Šta je novo?

Naplata karata i kontrola - [ Beograd Plus,... ]

Klime se uključuju nakon remonta istih, kada spoljašnja temperatura pređe 25°C, a s obzirom da je to svega par dana u godini... :D
 
Danas u jednom Solarisu na 31 zadnji displej vrtio liniju, datum i vreme kao normalno. Prednji displej nije ni radio sto znaci da je bio vrv povezan na sistem ali iz kog razloga su nesto sje*******ali. A i samim tim je bilo ukljuceno grejanje :)
 
Danas u jednom Solarisu na 31 zadnji displej vrtio liniju, datum i vreme kao normalno. Prednji displej nije ni radio sto znaci da je bio vrv povezan na sistem ali iz kog razloga su nesto sje*******ali. A i samim tim je bilo ukljuceno grejanje :)
U više Solarisa na raznim linijama taj prednji dispej ne prikazuje ništa jer je u toku povezivanje sa najavom stajališta. Ne znam samo zašto i zadnji ne povezuju, nego samo prednji.

Sent from my RMX3710 using Tapatalk
 
U Higerima 3413 i 3454 sa 307 je povezan displej, ali nema najave stanica, kao da su je isključili, pre dve nedelje je radila na Higeru 3428. Ja se nadam da sada ispravljaju greske koje sam primetio, a to je da se neke stanice uopšte ne najavljuju i da je na 2 stanice ostala stara najava od one žene sto radi najavu u Nišu.
 
Ja se vozim sa redovnom Hajgericom #3448 na 305, povezan je unutrašnji displej, na Latinici su stanice, ali nema zvučne najave.

I ovo što je, pa je neki pomak, olakšava život dosta
✔️🙌🙂
 
Danas na 21A isto displej radi dok zvucna ne radi. Takodje sam video da su montirali onaj novi tablet. Mozda se zvucna vrati kad svi busevi, trole i tramvaju budu imali te tablete ?.
 
Prolazi se kroz test faze i očigledno će uskoro poceti da radi najava na svim linijama gsp-a, kos privatnika ćemo videti, ja sam još pre par meseci video novi displej u Saginoj Cobri sa sve najavom, ali od tad ni u jednom drugom vozilu privatnika.
 
Не исплати се уграђивати у стара возила и зато приватници неће да уграђују. На 59 ће сигурно радити у еОтокарима само ако повежу Поларис са ШитЛоџиком.
 
Prolazi se kroz test faze i očigledno će uskoro poceti da radi najava na svim linijama gsp-a, kos privatnika ćemo videti, ja sam još pre par meseci video novi displej u Saginoj Cobri sa sve najavom, ali od tad ni u jednom drugom vozilu privatnika.
Eventualno od svih privatnika vidim Strelu da ce prva ugraditi novi zvucni sistem i displeje. Njihov vozni park je relativno nov i postuju nesto vise pravila u poredjenju sa ostalim poput cvrcka i banbusa. Mene samo zanima kako li ce ti displejevi izgledati na obicnim starim Katicama (ne racunajuci one s plavim sipkama i one koja jedino vozi na 6) i u Svajcarcima.
 
Платио сам карту картицом у Аривиној Темси. Контра су ставили траку.

Напредно, нема шта.

Послато са M2102J20SG помоћу Тапатока
 
^^ Kad smo kod arrive (mobilitas), u njena vozila su krenuli da ugrađuju novu opremu. Oni laptopovi sa navigacijom. Počeli su i kod privatnika polako da stavljaju.

Sent from my RMX3710 using Tapatalk
 
И у Стрелина возила су почела уграђивања нове возачеве команде.Тренутно је укључен у 70095 који ради на линији 860МВ.
 
Vrh