Šta je novo?

"Kula Beograd" - Beograd na vodi [Hotel i stambeni objekat | 65 000 m²]

Sta kaze N1 jel su oftamolozi pretrpani? Ovo je jači narativ od toga da se treba zabraniti vatromet zbog kućnih ljubimaca - šizofreničari koji ne podnose lasere 😄😄😄 I povrh svega fotosenzivne osobe koje su šokirane jarkim svetlima na nebu 31.12. u ponoć… Ako svi postanemo kao ova sa tvitera, nek nam je bog u pomoći.
Ako se tebi to toliko sviđa, idi tamo pa stani i gledaj direktno u reflektore, spotlajte i lasere, pa nam onda pokaži kako to ne šteti i ne smeta.

Jedno je ceo taj lajt šou, koji se radi po standardu uz očuvanje bezbednosti i zdravlja građana - to je odlična stvar; a drugo je pucanje svetla, strobova i lasera ljudima u prozore ili direktno u obližnju publiku.
 
Žena bukvalno snimila da joj blješte direktno u stan, džaba fjerinic izvrće narativ. Niko nije rekao "zabranite vatromet i lasere svuda", nego "nemojte da upirete lasere ljudima direktno u prozore i glave".
U ostalom, isto kao što nije "zabranite gradski novogodišnji vatromet zauvek zbog moje čivave" nego "nemojte da bacate petarde koje pucaju kao top i druge projektile sa prozora u stambenom naselju - osim što traumira životinje i plaši ljude, nebezbedno je". Razumevanje pročitanog teksta je veština koju je trebalo da savladate u osnovnoj školi.
 
Ako su cene u oglasima tačne, kula je jedini objekat koji je pri kraju a da se cena kvadrata nije povećala u odnosu na početak prodaje. I dalje je cena kvadrata blizu 9000 eura, toliko je bila i pre par godina...
 
Danas
daec16b509d1804941ecb5c119775f7b.jpg


Sent from my SM-S906B using Tapatalk
 
Ako su cene u oglasima tačne, kula je jedini objekat koji je pri kraju a da se cena kvadrata nije povećala u odnosu na početak prodaje. I dalje je cena kvadrata blizu 9000 eura, toliko je bila i pre par godina...
To moze samo genijalac poput vradovica da plati u ovoj zemlji, videli smo kako izgledaju supe od stanova. Zgrade pored sa slicnim pogledom duplo i vise jeftinije.
 
Bilo je nesto povecanja u odnosu na pred sipove mislim da je bilo dosta nize.
Jeste u poslednje vreme su usporili sa podizanjem cena a mislim da to sve zavisi od prodaje stanova.

Mnogo je lepo sto su se setili da ovekovece pobedu Novaka Djokovica naseg sampiona! Svaka im cast kako rade i kako su spremni na sve!
Odlicna stvar! Bravo Nole!!
 
Lepo je neko predvideo ovde u temi da će fasada postati bilbord, koji će se iznajmljivati za razne poruke...

 
Ako se tebi to toliko sviđa, idi tamo pa stani i gledaj direktno u reflektore, spotlajte i lasere, pa nam onda pokaži kako to ne šteti i ne smeta.

Jedno je ceo taj lajt šou, koji se radi po standardu uz očuvanje bezbednosti i zdravlja građana - to je odlična stvar; a drugo je pucanje svetla, strobova i lasera ljudima u prozore ili direktno u obližnju publiku.
Pa bukvalno je bilo par hiljada ljudi u koje je pucalo svetlo direktno pa nisam video da se iko zalio. Ali zato smeta dokonoj gospodji sa tvitera sto joj u novogodisnjoj noci sija svetlo u stan?! Sad ce se javiti neko trigerovan za Djokovica kako je moguce da se promovisu antivakseri ili slicno. Uglavnom tesko nama.
 
Шта је тачно проблем са том Кулом, зашто тако споро тече изградња?
 
Ovaj selfi mostić je baš ogroman izazov za vredne neimare, to grade jedno 3 godine a nikako da odmaknu od obale.
Ocigledno da inicijalni projekat nije bio dobar pa su u hodu morali da prepravljaju. S druge strane ne zure sa zavrsetkom mosta kao i setalista oko dok se ne izgradi kula posto taj deo ionako do otvaranja kule nije predvidjen za kretanje pesaka. Nema ovde neke posebne teorije zavere.
 
Mislim da možemo da se oprostimo od bici staze pored reke.
 
Iskreno, to bi bila pametna odluka. Pogotovo sa aspekta bezbednosti pesacke zone i funkcionalnosti setalista.

Pa naravno da nije funkcionalno kad ostaviš 4 metra prostora za bici stazu i pešake i još staviš jedno uz drugo. Čak i na delu uz Galeriju gde je šetalište šire su pola zauzele bašte restorana pa je i tu zbijeno cele godine, osim zimi kad ih sklone. Dok na starom delu šetališta iza Brankovog imamo skroz odvojenu bici stazu, širok zeleni pojas i široko šetalište, to je moralo da se isprati i u BnV. Tu je ceo kej uz reku morao da bude duplo širi.
 
Dobro, znam ja sta je moralo, i diskutovalo se ovde o vise tipova setalista, da li je sportsko rekreativno ili je sa sadrzajima, kako god, ovako je kako je i nije bas pametno da bici staza ide uz reku.
 
Staze nema, ali će biciklista biti. Pa šta je pametnije, lako je zaključiti

Poslano sa mog M2007J3SG koristeći Tapatalk
 
Vrh