Šta je novo?

Nacionalni stadion

Podržavate li izgradnju Nacionalnog stadiona?

  • 1. Da, apsolutno!

    Glasovi: 141 20,7%
  • 2. Ne! Treba rekonstruisati stadione CZ i PFC

    Glasovi: 158 23,2%
  • 3. Ne! Ima prečih stvari od stadiona

    Glasovi: 359 52,6%
  • 4. Baš me briga! Neka ga Toletu ako ima para

    Glasovi: 24 3,5%

  • Ukupno glasača
    682
Плус резиденција за Ел президента и лукс зграду за министре.
 
  • Sviđa mi se
Reagovanja: MC_
Taman za državne službenike, sve na jednom mestu. Manja gužva u gradu i ne treba nam metro, samo gradska železnica. Užice, javi se
 
Суштина ове приче, осим неопходних инвестиција што помену Хомер, урбанистички гледано је да ови граде још један градски центар, да не кажемо баш Трећи Београд у Сурчину, али Сурчинград, скромнији српски Dubai South, то да. И стадион је, уз Експо и уз оближњи аеродром, ту централни објект. У томе је и смисао оних речи пројектаната да "стадион треба да живи сваки дан" (што ипак неће бити лако оствариво на предметној локацији).
Nagovestio je ovo El Prezidente još onomad kad je rekao da će okolina Naci stadiona biti kao "Ričmond u Londonu".

Depositphotos_118109084_xl-2015.jpg
 
онда је најбоље да буде нови Чика Дача стадион у Крагујевцу. има таман довољан капацитет који је потребан за нашу репрезентацију. а и више би људи свакако гледало
Gledao sam sad ove kosarkase do 18 godine i nije bilo puno u Nisu sve do polufinala i finala, a ni tada nije bilo krcato. Tako da i taj veciti mit kako bi oni sve gledali i sve bi bilo puno da im se da neki dogadjaj je srusen. A ni polufinale i finale nije bilo krcato. Ja se secam tog nekog prvenstva u Beogradu i Pioniru i sve je bilo puno.

Tako da, to mozda u Banjaluci jedino, ovi ostali samo pricaju te price da bi pljuvali po Beogradjanima, a i sami su isti. Jer logicno i jesmo svi isti.

Tako da, u Kragujevcu bi bila neka euforija na pocetku, posle bi gledalo par hiljada ljudi.

U zemlji gde je posecenost 2000 na utakmicama Superlige, pravimo nacionalni stadion od nekoliko stotina miliona evra, madre mia.

Vozdovac gleda 567 ljudi po mecu, a imaju onaj nov i fensi stadion na krovu trznog centra, toliko o tome da uslovi privlace publiku da gleda ovaj raspad od fudbala.

Jedino ako planiramo sve najvece muzicke svetske zvezde da dovodimo i organizujemo sva finala Lige Sampiona itd.
 
Gledao sam sad ove kosarkase do 18 godine i nije bilo puno u Nisu sve do polufinala i finala, a ni tada nije bilo krcato. Tako da i taj veciti mit kako bi oni sve gledali i sve bi bilo puno da im se da neki dogadjaj je srusen. A ni polufinale i finale nije bilo krcato. Ja se secam tog nekog prvenstva u Beogradu i Pioniru i sve je bilo puno.

гледао си кошаркаше до 18 година, наравно да то неће бити посећено. Чика Дача ће имати капацитет од 20.000, што је просечан број гледалаца утакмице наше репрезентације. уз Лозницу/Зајечар/Лесковац за мечеве против Лихтенштајна и сличних, све је лепо покривено
 
гледао си кошаркаше до 18 година, наравно да то неће бити посећено. Чика Дача ће имати капацитет од 20.000, што је просечан број гледалаца утакмице наше репрезентације. уз Лозницу/Зајечар/Лесковац за мечеве против Лихтенштајна и сличних, све је лепо покривено
Naravno zasto?
 
Napraviće stanove.

Није чак ни рекао да ће ти станови после Експа бити додељени или понуђени по приступачној цени запосленима у државној служби, војска, полиција, здравство…
већ је поменуо “одређене категорије” што значи да ће да направе тамо нови гето типа Камендин у Земун пољу.
 
To im je atletski. Fudbalski im je duplo veći. Imaju i savremene hale za 20.000 i 12.000 gledalaca. Nema tu šta, Mađari su Peštu uvek videli kao metropolu i tako je gradili.
 
Мени би Национални стадион био прихватљив на обали Дунава или Саве.
 
Па да буде грандиозно :D Замисли велелепни стадион на локацији оних БнВ солитера, па кад се упали декоративна расвета, па неки ватромети и бакљаде :D
Мада слажем се да су постојеће локације стадиона скроз на месту, осим ФК Бродарац.
 
Da, mogao je stadion u BnV, mada bi se digla kuka i motika da mu " nije tu mesto", mada jeste.
 
Има и даље места, на простору Сајма може да стане уз обалу цела Маракана између новог моста и хале 1. Мада још комотније стаје између новог и старог железничког са НБГ стране где су сад оне грађевинске базе.
 
Шта је ту је. Сад следи силовање да се та локација учини приступачна јавним превозом.
 
Zasto naravno da nece biti poseceno? Stalno kukaju dajte nama zenski hokej, mi cemo napuniti halu, nismo ko oni Beogradjani... Zasto EP u kosarci do 18. godina naravno da nije poseceno, to je super dogadjaj?
 
Vrh