Šta je novo?

Naplata karata i kontrola - [ Beograd Plus,... ]

Meni je korisnija aplikacija "Kad će mi bus". Tehnički je prostija, i manje savremena, ali ipak jako zgodna i jednostavna.
 
Ma ovo je svercerska aplikacija :mrgreen: Locira ridzovane, ne autobus :laugh:
 
Somi303":3uvtyckm je napisao(la):
Ионако је била бескорисна..
Bila je beskorisna s vremena na vreme. Ali s obzirom da nije naplacivala uslugu, nju sam radije koristio nego da sebi povecavam racun i bacam pare.
EUKALIPTUS":3uvtyckm je napisao(la):
Meni je korisnija aplikacija "Kad će mi bus". Tehnički je prostija, i manje savremena, ali ipak jako zgodna i jednostavna.
Istu aplikaciju i ja koristim, mada korisna je samo ako cekam autobus na pocetnoj. Ali za to sto je namenjena, super radi posao, samo kada bi GSP postovao red voznje. Prosle nedelje od tri dana svaki put je autobus (306) ili kasnio ili ga nije ni bilo.
 
Није наплаћивала услугу? Користила је интернет, тако да је наплаћивао оператер. А од како постоји, само једном је успела да ми прикаже 303 на мапи.
 
Pa s obzirom da meni internet vec ulazi u mesecnu pretplatu i da je uvek besplatan, tako mi je i koriscenje usluge besplatno. Mada zaista, cesto ima problema i cudno je napravljena.
 
Jel ovi nas za*ebavaju?

10860840_731004147013560_522744784435875513_o.jpg
 
O ovome je pisano i u nekoj štampi , i spomminjan je , čini mi se baš ovaj primer.
 
I sve to zbog 90 dinara... I da je on mozda njih vredjao i napao, policajci su obuceni da savladaju uz minimalan napor, a ne da batinaju i lome sta stignu.
 
Oni ovo ne rade zato što su loše obučeni , nego zato što uživaju u tome.
 
solecar":1tamcr9d je napisao(la):
Oni ovo ne rade zato što nisu loše obučeni , nego zato što uživaju u tome.
Pa to, oni nisu nikakvi policajci. Obuka im izgleda kao da su ih postrojili i samo im rekli sta da rade.
 
Jao kako se zapali masa, to je neverovatno...
Jel stvarno ima neko ko veruje da komunalci idu redom i tuku ljude? Prekljuce prisustvujem situaciji u kojoj putnica romske nacionalnosti pljuje kontrolorku i komunalca i oni ne reaguju, pa eto u takvoj situaciji bi je izlomio 3 puta, ali nije, iskulirao je. Takodje, par puta sam imao i licno neku vrstu sukoba sa njima i niko nije ni pokusavao da se fizicki obracuna, cak sta vise sasvim su bili pristojni. Dakle, sve je ovaj bio, samo ne fini i jadni putnik, da se ne lazemo preterano. Ipak, licno bih bez obzira na sve branio coveka u toj situaciji i potpuno se slazem da treba da tuzi doticnog 'policajca'.
 
Kad ce snimak bolje da dijo kamera za vozila ugrade komunalcima na revere prije bi se isplatile
 
Kako god se ponašao putnik , to nije razlog da ga brutalno pretuku , pogotovu što se on verbalno raspravljao , koliko sam razumeo tekst. I čisto da se zna , nisu svi komunalni policajci nasilnici , i nije svaki slučaj baš taj koji treba da se spominje svuda po medijima , ali svaki slučaj kao ovaj treba da se spominje. Svaki slučaj treba da se proba da se prvo reši na fini način , a ukoliko nastanu kompikacije , putnik postane agresivan i nasilan , jednostavno ga zaustaviti i odvesti do najbliže stanice milicije , a ne da se odvuče u neku uličicu i tuče dok ne ubiju boga u njemu.
 
за БГвоз се спрема добро решење, станице затвореног типа да добију вакидаторе на улазу а отвореног валидаторе на перонима а поред валидатора контролоре. Чуди ме како се тога раније нису сетили. Иронија је да у БГвозу где је најлакше решити проблем шверцовања нико не плаћа карту
 
Vrh