Šta je novo?

"Kula Beograd" - Beograd na vodi [Hotel i stambeni objekat | 65 000 m²]

Prošao sam danas pored kule. Šta reći, da posle toliko dugo vremena još nisu uspeli da postave panele za balkone. Deluje baš loše ovako okrnjeno.

IMG_2632.jpeg
IMG_2635.jpeg
 
Daleko je Srbija od luksuza i kvaliteta. Iskreno sam mislio da ce da urade bas top stanove iznutra, ali imao sam prilike danas da vidim da je izuzetno lose uradjeno.
 
Mozda nekog zanima kako su Spanci uradili Mandarin Oriental Residences. Stanovi kostaju od 20xilj za m2. Najskuplji je od € 40,1 milion koliko je Penthouse od 631m2. Mesecno odrzavanje zgrade je 20€ po m2.
 
Iskreno lep je bg na vodi,lepo je ato se gradi,od skora imam utisak da kula izgleda kao flaša okrenuta(no hate) nije da ne bi voleo da imam stan u kuli,ovi u ostalim zgrada se žale na radove Na vlagu ,pa se žale na vodu po garažama,još me više zanima šta će biti za par godina kad behaton počne da se vadi,mislim da nisu na visini zadatka.Cene su prenapumpane ali lako možete videti a oglasima da su ipak spustili cene na 3000€ kolko je i bilo
 
Daleko je Srbija od luksuza i kvaliteta. Iskreno sam mislio da ce da urade bas top stanove iznutra, ali imao sam prilike danas da vidim da je izuzetno lose uradjeno.
Замисли какве су онда околне зграде ако су кулу исфушарили. Имаш ли које слике?

Овај пример што си послао, по мени највећа разлика, и оно што је требала бити највећа предност куле. Наравно ако шпанци испоштују са комадином стакла. (и да, јасно ми је да су у кули закривљена стакла)
1680792095953.png
1680792103615.png


Не знам шта је горе, да ли што су радили ове парчиће у ентеријеру, или што споља нису бар мало сакрили носаче.
1680792246060.png
1680792623259.png
 
Iskreno lep je bg na vodi,lepo je ato se gradi,od skora imam utisak da kula izgleda kao flaša okrenuta(no hate) nije da ne bi voleo da imam stan u kuli,ovi u ostalim zgrada se žale na radove Na vlagu ,pa se žale na vodu po garažama,još me više zanima šta će biti za par godina kad behaton počne da se vadi,mislim da nisu na visini zadatka.Cene su prenapumpane ali lako možete videti a oglasima da su ipak spustili cene na 3000€ kolko je i bilo
Mozes misliti kad turci i tamo oni iz srednje Azije naprave zgradu koliko je to kvalitetno. Jos na sve to gazda stedi na materijalu i gleda da sto manje ulozi, a vise zaradi.
 
Dobar dan, kada smo kod Selfi mostića, pitao bih bolje poznavaoce izgradnje, da li su one polukružno i u paru pobijene cevi u rečno korito neko privremeno ili trajno rešenje ( deo konstrukcije mostića)?
 
Ja sam ovaj video pogledao pre par meseci (i okačio slike). Moj utisak je da ovde nema ni L od luksuza, sve je to nabijeno kao u socijalnom stanu u a cena :rolleyes: .

Jednostavno deluje kao neuspeo pokušaj pravljenja luksuznog stana. Šteta,kula je bila lepa prilika da se napravi nešto vrhunsko...
 
Vrh