Šta je novo?

"Kula Beograd" - Beograd na vodi [Hotel i stambeni objekat | 65 000 m²]

Ne znam ovaj deo za izdavanje ostaje da se vidi jer realno nemamo ni jedan primer slican osim mozda west.

Mozes na cenenekretnina.rs selektujes kvartalni pregled i sortiras od najskuplje po kvadratu na dole. Tako svaka 3 meseca unazad i videces realno sta su prodali.
Video da hvala. I dalje cca 4 stana kvartalno tako da nema nekog skoka.
 
Koja
Ne znam ovaj deo za izdavanje ostaje da se vidi jer realno nemamo ni jedan primer slican osim mozda west.

Mozes na cenenekretnina.rs selektujes kvartalni pregled i sortiras od najskuplje po kvadratu na dole. Tako svaka 3 meseca unazad i videces realno sta su prodali.
Koja je fora da su cene m2 niže za par stotina eur u odnosu na cene koje se traže od investitora pa čak i oglasima?!
 
Danas
bc2d1ce37017d6151b116d82e2ad70a6.jpg


Sent from my SM-S906B using Tapatalk
 
mozda bi i bilo ok da je 40% jeftinije. Ovo ti je staklena basta, mozes lagano banane da gajis koliko ce biti vruce.
Stan ima podno grejanje, centralnu klimu, toplotnu pumpu. Jako je kvalitetno uradjen, prozori su aluminum/drvo troslojno staklo. Bio sam tamo kada je bilo 26c I nije bilo toplo, izolacija je kamena vuna. Zaista je kvalitetno uradjen, sto za bg na vodi ne mogu da kazem
 
Najbolje vreme za obilazak je prolece:) Odes avgust ali da nije radila klima pre toga dan/noc pa onda eventualno da vidis, ali kad upekne na 35+ sanse da spavas bez da ti je upaljena klima 24/7 su minimalne. Jednom povucen sprat i nikad vise ali ok mozda je tehnologija napredovala.
 
Stan ima podno grejanje, centralnu klimu, toplotnu pumpu. Jako je kvalitetno uradjen, prozori su aluminum/drvo troslojno staklo. Bio sam tamo kada je bilo 26c I nije bilo toplo, izolacija je kamena vuna. Zaista je kvalitetno uradjen, sto za bg na vodi ne mogu da kazem
zaboravljas da voli da nestane leti struja u beogradu, tad je veselje :D Ja sam jednom imao stan na povucenom spratu i nikad vise. Isto troslojna stolarija, kamena vuna i ostale zaje*******ancije
 
Slika sa clanka o SNSu sa Vikipedije,zanimljivo futuristicki prikaz kule gde pise da je izgradjena ,a radovi jos traju.

Capture.JPG
 
Stan ima podno grejanje, centralnu klimu, toplotnu pumpu. Jako je kvalitetno uradjen, prozori su aluminum/drvo troslojno staklo. Bio sam tamo kada je bilo 26c I nije bilo toplo, izolacija je kamena vuna. Zaista je kvalitetno uradjen, sto za bg na vodi ne mogu da kazem
Kupi, sta čekaš
 
Stan ima podno grejanje, centralnu klimu, toplotnu pumpu. Jako je kvalitetno uradjen, prozori su aluminum/drvo troslojno staklo. Bio sam tamo kada je bilo 26c I nije bilo toplo, izolacija je kamena vuna. Zaista je kvalitetno uradjen, sto za bg na vodi ne mogu da kazem
Koji je to projekat, ko je investitor?
Gde je lokacija tačno?
Ja povučeni sprat ne bih menjao ni za šta drugo :)
 
Cvijiceva je dugačka ulica :) lokacija zgrade i mikrolokacija stana
Tu treba videti druge detalje, strukturu stanova, kupis super Lux stan u zgradi gde su uglavnom garsonjere ili mali stanovi i nije neko rešenje, takodje garaža kakva je i koliko funkcionalna…
Podno grejanje na šta? Struju, gas, centralno gradsko…
Naravno izolacija krova itd…
Mislim da je čovek ovde hteo da skrene pažnju šta može da se kupi u BG za milion EUR umesto soc gradnje u BW za 100kvm 😂😂😂
 
Cvijiceva je dugačka ulica :) lokacija zgrade i mikrolokacija stana
Tu treba videti druge detalje, strukturu stanova, kupis super Lux stan u zgradi gde su uglavnom garsonjere ili mali stanovi i nije neko rešenje, takodje garaža kakva je i koliko funkcionalna…
Podno grejanje na šta? Struju, gas, centralno gradsko…
Naravno izolacija krova itd…
Mislim da je čovek ovde hteo da skrene pažnju šta može da se kupi u BG za milion EUR umesto soc gradnje u BW za 100kvm 😂😂😂
imas temu na forumu, zato nisam ni pisao koji je kompleks, to je trenutno jedini luksuzniji projekat koji se radi tamo
 
Cvijiceva je dugačka ulica :) lokacija zgrade i mikrolokacija stana
Tu treba videti druge detalje, strukturu stanova, kupis super Lux stan u zgradi gde su uglavnom garsonjere ili mali stanovi i nije neko rešenje, takodje garaža kakva je i koliko funkcionalna…
Podno grejanje na šta? Struju, gas, centralno gradsko…
Naravno izolacija krova itd…
Mislim da je čovek ovde hteo da skrene pažnju šta može da se kupi u BG za milion EUR umesto soc gradnje u BW za 100kvm 😂😂😂
Grejanje je na toplotnu pumpu, centralna Klima, plafoni su 3.10m, stolarija je aluminum/drvo troslojno staklo, izolacija kamena vuna, nema zidova od gipsa, garaza podzemna visina 2.5m. Zaista je dobro uradjeno. Meni je problem lokacija jer be standard ili nizi standard ljudi koji tamo zive. Nema luxus restorana, I prodavnica…ima Lidl Zgrada je Cvijićeva Palace
 


Video stanova u kuli.
 
Vrh