Šta je novo?

Cvijićeva Palata [Stambeni objekat | 10 000 m²]

Dobro vece svima na Forumu.
Da li je neko od stanara bio u zgradi tokom nedelje? Da li su bilo šta uradili novo? Je l ima naznaka za useljenje?
Hvala
 
Moze li neko malo vise da mi kaze o ovom naselju, I Kakva je buducnost ovog naselja? Bio sam da gledam penthouse i mogu da kazem da je jako kvalitetno uradjen, stolarija je drvo/aluminum, podno grejanje i stan se greje na tomplotnu pumpu.
Malo mi naselje ne odgovora. Ne znam.
Gledao sam i stanove i BG na vodi ni blizu tako kvalitetno nije uradjeno.
 
Odličan je kraj. Budući vlasnik penthausa od milion evra će imati fenomenalan pogled na jedan predivan kompleks Vilinih voda, i odmah tu iza ćoška mu se nalazi Lidl da može da kupuje sa ostalom sirotinjom na akciji (hint: akcije su četvrtkom).
 
Moze li neko malo vise da mi kaze o ovom naselju, I Kakva je buducnost ovog naselja? Bio sam da gledam penthouse i mogu da kazem da je jako kvalitetno uradjen, stolarija je drvo/aluminum, podno grejanje i stan se greje na tomplotnu pumpu.
Malo mi naselje ne odgovora. Ne znam.
Gledao sam i stanove i BG na vodi ni blizu tako kvalitetno nije uradjeno.
Ne znam za penthouse ali ostatak zgrade nije uradjen kao sto si naveo.

Stolarija je samo aluminijum, nema podno grejanje itd. Parket, plocice, vrata deluju kvalitetno, radovi su onako. Kasni se preko godinu i po, na mnogo detalja nije obracena paznja itd.
 
Ovo pod broj jedan nije kompleks nego samo jedna zgrada sa pretpostavljam nekim minimalnim dvorištem iza zgrade, a i to je upitno, na raskrsnici velike i prometne ulice, dovoljno je pogledati na šta liči fasada susedne zgrade i koliko je gareži na njoj. Ali sve u svemu super su mermerni hodnici (y)
 
Ne znam za penthouse ali ostatak zgrade nije uradjen kao sto si naveo.

Stolarija je samo aluminijum, nema podno grejanje itd. Parket, plocice, vrata deluju kvalitetno, radovi su onako. Kasni se preko godinu i po, na mnogo detalja nije obracena paznja itd.
Ostatak zgrade nije takav. Ovde je aluminum/drvo troslojno staklo, visina plafona 3,10m. Liftom se ide u stan, meni smeta samo lokacija, nema bas nista
 
Ostatak zgrade nije takav. Ovde je aluminum/drvo troslojno staklo, visina plafona 3,10m. Liftom se ide u stan, meni smeta samo lokacija, nema bas nista
Kako mislis nema nista? Na par metara ti je bulevar, u njemu imas gomilu prodavnica, botanicka basta ti je tu, lidl na uglu, skola preko puta. Planira se linijski park sa druge strane. Ne znam sta te drugo zanima? Mene je lokacija prvenstveno i privukla. Veci problem su druge stvari koje su clanovi vec napisali u postovima iznad.
 
Ostatak zgrade nije takav. Ovde je aluminum/drvo troslojno staklo, visina plafona 3,10m. Liftom se ide u stan, meni smeta samo lokacija, nema bas nista

Jeste na prometnoj ulici ali je odlična lokacija, imate gomilu prodavnica okolo, nekoliko lepih parkića+botaničku, gradski prevoz ka svim delovima grada. I to u vezi prometne ulice ne možete da očekujete da imate potpuni mir a da živite u gradu, pritom to je sada sa modernom stolarijom tek nebitno jer imate minimalnu buku sa zatvorenim prozorom. Jeste da prašine i zagađenja od ulice ima više ovde nego u sporednim uličicama, ali to stvarno nije veliki problem, uzmite npr. prečistivač vazduha. Ranije sam živeo u soliteru na uglu Despota Stefana i Cvijićeve, mada je bilo uvučeno u odnosu na ulicu, i meni tu ništa nije smetalo.
 
