Šta je novo?

"Kula Beograd" - Beograd na vodi [Hotel i stambeni objekat | 65 000 m²]

Ja bi voleo da ostane medija fasada ali to mozda nije moguce zbog stanara.
Inace mozda nije najluksuznija zgrada na svetu ali u Srbiji jeste i na svetu je u top 0.1%
tako da svi komentari zluradi i negativni nadam se da dolaze od osoba koje zive u boljim od St Regis residences ili u nekim kucama na Dedinju minimum 5M.
 
Možda je stan koji si ti uzeo luksuzan. Ovaj na fotografijama zaista nije.
 
Sta je na slici zatvor u Pancevu, a sta Kula Beograd?

Capture.PNG
151052_zatvor-pancevo-40-foto-vladimir-markovic-1000x0_f.jpg
 
Ja bi voleo da ostane medija fasada ali to mozda nije moguce zbog stanara.
Inace mozda nije najluksuznija zgrada na svetu ali u Srbiji jeste i na svetu je u top 0.1%
tako da svi komentari zluradi i negativni nadam se da dolaze od osoba koje zive u boljim od St Regis residences ili u nekim kucama na Dedinju minimum 5M.
vradoviću mašiš poentu...ovde se ne spori lokacija, pogled, arhitektonska vrednost Kule (mada oko toga možemo da diskutujemo još) ovde pričamo o Lux enterijeru. Ako smatraš da je ovo Lux i na nivou te cene stana onda zaista sebe diskvalifikuješ za bilo kakvu ozbiljnu diskusiju.

Evo ja mogu da ti kažem da trenutno živim u luksuznijem stanu od ovoga...nebitno što nije na Dedinju...i pitam tebe konkretno jel ovo taj luksuz na koji si ti mislio kada si tvrdio da ovo nema nigde u evropi?

Zaista ne razumem ove ljude koji su sposobni da daju milion za ovakav stan a ne mogu da daju plafon 3.000e nekom krštenom arhitekti da im uradi kvalitetan projekat....
 
Poslednja izmena:
1.000e mozda vredi enterijer ali exterijer i lokacija vrede 9000e :)
Mozda ne ta srazmera ali to je to. Ovaj enterijer je meni luks i iskreno ne bi ocekivao nista bolje od toga za ove pare.

Ja razumem ok mozda stvarno ima na forumu ljudi koji imaju luksuzniji enterijer negde u svetu i to je ok. Za mene licno ovo je top klasa.
Retko sam imao prilike da budem u boljim stanovima od St Regis Residence (ako ikada).
 
1.000e mozda vredi enterijer ali exterijer i lokacija vrede 9000e :)
Mozda ne ta srazmera ali to je to. Ovaj enterijer je meni luks i iskreno ne bi ocekivao nista bolje od toga za ove pare.

Ja razumem ok mozda stvarno ima na forumu ljudi koji imaju luksuzniji enterijer negde u svetu i to je ok. Za mene licno ovo je top klasa.
Retko sam imao prilike da budem u boljim stanovima od St Regis Residence (ako ikada).


Нашао сам Врадовићу стан за тебе, батали Кулу

 
Lokacija kod groblja - Mitrovo brdo. Neka hvala!

Ja volim da idem pesaka :)
 
Koji seljaci ovi u Kataru stavljaju staticne i media fasade gde stignu.
 
Kako bi 100 puta lepse bilo da ovi paneli na fasadi prate liniju zakrivljenja a ne da su postavili pravolinijske panele. Meni stvarno izgleda ruzno tako
Zaista zakrivljene fasade su više veliki izuzetak nego pravilo. Skoro svuda se postavljaju "pravolinijski" odnosno ravni paneli ali to se relativizuje kroz veličinu zgrade. Praviti individualno zakrivljenu fasadu za zgradu je izuzetno skupo.
 
Vrh