Šta je novo?

Naplata karata i kontrola - [ Beograd Plus,... ]

Ne bi me cudilo da su Djiki i apex ekipa ovo izmislili da bi se predstavili kao zrtve.
 
У праву си. Одмах јави Ђури да блокира аеродром!
 
kingmanowar":pouxwob1 je napisao(la):
Ne bi me cudilo da su Djiki i apex ekipa ovo izmislili da bi se predstavili kao zrtve.

da da 100% je zavera. Vi ljudi stvarno sve vise zivite u bunilu.

Prvo sto pomislite, zavera.
 
bojan87":xjwy9qh3 je napisao(la):
kingmanowar":xjwy9qh3 je napisao(la):
Ne bi me cudilo da su Djiki i apex ekipa ovo izmislili da bi se predstavili kao zrtve.

da da 100% je zavera. Vi ljudi stvarno sve vise zivite u bunilu.

Prvo sto pomislite, zavera.

A tebi su DS i Djitler isprali mozak da im slepo verujes sta god da ti serviraju na tanjiru, u tom slucaju prijatno!!
A mozda si i partijski net warrior :D, u tom slucaju respect!!

Elem, pics or it didn't happened!!!
 
Stvarno vise ljudi,sve je neka zavera,cak i kada neko labilan prebije kontrolore.Pa mene na poslu zovu cesto labilni ljudi koji zele pomoc a istovremeno psuju,a stvar je moje dobre volje da li cu im pomoci.

Tesko naci nekog agresivnog na 2 miliona ljudi,mislim stvarno...
 
kingmanowar":2hcjb6zx je napisao(la):
bojan87":2hcjb6zx je napisao(la):
kingmanowar":2hcjb6zx je napisao(la):
Ne bi me cudilo da su Djiki i apex ekipa ovo izmislili da bi se predstavili kao zrtve.

da da 100% je zavera. Vi ljudi stvarno sve vise zivite u bunilu.

Prvo sto pomislite, zavera.

A tebi su DS i Djitler isprali mozak da im slepo verujes sta god da ti serviraju na tanjiru, u tom slucaju prijatno!!
A mozda si i partijski net warrior :D, u tom slucaju respect!!

Elem, pics or it didn't happened!!!

I ovo isto... Kad god neko nešto kaže drugačije od neččijeg mišljenja odma je član neke stranke.. To su glavne osobine srba.
 
Ja ne znam dal mi citamo iste vesti?!

U novinama je lepo pisalo da su 3 ekipe kontrolora napadnute i premlacene u istom danu. Koliko se to puta desilo u BG-u? Ili jos bolje, dal se to bilo gde u svetu desilo u istom danu, ikad? Pre bih rekao da je to propaganda nego sto bih poverovao da je istina. Zato i rekoh - pics or it didn't happened.
 
A odma verujete da je ona kontrolorka od pre par dana rekla onoj ženi, izadji ili ću te prebiti ?
pics or video or didnt happened....
 
Slike ili...
Da li bi neko bio ljubazan da mi objasni šta postavljena fotografija znači, šta dokazuje ili je treba tumačiti kroz "zapaljiv naslov, tekst..."
Meni nijedno od četiri lica na njoj ne deluje zabrinuto, mis'im...
 
Politika vam je usla u glavu. Stvarno se nekada zapitam zar ste toliko zavisni od politike i onoga sto vam serviraju kurir i ostale tracerajske novine pa u svemu vidite zaveru.

@kingmanowar moja preporuka tebi je da stanes i razmislis kuda vodi tvoje razmisljanje, ako u svemu vidis zaveru. Ako nastavis da zivis u takvom uverenju vrlo brzo ces skrenuti s uma.

