Šta je novo?

Prijave gradskim službama

Koja nelogicnost zelenilo nadomjesta pokloce BVK samo zato sto su na zelnoj povrsine glupost
Farbanje farbanje
20150408090159.jpg

konacno i ovaj vojni stub
20150410162824.jpg
 
Гага":3hwudre3 je napisao(la):
Дејане011, друже мала помоћ.
Beokom je uradio svoj deo posla i prosleđena je prijava komunalnoj inspekciji Čukarice i kod njih je sve zapelo. Niko od njihovih inspektora nije izašao na teren i nema ko iz opštine da nagazi Zelenilo. U tome je problem.
 
direktor":3ysl00mi je napisao(la):
konacno i ovaj vojni stub
Jel ovo Javno osvetljenje farba?
Prijavio sam na njihovom sajtu neke poklopce na banderama da postave, ali ništa ne preduzimaju. Konkretno ova bandera u Resavskoj gde se vide ove žice već par meseci.
resavska-bandera.jpg


U Bulevaru Kralja Aleksandra kod broja 17, isto sam prijavio da fali poklopac. Tu sam isto prijavljivao jednom prilikom pa kad su se konačno nakanili da postave, to su uradili skroz ofrlje i samo ga zalepili parčetom izolir trake. Sad je opet neko skinuo, ali nije ni čudo s obzirom da svako može bez problema da pokida izolir traku.
 
To sa fotkom komunalnoj inspekciji eventualno beokom ljenstinama za ovu kod skupstine trebala su 3 dopisa
Inace bandere u ruzveltovoj su cve do pola ofarbali nekomsvjetlom bojom moracu da ih natjeram sve da ofarabju do kraja
 
Dejan011":3ho0km64 je napisao(la):
Гага":3ho0km64 je napisao(la):
Дејане011, друже мала помоћ.
Beokom je uradio svoj deo posla i prosleđena je prijava komunalnoj inspekciji Čukarice i kod njih je sve zapelo. Niko od njihovih inspektora nije izašao na teren i nema ko iz opštine da nagazi Zelenilo. U tome je problem.

Мораћеш онда поново ипак да видиш са Беоком сервисом, да онда они поново газе општинску инспекцију Чукарице, нема ти друге. Или да пишеш директно председнику општине Чукарица или да поново смараш Зеленило уз "претњу" да ћеш објавити у неком од јавних гласила.
 
Само притисак а медији као крајња мјера онда се брзо договоре ко је надлезан
 
Или да пишеш директно председнику општине Чукарица
Probaću sa predsednikom opštine. Inače, čovek koji mi se javio na telefon opštinske inspekcije nije bio sposoban ni da mi da broj predmeta, a jedva je na kraju uspeo da ga nađe u kompjuteru nakon par minuta kuckanja :kafa:
 
Te peticije na netu su tesko sranje, ne znam zasto ih uopste pokrecu ljudi kada im je vrednost nula. A Sasi Jankovicu podrska naravno
 
pa zbog Saše i institucija pa bilo i na ovaj način kad drugi nemamo. Mediji su nam okupirani.
 
Pobednik u kraterima!
V. RADULOVIĆ | 24. april 2015. 14:14 | Komentara: 4
Plato kod simbola Kalemegdanske tvrđave, ali i čitave prestonice, potpuno razrovan

kalemegdan_620x0.jpg


PRILAZ kod spomenika Pobedniku na Kalemegdanu, nezaobilaznom mestu turista koji posećuju prestonicu, ali i političkih zvaničnika, potpuno je ruiniran. Rupe ne samo da predstavljaju ruglo grada, već prete da ugroze bezbednost posetilaca pogotovo u večernjim časovima.

Simbol beogradske pobede na najvišem bedemu Kalemegdanske tvrđave ponosno stoji na platou sa kojeg se pruža pogled na ušće Save u Dunav, najlepše zalaske sunca i novi deo prestonice.

I baš tu odvaljeni kameni pločnici vire iz rupa, klackaju se, a negde ih i nema. Šljunak iz "kratera" raznosi se svuda, a najlošije je kada se prilazi od zgrade Zavoda za zaštitu spomenika kulture. I dok neki ne primećuju tlo pod nogama od silne lepote koja se pruža ispred njih, ima onih koji hteli ne hteli spuste pogled kada se spotaknu ili u najgorem slučaju padnu zbog nekog oštećenja.

- Videla sam tamo da je razrovano, kad sam se pela od Rimskog bunara - kaže Stanislava M., penzionerka koja često "hvata" zrake sunca na beogradskoj tvrđavi - Ovo ovde treba da bude najuređeniji plato u gradu. Grade novo, a istorijska mesta propadaju.

Radovi na uređivanju pločnika na kom stoji spomenik Pobedniku najavljeni su kada i postavljanje spomenika caru Nikolaju Velimiroviću u Devojačkom parku.

- Sanacija ploča na Kalemegdanu, po predviđenoj dinamici, u planu je da se izvede u junu - potvrdili su iz "Zelenila" koje je nadležno za ovakve radove.

dsc05207.jpg
 
Kome mogu da se zalim sto svako jutro provedem po 20 minuta u mestu na Cukarickoj padini u zastojcini jer je neka bu**** postavila retardiranog saobracajca da upravlja raskrsnicom Obrenovacki drum/Radnicka? Sto su pravili most na adi i rusili tobogan ako mi treba isto vremena da prodjem tu deonicu???? Neka sklone raspalog retarda ometa nam zivot!
 
Radnicka/ Kirovljeva, ispravka. Evo 40 min se vozim od centra zarkova do Ade, jer 2 vrsna mozga u plavom imaju vise znanja od saobracajnih inzenjera ocigledno...
 
Posalji uljudan dopis saobracajnoj policiji obicno guzve nestane kad odu na burek i jogurt
 
Dopis ne mogu da im saljem, nemam kad. Uljudan tek ne. Icicu drugom trasom, nemam zivaca da se razvlacim sa debilima.
 
Autobuska stanica na autoputu ispod Antifašističke borbe (prijavio gospođi Nadi iz Beograd puta)

img0259.jpg


img0260.jpg


Pločnik na trotoaru u Bulevaru Zorana Đinđića ispred broja 8A (prijavio Komunalnoj inspekciji NBG preko neta)

img0327.jpg


img0330.jpg
 
Dejan011":joczn9bl je napisao(la):
Beokom je uradio svoj deo posla i prosleđena je prijava komunalnoj inspekciji Čukarice i kod njih je sve zapelo. Niko od njihovih inspektora nije izašao na teren i nema ko iz opštine da nagazi Zelenilo. U tome je problem.
Epilog priče: komunalna inspekcija je pre 2 nedelje konačno izašla na lice mesta i utvrdili su da je šaht ipak u nadležnosti BVK i doneli su rešenje da se otkloni nedostatak u što kraćem roku. Danas su bili iz BVK i ugradili metalni poklopac.
 
Поздрав за Ветерину Београд која је дошла да ухвати луталицу која ме је ујела пре три дана :roll:
 
Показао бих да су се удостојили да дођу. Сад ми је криво што нисам поднео тужбу против града.
 
Имам, чак су ми и лекари сликали ногу. Али није повреда велика, на три места ме је грицнуо :D А сад на суд са градом, то ми је циганисање и превелика обавеза. Нзм..
 
Raspitaj se malo oko procedure. Verujem da postoje advokati koji su specijalizovani za takve stvari.

Na kraju, grad je kriv što te je lutalica ujeo.
 
Vrh