Šta je novo?

Nacionalni stadion

Podržavate li izgradnju Nacionalnog stadiona?

  • 1. Da, apsolutno!

    Glasovi: 141 20,7%
  • 2. Ne! Treba rekonstruisati stadione CZ i PFC

    Glasovi: 158 23,2%
  • 3. Ne! Ima prečih stvari od stadiona

    Glasovi: 358 52,6%
  • 4. Baš me briga! Neka ga Toletu ako ima para

    Glasovi: 24 3,5%

  • Ukupno glasača
    681
Zasto naravno da nece biti poseceno? Stalno kukaju dajte nama zenski hokej, mi cemo napuniti halu, nismo ko oni Beogradjani... Zasto EP u kosarci do 18. godina naravno da nije poseceno, to je super dogadjaj?

рекао је @Дошљак, слаб маркетинг. ја нисам ни знао да се то одржава док нису споменули да смо ушли у полуфинале. а и генерално, такви догађају вуку далеко мање публике него сениорска такмичења
 
Око свега може да се направи помпа када се хоће. Причала ми другарица, док је тренирала рагби у Партизану, имали утакмицу у Подгорици, дошли локални Гробари да их бодре.
 
Kad je ovako prošla Loznica sa relativno malim stadionim, sta može očekivati Beograd sa nacionalnim stadionom?

Uvek neki problem na svim njihovim projektima.

 
Kad je ovako prošla Loznica sa relativno malim stadionim, sta može očekivati Beograd sa nacionalnim stadionom?

Uvek neki problem na svim njihovim projektima.

Prvo treba proveriti informacije, i ovi iz Danasa su jako neozbiljni. Trava se oporavlja, slikao je čovek pre 3-4 dana, izmišljena vest.
 
Најбоље је отићи и видети стадион уживо, ја сам био крајем априла и могу рећи да сам баш био одушевљен. На страну да ли је неко (99% јесте) украо паре итд, стварно изгледа светски.
 
Odlicno izgleda da li ispunjava standarde ili ne ispunjava o tom se radi
 
Danas je Vucic najavio izgradnju jos jednog stadiona pored Nacionalnog u Surcinu. Ovoga puta stadion sa atletskom stazom na kome ce moci da se organizuju veliki atletski dogadjaji.

Pojedini forumasi ima da izgore :ROFLMAO::D

Vučić bi da pravi i atletski stadion kao mađarski koji je koštao 700 miliona $​

 
KeenTallGadwall-size_restricted.gif
 
Ма шта знају Мађари. Обале су за стамбене солитере, спорт у њиве иза периферије.
 
  • Sviđa mi se
Reagovanja: MC_
Pogledajte na mapi gde se nalazi taj mađarski stadion. Oslanja se na urbani deo.


Ne vidi se na mapi, ali verujte mi da je tu jer je nov. Vidi se na Google Earth kada se ukljuci timeline
Па не да се ослања на урбани део, него је на пешачкој дистанци од центра... као и наши стадиони. И двоструко већи, фудбалски стадион "Ференц Пушкаш" налази се на сличној позицији, а уз то га опслужује једина пештанска метро станица са 4 колосека (ваља се кад сва та маса може да уђе и у понеку празну композицију). Не треба сумњати да у Пешти знају урбанизам - то је један од најмонументалнијих градова из 19. века.

У суботу су, иначе, играли Звезда и Спартак Ждрепчева крв, пред 15.000 гледалаца. Претходног дана, Весић је изјавио, усхићен, да ће возови на прузи за Сурчин ићи на сваких 15 минута. То значи да ће за један сат моћи да превезу око 2.500 људи, и то да нико не иде на аеродром, или у Сурчин-насеље.

"Србија - Зато што немамо појма ни о чему".
 
Poslednja izmena:
Odlicno izgleda da li ispunjava standarde ili ne ispunjava o tom se radi
Hajde da sačekamo da se sve završi, isprave nedostaci itd, pa ćemo videti da li će dobiti dozvolu. Mislim da se svuda dešavaju greške, propusti i da nijedan nije savršeno urađen. Ja prvi ne volim ovu vlast ali dok se god bude opozicija bavila trivijalnim stvarima kao što je stadion itd neće nikad doći na vlast.
 
Hajde da sačekamo da se sve završi, isprave nedostaci itd, pa ćemo videti da li će dobiti dozvolu. Mislim da se svuda dešavaju greške, propusti i da nijedan nije savršeno urađen. Ja prvi ne volim ovu vlast ali dok se god bude opozicija bavila trivijalnim stvarima kao što je stadion itd neće nikad doći na vlast.
Trivijalno je da smanjis dubinu bazena i da on više ne može da služi za takmicenje
 
Majstori stave sliku stadiona od pre godinu dana, tako da sami sebe u startu diskredituju. Danas je dosta medija prenelo snimak usminkanog stadiona kao odgovor, i prosecan gradjanin sta da kaze nego da lazu. Nema tu razlike izmedju njih i pinka kada stavi sliku protesta tri sata pred pocetak.
 
Vrh