Šta je novo?

Parkiranje - zone, garaže,...

Дуле, а да ли су поплавела и паркинг места са друге стране улице, где су оне кафане и продавнице ?
 
Uz Perper i do Omladinskih brigada je zona postojala i pre i tu nisu još naneli svežu farbu.
Deo ka Narodnih heroja je prljav sa te strane zbog skorog postavljanja naponskih kablova za BnV pa će verovatno ta cela strana da "poplavi" kada se to završi.

Ne znam da li još negde u gradu postoje tako blizu zonirana i besplatna mesta kao u ovom delu.
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=399597#p399597:3q772x7o je napisao(la):
astrodule » Pon Avg 01, 2016 6:05 pm[/url]":3q772x7o]Poplavela i parking mesta u Bulevaru Zorana Djindjića izmedju Omladinskh brigada i Narodnih heroja
f238495d3877661201c88010ac597399.jpg

ac377035a25f46490db9cebd51033a8e.jpg

Jel je ovde sad planirano koso parkiranje (druga slika)?
 
Izgleda. Postavljen je i znak koji to pokazuje. Čini mi se da nema dovoljno mesta za takvo parkiranje, ali videćemo.

7b8d54be1816184672024bf043453f70.jpg


Poslato sa telefona
 
Neverovatno je koliko samo štede na farbi. Zar je bilo teško iscrtati parking mesta kao na delu od Omladinskih brigada do Bulevara umetnosti. Bojim se da će ovako da označe i na novom bočnom parkingu...
 
Možda nisu mogli da iscrtaju jer su vozila bila parkirana.
Mislim da će morati da iscrtaju i linije koje odvajaju parking mesta jer svako zonirano mesto ima svoj broj (valjda)

Poslato sa telefona
 
Verujem da je upravo ovo, bilo je vozila i nisu iscrtali. Tako da ne sumnjam da će neki vikend osvanuti sve iscrtano, moraju da dodaju brojeve.
 
Iscrtaše i drugu stranu i označiše mesta brojevima.

063363b40aca3b2591a596a9170e8397.jpg


Poplavela su i mesta u BZĐ između Narodnih heroja i Studentske.

fdfca32f439e68431a061ddf7974fea7.jpg


e10edecbfe1108ad0ff0528a25fc4c55.jpg


Ovo je sada prešlo i na lični nivo jer će se prepuniti parking u pozadini gde ja parkiram.

Poslato sa telefona
 
Vesic izgleda zaboravio da kaze Novobeogradjanima da ce nova parking mesta a i na stara uvesti plavu naplatnu zonu.
 
Ali pazite koliki besplatan parking je odmah tu (i preko puta).

Pa isplativost ovog zoniranog dela će im biti minimalna, a bes okolnih stanara (pričam i o ostatku BZDj) će biti ogroman.

Još nisu poplavela mesta ispred Merkatora i MUP-a, a tu bi realno trebalo da poplavi ceo taj blok iznutra, ali tu nema stanara, već samo (uglavnom) državna služba.
 
Poplavelo i u Milutina Milankovića od Tošinog bunara pa na dalje..
 
Iscrtali su parking mesta. Bar nešto dobro.
toIiVS6.jpg


Pogled s druge strane.
p5lKJwA.jpg


Ne mogu da se ne zapitam da li oni ovo crtaju slobodnom rukom. :twisted:
oM8Hmum.jpg


Kako se osoba u kolicima popne sa parkinga kad ima ovaj oštri ivičnjak? :twisted:
UyXWv2J.jpg


Cena parkinga. Jasno je da je ovaj parking urađen samo za osobe koje rade tu, a ne za stanare. I koji se đavo naplaćuje subotom, kad je tada i postojeći parking unutar bloka prazan. :evil:
cx90vOy.jpg


Ovde umesto da znak postave odmah posle semafora (gde ja stojim), oni postaviše na sledeće "poluostrvce", u sred parkinga. :bash:
3tA6hd5.jpg
 
У Нехруовој улици су јуче-недеља 07. августа о.г., исцртавали паркинg места. Из Паркинг сервиса су померали аутомобиле да би се могла обележавати места. Померали су их тако што су на точкове возила постављали она мала колица са точкићима и рукама гурали-померали аутомобиле. Једном Цитроену Ц4 су оставили и честитку под брисачем. Ту је био и паук, али није интервенисао док сам туда пролазио тј. возио бицикл.
Pogledajte prilog 2
Pogledajte prilog 1
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=400176#p400176:ml7f20he je napisao(la):
astrodule » 07 Авг 2016 06:49 pm[/url]":ml7f20he]Da li postavljanje znaka za naplatu automatski znači da naplata počinje ili mora da se objavi u nekom Službenom glasniku?
Мислим да треба прво да се објави у Службеном гласнику града и после осам дана од објаве почиње наплата.
 
Означена места у Булевару Милутина Миланковића, али само на левој страни булевара. Постављена је и табла са ценама паркирања.

Одмах на почетку паркинга на местима број 8 и 11 већ дуже време стоје паркирана (читај остављена) два аутомобила, Цитроен Ксантија и Мерцедес 190 (стоји ту већ годину ипо дана). Ако неко зна власнике можда не би било лоше да им каже да их склоне, јер кад почне наплата паркирања, а после извесног времена, однеће их Паркин сервис + напалтиће им и паркирање.
Pogledajte prilog 5
Pogledajte prilog 4
Pogledajte prilog 3
Pogledajte prilog 2
Pogledajte prilog 1
 
Jel mercedes registrovan_


Ako nije da pozovemo komunalnu inspekciju da ga odnese,
 
OStavljaju jutros neke papriće a i parking izgleda prazno. Mrzi me da sizalzim iz kancelarije, ali verujem da su samo obaveštenja, bolje da ne nađem kaznu na šoferci
a vidim dosta praznim mesta, poplašili već ljude.
 
Od 15/8 kreće naplata prema obaveštenjima koje su ostavili.

Cena kao što se gore i vidi, mesečna za lokalce je ~450 dinara što mi zvuči skroz ok i mislim da će imati koristi od toga pošto će uvek biti mesta verujem (ko može da prošeta 50-200m od parkinga).
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=400238#p400238:1ja2gt2x je napisao(la):
MilisaV » 08 Авг 2016 08:24 am[/url]":1ja2gt2x]Jel mercedes registrovan_


Ako nije da pozovemo komunalnu inspekciju da ga odnese,
@Милисаве, погледаћу следећи пут кад будем пролазио, а мислим да није, јер ту стоји, као што рекох/написах, већ годину ипо дана.
 
Vrh