Šta je novo?

"Kula Beograd" - Beograd na vodi [Hotel i stambeni objekat | 65 000 m²]

DSC-3125.jpg
 
Šon nije bio tu ali se javio da je fino uplovio u večnu luku. A Ketrin znaš već đavolak je to, uživa u slobodnom vremenu pa smo popili i jednu kafu.
 
Za to vreme mučene terase stoje dok se nadležni i dalje misle šta sa njima da urade. Kako rešiti kišnicu, kako rešiti da se pod ne zaledi zimi kada je mokro, kako rešiti opšivku, staklene ograde, LED svetla? Biće to na kraju krpačina teška.

Po mom skromnom mišnjenju, terase na kuli su najveći promašaj u celom ovom projektu, ako izuzmemo koncepciju BNV i skoncentrišemo se na pojedinačne detalje izgrađenih objekata.

Niti su funkcionalne, niti su tehnički kvalitetno izvodljive.
 
Ne mogu da verujem da je neka stručna osoba rekla "ma neka pucaju svuda spotlajt i laseri, nije bitno". Bukvalno je standard da takvi rekviziti ne smeju da pucaju ispod minimalne visine gde se nalazi neka osoba. Pa na koncertima i (nekim) klubovima je zabranjeno da takva svetla pucaju direktno u publiku, pogotovo laseri, koji mogu oslepeti osobu - a bilo je slučajeva da se to dešavalo.
 
Za to vreme mučene terase stoje dok se nadležni i dalje misle šta sa njima da urade. Kako rešiti kišnicu, kako rešiti da se pod ne zaledi zimi kada je mokro, kako rešiti opšivku, staklene ograde, LED svetla? Biće to na kraju krpačina teška.

Po mom skromnom mišnjenju, terase na kuli su najveći promašaj u celom ovom projektu, ako izuzmemo koncepciju BNV i skoncentrišemo se na pojedinačne detalje izgrađenih objekata.

Niti su funkcionalne, niti su tehnički kvalitetno izvodljive.
Ja mislim da je sve u bnv jedan tezak bedni i socijalni demit promasaj. Zauvek unakazen grad

O lopovluku da ne govorimo. Oteto od nas, pravi se najveci deo stvari od masih para, jos se na sve to tolike pare peru pod maskom nepostojecih arapa.
 
  • Sviđa mi se
Reagovanja: sev
Sta kaze N1 jel su oftamolozi pretrpani? Ovo je jači narativ od toga da se treba zabraniti vatromet zbog kućnih ljubimaca - šizofreničari koji ne podnose lasere 😄😄😄 I povrh svega fotosenzivne osobe koje su šokirane jarkim svetlima na nebu 31.12. u ponoć… Ako svi postanemo kao ova sa tvitera, nek nam je bog u pomoći.
 
Vrh