Šta je novo?

"Kula Beograd" - Beograd na vodi [Hotel i stambeni objekat | 65 000 m²]

Realno, zasto vlasnici stanova ne bi živeli od lasera i reklama koje se vrte na kuli,pa čak iako država oglašava
 
Taj sto ima 1,5 miliona za stan, taj nema ves masinu, jer ne pere, vec odecu baca posle svakog nosenja i kupuje novu tako da mu i ne treba veliko kupatilo (nema masine). Slicno je i sa kuhinjom, ne treba mu sporet i kuhinjski sto posto jede u restoranima, tako da ima dosta mesta za zamrzivac.
 
Juce najava derbija na Areni Sport na onom jeftinom kineskom ekranu preko cele kulcine :ROFLMAO: Estetika kulcine i celog BNV-a kad prelazis preko mosta i gledas je kao da je neko ciganmali dao par stotina miliona evra da je oni srede po njihovoj volji.
 
Taj sto ima 1,5 miliona za stan, taj nema ves masinu, jer ne pere, vec odecu baca posle svakog nosenja i kupuje novu tako da mu i ne treba veliko kupatilo (nema masine). Slicno je i sa kuhinjom, ne treba mu sporet i kuhinjski sto posto jede u restoranima, tako da ima dosta mesta za zamrzivac.
Maisina ide u odvojen deo po stanovima odavno :)
 
Iskočilo mi na insta. Mislim da se radi o apartmanima tj. hotelu u onom donjem delu.
1.jpeg
2.jpeg
3.jpeg
4.jpeg
5.jpeg
6.jpeg
7.jpeg
8.jpeg
9.jpeg
10.jpeg
 
Meni bolje izgleda enterijer hotela Tamiš u Pančevu.. evo otvara se u aprilu posle rekonstrukcije i 20 godina propadanja..
 
Izgleda kao i svaka hotelska soba, ništa specijalno - osim dva lavaboa u kupatilu. Spavah u jednoj takvoj upola manjoj sobi u Briselu, 50e noć. U Lisabonu upola jeftinija i lepša i interesantnija.
Inače, ovo nije apartmant, nego praktično klasična obična hotelska soba - za apartman fali i kuhinja (+trpezarija) i prostora za odlaganje.
 
Nije realno suditi o enterijeru na bazi par mutnih slika. Ono sto je bio showroom objekat pored Kule kakve ce biti hotelske sobe je izgledalo super, klasican full luksuzni hotel. Kad sam ulazio u stanove u Kuli bilo je par da se vidi na primer plocice u kuhinji i ugradni ormar i na primer plocice bih ocekivao bolje ali mislim da kad bude ceo paket ce izgledati odlicno upakovano sve zajedno. Raspored prozora i zatvorenih panela varira od stana do stana, ko je prvi birao je mogao da izabere najbolje kako mu odgovara. Pogled ka reci sa 26og sprata ludacki kako se ocekuje prema reci i isto tako prema gradu. Sunce moze da bude nezgodno preko dana na strani prema reci, nesto kako sam gledao barem ujutru ne bi trebalo da bije direkt sto je bitno kad ustajes. Ako St. Regis ne omane bice to najzanimljivija lokacija za zivot kome se tako nesto dopada da de facto zivi u 5* hotelu. Trebalo bi da je gotovo do kraja godine ali sam malo skeptican.
 
Vrh