Šta je novo?

Lidl Beograd

Lidl u Kneza Višeslava napokon stavio rampe. Slikano danas u 13 h, prizor do skoro nezamisliv za nedelju.
IMG_20230813_134044.jpg
 
To je onaj preko puta Cerak vinogradi, da ne bude zabune, pošto imaju dva u pomenutoj ulici.
 
Данас је објављен и текст и цртежи урбанистичког пројекта за овај нови Лидлов објекат у Земуну.
https://www.beograd.rs/cir/gradski-...e-formira-od-kp-10201-43-i-10201-44-ko-zemun/

Pogledajte prilog 142424Pogledajte prilog 142425Pogledajte prilog 142426

Да ли имаш неких информација шта се са овим дешава? Прошло је тачно годину дана и за сада нема никаквих радова.
 
Ja sam cuo da je stopirana izgradnja novih objekata ne znam da li je tacno.

Прочитао сам неку вест да су у Суботици продали плац на ком су планирали да изграде радњу, али какви су им тачно даљи планови не знам.
 
Kada su se pojavile izazvale su pravu senzaciju! Svako je želeo da ih ima, ali samo mali broj njih je dobio priliku za to.
Sada ih konačno možete prošetati i vi – i to već od danas!
Uz ovakav komad sigurno ćete biti primećeni!
Super cool Lidl patike i čarape u svim našim prodavnicama.

lidl patike.jpg


izvor: FB
 
U Lidl ne ulazim otkad mi je ona filament sijalica pukla u ruci dok sam je montirao. Cak ni po cenu zutih carapa koje su mi omiljene, mada ja smatram da su narandzaste, ali drugi kazu da su zute :ROFLMAO:
 
Kada su se pojavile izazvale su pravu senzaciju! Svako je želeo da ih ima, ali samo mali broj njih je dobio priliku za to.
Sada ih konačno možete prošetati i vi – i to već od danas!
Uz ovakav komad sigurno ćete biti primećeni!
Super cool Lidl patike i čarape u svim našim prodavnicama.

Pogledajte prilog 170559

izvor: FB

Mogli su i kacket... ili da nabiju nešto na glavu + kombinezon da obučeš i budeš lidl maskota do kraja... plati da bi nas reklamirao...

*izvinjavam se ako ovo dele besplatno. ali koliko sam shvatio iz posta, to se kupuje...
 
Slikaj da vidimo kako izgleda ta kombinacija... da se podsetimo zašto to nikada nećemo obuti... :love:🤣
 
Plati da bi nas reklamirao... isto vazi i za Nike, Gucci, Superdry i sve te brendove.

Isto važi al to su barem marke čija je osnovna delatnost odeća ili obuća, a ovde odećom reklamiraš supermarket.

Takođe mnoge marke nemaju nikakvu oznaku ili imaju diskretan logo. Dok ovo dreči.

Stvar je ukusa. Neki ljudi vole da šetaju i dreče kao reklame. Nije Gucci ako ne piše ogromno GUCCI na sred šorca. Ja generalno ne volim odeću gde reklamiram marku. I principu mi je samo na patikama vidljivo da su adidas, ostalo ništa.
 
Vrh