Šta je novo?

Naplata karata i kontrola - [ Beograd Plus,... ]

A kad hoce ispadne glup sto placa, bas upravo u vezi bus pljusa.
 
Uvek se moze naci razlog za sve... Od gladne dece u africi pa sve do gradnje BNV...
 
Apex neće nikada propasti, samo je GSP u problemu zbog manje naplate zbog toga i drugih razloga.
 
E ja neću da plaćam zbog penzionera koji hleb pipaju u nedogled. U uvek im je neki drugi mekši i svežiji.
 
Ne vidim da je GSP u problemu i da ne mogu da voze bez naplate. Znaci para ima, eto moze i dzabe kad se mora. Jos kupuju nova vozila, elektro buseve. Zapravo im ide na bolje od kad ne mogu da se naplate.
 
Pukli su 1992 i od tad se oporavili nisu .Ina kratka analiza u danasnjem blicu
 
Kako se niko od novinara ne seti da pita zasto mesecna karta ne kosta manje leti kada je letnji red voznje...
 
Bio sam juče u pošti dok je žena preuzimala poziv komunalne policije. Ona tvrdi da je kažnjena po novom sistemu, došao kontrolor i naplatio joj bez fizičkog prisustva komunalca. Ali je dobila i prekršajnu od komunalne. Nažalost nije htela da mi pokaže papire pa bih proverio da li je to istina ili se malo zbunila zbog stresa.
 
CsZuyUdWAAABHQd.jpg:large
 
Kakav, naplativ... A jasno nas je sistem navikao da bude djabe, sad odjednom gladna usta.
 
Dex smorio si sa tim gladnim ustima. Ko da sad moras bos peske po snegu. Meni ovo na slici korektno skroz izgleda.
 
Koliko vidim grad gura odluku o naplati kazni putem virtuelnih komunalaca, bez obzira što je neustavna?
 
Pa dok nepopiju tuzbu meni nisu jasni oni koji im daju licna dokumenta
 
Pa ako imas novca i vremena moguce je osporiti kaznu doplatnu kartu parking servisa.
Strah ih je ili ne znaju sta tacno to znaci za njih. Mada ortak npr. dao mesecnu, a zaboravio da nije jos uplatio i ode i mesecna + kazna...

Mada u kakvoj banana drzavi nista sto urade me ne iznenadjuje vise..

Prijateljicu pre neki dan zaustavio pandur ispred Pravnog i trazi joj dokumenta.
Ona mu dala sve normalno, a on uzeo tefter i napisao joj kaznu za prelazak na crveno.
Krenula na zeleno ali se u medjuvremenu prebacilo na crveno, a njega boli uvo on ima kvotu da ispuni za taj dan.
Nije kao da postoji zakon koji jasno kaze da ukoliko pesak zagazi na pesacki na zeleno ima pravo da predje ulicu cak i kada se promeni na crveno iste sekunde.
A da ide na sud da ospori ide rec na rec, a tu znamo ko gubi..
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=407138#p407138:1sudv9zl je napisao(la):
bl3y4 » 22 Sep 2016 12:05 pm[/url]":1sudv9zl]
Prijateljicu pre neki dan zaustavio pandur ispred Pravnog i trazi joj dokumenta.
Ona mu dala sve normalno, a on uzeo tefter i napisao joj kaznu za prelazak na crveno.
Krenula na zeleno ali se u medjuvremenu prebacilo na crveno, a njega boli uvo on ima kvotu da ispuni za taj dan.
A da ide na sud da ospori ide rec na rec, a tu znamo ko gubi..

Strašno me nervira što saobraćajni panduri ciljano terorišu žene pešake, to je još izraženije nego pikiranje žena od strane ridžovana u prevozu. Ženama moral i vaspitanje brani da se suprotstavljaju ovlašćenom licu/silniku.
Kada te na ulici startuje pandur važno je razlikovati da li je obični MUP-ovac ili saobraćajac. Saobraćajac nikada ne legitimiše prolaznike ako nije u pitanju naplata kazne. Ako je saobraćajac, treba prodavati priču zaboravila sam ličnu/novčanik...
A što se tiče suočavanja kod prekršajnog sudije, apsolutno uvek treba ići na to, pogotovo ako čovek smatra da je krenuo da prolazi kroz zeleno svetlo. Tačno je da na suočenju sudija daje za pravo miliconeru, ali fora je u tome što se oni u velikom procentu slučajeva ne odazivaju sudu, jer za to nemaju nikakav stimulans i to im je samo neprijatnost koja im otežava da ispune normu napisanih prekršaja za sledeći dan...
 
Pre neki dan ulazim u bus i pokusavam da se validiram i nece. Izgleda da je crkla kartica. Na stanici kod palate Srbija standardna kontrola ulazi. Ja kazem ženi. Pokusao sam Da se validiram i izgleda ne radi kartica, ići cu da reklamiram. Ona meni kaze "i dobro sta cemo sad?" Ja je odgovori. I sta cemo sad ? Prošla je pored mene bez dodatnih pitanja


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Lepo te pitala ? Mogao si da joj odgovoris: Necemo sad.
 
meni ovo bas i nije ok zato se ne bi vozio sa BG vozom da su uzeli one nove vozove koji idu do Novog Sada pa ja bi validirao kartu pevajuci a ne u ono voz isaran star ne mogu gledat u prozor i da uyivam u lepoti voza zbog grafita da li ce sad i ti huligani morati da se validiraju ako misle da pridju vozu
 
Vrh