To sto ja verujem da je ovo istina ne znaci da bilo kog politicara ili politicku stranku podrzavam, vec jednostavno imam sopstveno misljenje i razmisljam svojim mozgom i ne dozvoljavam da mi bilo koja partija govori sta je ispravno a sta ne.
 
bojan87":3hq3j446 je napisao(la):
To sto ja verujem da je ovo istina ..... jednostavno imam sopstveno misljenje i razmisljam svojim mozgom
Ако је ово тачно, како можеш у било шта да поверујеш а да не добијеш нити један једини доказ.?

Да се одмах разумемо, нити сам поверовао у ову вест, нити сматрам да је пропаганда. Ово питање сам ти поставио невезано за конкретно ову ситуацију, него више уопштено.
 
@king
pa svi ti klipovi, privodjenje od strane komunalaca bus plus kontrola itd ništa ne dokazuju. Nigde se ne vidi početak kako sve to podje..
Normalno ne opravdam te kontrolore i komunalce zato što mislim da su svi blago retardirani počev od tih kontrolora koji nemaju 3 grama mozga i ponašaju se kao propaliteti. Ali kao što rekoh ni putnici nemaju prava da se bilo kako svadjaju sa njima..
 
@stf prosto verujem, zato sto sam prisustvovao mnogo puta bahatosti nasih sugradjana pa jednostavno verujem da je to moglo da se desi. Pre mesec dana jedna bahata devojka je zadrzala ceo autobus kod sava centra celih 10 minuta jer nije htela da ponisti kartu niti da napusti vozilo.
 
@bojan 87

Politika je uplela ruke u sve aspekte zivota, nazalost.

Ja se plasim da si ti vec skrenuo s uma cim verujes svemu i svacemu a i kontradiktoran si.

@kopmania
Kao sto rekoh, pun je youtube klipova o ispadima kontrolora, a kad su oni vec good guys kako to da oni nisu snimili neki klip gde putnik pravi probelme? Cisto zapazanje.
 
"mislim da su svi blago retardirani počev od tih kontrolora koji nemaju 3 grama mozga i ponašaju se kao propaliteti. "
Ja sam ovo rekao, nisam rekao da su good guys..
Iskreno i meni dodje da ih izbacim iz autobusa kada ih vidim, samo naravno to neću raditi..
Samo sam rekao da nisu ni putnici cvećke, pojedini :D Ali uglavnom problem naprave oni sami (kontrolori, tj firma busplusa)
 
Ako ceti biti lakse, jesam skrenuo sam sa uma, i politika je svuda oko nas, i moj mozak je zatupljen od politike, i sve sto izgovorim ima politicku pozadinu. I sledeci put kada budes citao moj post, dobro se zamisli koji politicar prica iz mojih usta, jer je moguce da me oni kontrolisu.

Jel ti sada lakse ?

Stvarno koliko ljudi pridaju vaznost politici to nije normalno.
 
Ovaj narod je izgubio kompas, to je sve sto cu reci...
(a narod su i kontrolori, i putnici, a i mi ovde na forumu)
 
I zato lepo uvedemo besplatni gradski prevoz i nema ovakvih sukoba izmedju niskih klasa u Beogradu.Naravno to nije u interesu burzoarske kleptokratije koja vlada i tera ljude koji kontrolosu za 20-25 000 i oni koji idu na posao za istu tu zaradu ili manju da kolju izmedju sebe.
 
I zato lepo uvedemo besplatni gradski prevoz i nema ovakvih sukoba izmedju niskih klasa u Beogradu.Naravno to nije u interesu burzoarske kleptokratije koja vlada i tera ljude koji kontrolosu za 20-25 000 i oni koji idu na posao za istu tu zaradu ili manju da kolju izmedju sebe.
 
