Šta je novo?

Prijave gradskim službama

Пресудите вреди ли
DSC_5779_zpss1xfvtcc.jpg
 
Nije poenta oziljka vec pretrpljeni strah dusevna bol ako moze da se izvuce kinta kad se namiri advojat da ti ostane za jedan sokudan laptop ili ti prenosivi racunar sto da ne .Da nekucas sa telefona
 
Шоми, није битно да ли те је "грицнуо" са ова три уједа или десет, битно је, што каже Директор, претрпљени страх. Јер, сигурно ти није било свеједно ни што те је само "грицнуо". А шта да је "грицкање" било дубље ? Ујед је ујед.
Твојом пријавом ће Град и остали у ланцу, показати да и даље не воде довољно рачуна о уклањању луталица и бригу о својим становницима, а и онима који посећују овај град.
Пошто већ имаш све папире и слике, лепо пресавиј папир и напиши пријаву против Града. :dil:

Кажеш да те мрзи, циганисање, да немаш времена, превелике обавезе. А да се пентраш по некаквим напуштеним и оронулим грађевинама на Зеленом венцу :D за то имаш времена, а за себе немаш :wink: ееееееееееееееееее
 
Јел може нешто овако за почетак?
-komunalno.stambeno@beograd.gov.rs
Поштовани,
у среду, 13.05 сам доживео једну јаку непријатну ситуацију. У насељу Заклопача ме је напао пас луталица, и притом ме ујео на ногу. Прикупио сам извештаје од лекара и фотографисао рану, као што су и сами лекари урадили. Желим да покренем тужбу против града Београда јер се Ветерина Београд оглушила на мој позив да дође и ухвати пса који ме је напао, а који сам упутио 14.05. Замолио бих вас да ме информишете о својим правима.
Гаго, за глупости увек имам времена :D У то има једна нова фотка :lol:
I also like to live dangerously by Somi303, on Flickr
 
Mozes pa javi sta su odgovorili somi odes kod njih u sekreterijat popunis otstetni zahtjev poneses dokumentaciju i u roku od 30 dana isplacuju od 5000 do 30 000 din imas par clanaka o proceduri
 
Ове две ствари показују колико поједини људи у државним управама имају не поштовање према сопственој држави ! Страшно.
Директоре велики плусићћћ
 
Narvno da ne ali bar je skontao da je jeftinije da plati novu tablu i novu zastvu nego kaznu
 
Ne o oni i putevi srbije su ocistili bar sa preda nisam obilazio iza .putevi su juce sve svjeze prekrecili
 
Pozdrav svima, evo jednog pitanja

U suterenu stambene zgrade, koji je inače investitor pretvorio u stambene jedinice od predvidjenih garažnih mesta (naravno bez dozvole i prenamene), otvara se kozmetički salon.

Zanima me da li na bilo koji način Skupština stanara može da to spreči, pošto bi sve mušterije budućeg salona morale da ulaze u zgradu, prolaze kroz hodnike i koriste parking zgrade koji je inače oskudan?

Kome bi trebala biti podneta prijava i da li ima osnova za to?

Hvala na odgovoru
 
Pa salonu mozes kad otvore zvati sve inspekcije redom trzisnu .finansisku .sanitarnu a ako je bez dozvole prepravljena garaza onda i gradjevinsku
 
Nalog za uklanjanje sutbica u dimitrijali za NN lice inace stubici su prilicno kvalitetni i lijepi ispred marketa aroma neko su zasmetali

20150531180323.jpg
 
Vrh