Šta je novo?

Nacionalni stadion

Podržavate li izgradnju Nacionalnog stadiona?

  • 1. Da, apsolutno!

    Glasovi: 141 20,6%
  • 2. Ne! Treba rekonstruisati stadione CZ i PFC

    Glasovi: 159 23,2%
  • 3. Ne! Ima prečih stvari od stadiona

    Glasovi: 361 52,7%
  • 4. Baš me briga! Neka ga Toletu ako ima para

    Glasovi: 24 3,5%

  • Ukupno glasača
    685
Rešiće se to. Niko nije lud da pravi ovako nešto skupo, a da nije rešio osnovne infrastrukturne probleme.

Pa dobro, ali ovo je top kako su uradili render. Nema logike da jure još 10 opcija preko tendera, ako su ovi španci već pokidali.

Ja nisam optimista, mislim realno koji procenat stanovništva bi dolazilo u filharmoniju? To bi zvrjalo prazno. Ok je to izgraditi nekad kada bude bilo interesovanja, ali graditi filharmoniju da bi ispratili trendove ili šta već ne znam koliko je opravdano. Nismo mi baš društvo gde bi takvi objekti bili popularni.
Знаш колико дуго се обећава канализација по разним деловима граада? Само
за Сурчин до стадиона ће требати око 8 км цевовода, а где је ту мрежа по улицама за домаћинства? А где је ту и кишна канализација?
А шта ћемо са фирмом свиња која се осети до Ледина?
 
Ni Dubai nema kišnu kanalizaciju, što mi mora da imamo


A često nema ni pravu kanalizaciju pa cisterne odnose kaku



Ali zato grmi i otkids i sve puca od luksuza.
 
Rešiće se to. Niko nije lud da pravi ovako nešto skupo, a da nije rešio osnovne infrastrukturne probleme.

Pa dobro, ali ovo je top kako su uradili render. Nema logike da jure još 10 opcija preko tendera, ako su ovi španci već pokidali.

Ja nisam optimista, mislim realno koji procenat stanovništva bi dolazilo u filharmoniju? To bi zvrjalo prazno. Ok je to izgraditi nekad kada bude bilo interesovanja, ali graditi filharmoniju da bi ispratili trendove ili šta već ne znam koliko je opravdano. Nismo mi baš društvo gde bi takvi objekti bili popularni.
Ja kad uspem da kupim kartu za filharmoniju, skacem od srece. Brze se rasproda od bilo cega u ovoj drzavi.
 
Čuj filharmonija bi bila prazna? Jel si pokušao skoro da kupiš neku kartu za neku ustanovu kulture a da to nije Cineplexx?
Nisam, ali ne znam nikog ko ide na takva mesta. Mislim znam par bumera, tj. imam ih u familiji.
А шта ћемо са фирмом свиња која се осети до Ледина?
Tu farmu svinja treba ukloniti, tj. prebaciti na neko pogodno mesto dalje od grada. Verujem da će organizacija Expo-a i to ubrzati.
 
Nisam, ali ne znam nikog ko ide na takva mesta. Mislim znam par bumera, tj. imam ih u familiji.

Tu farmu svinja treba ukloniti, tj. prebaciti na neko pogodno mesto dalje od grada. Verujem da će organizacija Expo-a i to ubrzati.
Та фарма свиња лепо зарађује, њено пресељење би коштало силне паре, а и када се пресели, опет ће остати смрад од стајака. Али верујем да је неће селити.
 
Та, на око 4 км ваздушном линијом од будућег националног стадиона и комплекса ЕХПО 2027.
 
Шта онда смрди онако понекад у Сурчину? Није ваља истакање септичких јама у Галовицу?
 
Smrdi i jedno i drugo!
Nikad mi nije bilo jasno zašto kamioni tovar iz septičkih jama prazne u Galovicu.
 
suvisno je razmatrati... imamo dva stadiona koja kad se srede imaju bar dodatnih 25 godina sluzbe! ovaj grad nema resenu kanalizaciju na pola teritorije tako da imamo mi mnogo toga da dovedemo u red.
 
suvisno je razmatrati... imamo dva stadiona koja kad se srede imaju bar dodatnih 25 godina sluzbe! ovaj grad nema resenu kanalizaciju na pola teritorije tako da imamo mi mnogo toga da dovedemo u red.
Koja dva stadiona? Ako mislis na Zvezdin i Partizanov - bio sam na oba u skorije vreme i oni se samo sminkaju, da ne bi izgledali raspadnuto.

Ova drzava nema mnogo toga, a ne samo grad. Najbolji PET/CT skeneri na svetu kostaju sa ugradnjom i garancijom oko 700k evra, a mi ih nemamo uveliko. Za kancere radimo magnetne rezonance, jer ne moze da se dodje na red za PET skener. Znas i sam sve, sta ti pricam. Prioritizuju se stvari koje nece poboljsati trenutni kvalitet zivota, jer mi cemo ziveti isto sa i bez nacionalnog stadiona.
 
Oni stvarno krenuli da grade stadion?
5xbwhz.gif
 
Vrh