Kako mislis nema nista? Na par metara ti je bulevar, u njemu imas gomilu prodavnica, botanicka basta ti je tu, lidl na uglu, skola preko puta. Planira se linijski park sa druge strane. Ne znam sta te drugo zanima? Mene je lokacija prvenstveno i privukla. Veci problem su druge stvari koje su clanovi vec napisali u postovima iznad.
Sve ko sta voli. Meni je lokacija standard, ja ne kupujem u Lidl I trazim luxus. Okolne zgrade su tipicne iz komunizma meni se ne svidja. Trazim da imam luksuzne radnje, restorane visokih standard, da nema skole preko puta I da u zgradi stanari ne voze Auto ispod € 100k kao i komsije. Svi mi trazim drugacije I svi mi zivimo drugacije
Lokacija je dobra za investiciju koja ce se pokazati za 20-30g jer ce Luka Beograd da se gradi, ja to trazim ja trazim nesto za sad.
 
Sve ko sta voli. Meni je lokacija standard, ja ne kupujem u Lidl I trazim luxus. Okolne zgrade su tipicne iz komunizma meni se ne svidja. Trazim da imam luksuzne radnje, restorane visokih standard, da nema skole preko puta I da u zgradi stanari ne voze Auto ispod € 100k kao i komsije. Svi mi trazim drugacije I svi mi zivimo drugacije
Lokacija je dobra za investiciju koja ce se pokazati za 20-30g jer ce Luka Beograd da se gradi, ja to trazim ja trazim nesto za sad.
Gospodine ovo je beograd, za dubai skrenete levo

Nego @Igor je l moze da se ubaci u post reakcije onaj smajli sto se smeje
 
Sve ko sta voli. Meni je lokacija standard, ja ne kupujem u Lidl I trazim luxus. Okolne zgrade su tipicne iz komunizma meni se ne svidja. Trazim da imam luksuzne radnje, restorane visokih standard, da nema skole preko puta I da u zgradi stanari ne voze Auto ispod € 100k kao i komsije. Svi mi trazim drugacije I svi mi zivimo drugacije
Lokacija je dobra za investiciju koja ce se pokazati za 20-30g jer ce Luka Beograd da se gradi, ja to trazim ja trazim nesto za sad.
Ja se nadam da se ti sprdaš... Hoćeš sve to a pitaš na forumu?
 
Pitao je covek, ja sam sam odgovor. Sta je problem, nismo svi isti.
Kupis plac na Dedinju, roknes 10 miliona u vilu, i zivis svoj standard, nije ovo za tebe, osecaces se neugodno medju svim tim ljudima ako vidis da voze kola od 10k e.
Tamo ces imati komsiluk snobova, osecaces se ugodno.
Btw zar te nece biti sramota da se u tako krem drustvu vozis u toj staroj G klasi, sedmi vlasnik...
 
Kupis plac na Dedinju, roknes 10 miliona u vilu, i zivis svoj standard, nije ovo za tebe, osecaces se neugodno medju svim tim ljudima ako vidis da voze kola od 10k e.
Tamo ces imati komsiluk snobova, osecaces se ugodno.
Btw zar te nece biti sramota da se u tako krem drustvu vozis u toj staroj G klasi, sedmi vlasnik...
Nemoj tako, baba vozila..... A i ne ide u Nemackoj iz 30kv u Vilu u Dedinju, mora covek se navikne prvo, splasnuce ti kompleksi
 
Pa realno čovek nema gde da kupi stan u gradskoj zoni, visok nivo kvaliteta samog stana, ali i svi stanovi takvi…kod nas u “Lux” zgradi naprave 70-80% 1.0-2.0 stanove, i par od 100kvm luks…jbg nije lako živeti sa plebsom u ulazu :)
Nije lako naći nekretninu od 1m€ da sve zadovoljava…
 
Dobar dan. Deluje da rade, ali sve to sporo. Kao da su fokus stavili na lokale poslednjih nedelja. Videli smo da su pustili liftove i da rade i ulazna vrata. Da li neko na Forumu ima informacije oko toga kome su izdati preostali lokali?

P.s nadam se da će u narednim danima očistiti prilaz zgradi, garazu i lokale!
 
Jel ima nekih informacija sa gradilista? Jel ima nekog okvirnog datuma za tehnicki prijem?
 
EBB5B792-E506-498E-8C54-436119A7A61C.jpeg
Da li je ovo u redu da se prihvati?
 
Vrh