Šta je novo?

Lidl Beograd

Zar Carrefour ne dođe najskuplja opcija koja je mogla doći kod nas? Svi koji su mi pričali za njega rekoše da ubija koliko je skup (uvek skuplji od Aldija, Spara, itd).
 
Pa bilo be lepo imati jedan lanac visoko kvalitetne robe. Barem je moje iskustvo iz Poljske vezano za Karfur takvo u poredjenju sa Žabkom, Biedronkom i ostalim lancima tamo. U Beogradu sada jedino Merkator nudi malo jaču robu.
 
Pa osim osnovnih namernica koje svako mora da kupi druge stvari sumnjam da mogu da uvale tako. Fali ti drugih stvari za klijentelu sa malo dubljim džepom.
 
Pa bilo be lepo imati jedan lanac visoko kvalitetne robe. Barem je moje iskustvo iz Poljske vezano za Karfur takvo u poredjenju sa Žabkom, Biedronkom i ostalim lancima tamo. U Beogradu sada jedino Merkator nudi malo jaču robu.
I ponesto u veru. Zabke su lokalne STR kao kod nas. Ali stize nam Zabka uskoro!
 
Vero ima dobru robu ali im je osoblje najlošije, 30cm izmedju kasa, Jumbo nema svoje kase pa moraju u Vero, rade 2 od 6 kasa i mnogo još mana…

Ne znam, meni su u Veru među uslužnijima, nikada te mrko ne gledaju, ne cimaju i ulaze ti u novčanik za kusur kao Maxi ekipa, mada zavisi verovatno i od prodavnice do prodavnice, ja najviše idem u Vero Zira, tu Jumbo ima svoje kase iako taj sistem nemaju u ostalim. Generalno svi lanci imaju manjak radnika i retko gde, osim možda Lidla, radi većina kasa kad je gužva.
 
Vrh