а компас се губио и док су се ти контролори осећали сваким даном све силније... а све због тога што је неко измислио тип полиције који претежно има сврху да штити приватне интересе изазване штетним погодбама, по свачијем џепу.
Политика или завера или све ово уопште и не постоји, како хоћете!!! Они наши суграђани који се осећају понижено, а при том им је слабија самоконтрола, дуго су чекали осипање челичних диктата комуналног плуса или ти бус полиције...
Требало је одмах спречити понижавања, да не би данас размишљали како би могли спречавати одмазде.
 
bojan87":5e7rxh0o je napisao(la):
Pre mesec dana jedna bahata devojka je zadrzala ceo autobus kod sava centra celih 10 minuta jer nije htela da ponisti kartu niti da napusti vozilo.
Није девојка бахата него контролори, јер није она зауставила аутобус него они, иако немају законско право нити правни основ за тако нешто.

Не смеју да задржавају возило у станици. Крше низ закона!
 
Не знам о каквој неутралности може говорити момак који аватар злоупотребљава за рекламирање бусплуса.

Бахат је бусплус, а то стога што су глупи и арогантни, како те особине већ и иду заједно. Аутобус сме да заустави само Саобраћајна полиција и још неке безбедносне институције и интервентне екипе под одређеним околностима. То што умишљено силни бусплус контролори не смеју да се возе у возилу више од 3-4 станице напред-назад како им је планом одређено, и што не смеју да напусте ни за корак линију тротоара улице у којој раде, није проблем те девојке или било којег путника. Нека се возе с њом до последње станице, нека смисле било шта нормално, а не да се поншају као рекеташи, утеривачи дугова итд.

Наравно, од рекеташке фирме то се не може очекивати, што нас опет доводи на почетни и једини проблем, а то је само постојање те "фирме". Никада није постојао овакав отпор плаћању превоза колико ја памтим, и то нам нешто говори.
 
stf":1casllsa je napisao(la):
bojan87":1casllsa je napisao(la):
Pre mesec dana jedna bahata devojka je zadrzala ceo autobus kod sava centra celih 10 minuta jer nije htela da ponisti kartu niti da napusti vozilo.
Није девојка бахата него контролори, јер није она зауставила аутобус него они, иако немају законско право нити правни основ за тако нешто.

Не смеју да задржавају возило у станици. Крше низ закона!

Oni rade ya 25000 dinara i neko im je naredio da tako postupaju. Ako ne urade tako dobijaju otkaz. Mislis da je njima interesantno da rade sve to sto rade ?

I ako cemo pravo bahati su i jedni i drugi. Devojka koja ima najnoviji mobilni i sva je doterana i tera inat i njima i ostalim putnicima jer zna da joj ne mogu nista. E to ti je nas mentalitet, ona hoce besplatno da se vozi, oni rade ono sto im je receno, a mi koji smo otkucali kartu stojimo u vozilu 10 minuta.
 
bojan87":ty39ve50 je napisao(la):
stf":ty39ve50 je napisao(la):
bojan87":ty39ve50 je napisao(la):
Pre mesec dana jedna bahata devojka je zadrzala ceo autobus kod sava centra celih 10 minuta jer nije htela da ponisti kartu niti da napusti vozilo.
Није девојка бахата него контролори, јер није она зауставила аутобус него они, иако немају законско право нити правни основ за тако нешто.

Не смеју да задржавају возило у станици. Крше низ закона!

Oni rade ya 25000 dinara i neko im je naredio da tako postupaju. Ako ne urade tako dobijaju otkaz. Mislis da je njima interesantno da rade sve to sto rade ?

I ako cemo pravo bahati su i jedni i drugi. Devojka koja ima najnoviji mobilni i sva je doterana i tera inat i njima i ostalim putnicima jer zna da joj ne mogu nista. E to ti je nas mentalitet, ona hoce besplatno da se vozi, oni rade ono sto im je receno, a mi koji smo otkucali kartu stojimo u vozilu 10 minuta.


Па није девојка крива што је дотерана, такав је ред. Није више овде ствар колико ко има, сви бојкотују пљачку, нико не жели да се осећа као ид****.
Јеси ли се ти побунио што незаконито стојиш у станици 10 минута?
Мени може да падне напамет, ако сам ид****, да те нападнем и онако. Али за 20-25 000 то ти из ината не бих радио.
 
Vrh