Šta je novo?

Izbori 2024

Proporucujem svima da obavezno instaliraju tiktok, barem na jedan dan, ima hiljade zanimljivih snimaka.
 
Jbt gde mi živimo...

1685110797-IMG-6406f795f063969ea0c4c6800d0d7efa-V-e1685110835397-1024x748.jpg

Za prevoz građana na miting SNS angažovani su i autobusi iz Estonije. Na fotografiji koju je nam je poslao čitalac, vidi se žuti autobus estonskih registarskih tablica, na kojem je logo večerašnjeg skupa.
 
Jutros sam pažljivo odgledao svih 220 minuta onog Šarovićevog snimka od sinoć. Mislim da tim ljudima koji su došli na miting nema pomoći. Neko je spomenuo da bi za pobedu na izborima trebalo pridobiti i neke njihove glasače. Ovaj snimak mi je pokazao da je to nemoguća misija. Njih na svakim izborima od 1990. ima oko 2 miliona i to je stabilna brojka. Nikakvo oslobađanje medija njih neće promeniti. Ostajem pri stavu da ova vlast neće pasti sve dok je zapad podržava, a koliko će to trajati Bog sveti zna.
Mislim da si u pravu iako se nadam da gresis.
Racionalno gledano, oni imaju cvrstu podrsku Zapada koji nece dozvoliti promenu vlasti, odnosno nece dozvoliti promenu politike u Srbiji.
 
Poslednja izmena:
Vučić je garant propasti Srbije. Zemlja bez obrazovanja, sa buzdovanima koji se samo bilduju, ženama sa babunskim usnama i izlapelim starcima, nema nikakvu budućnost. To je upavo ono što SNS stvara od ovog naroda. Dođu mi ovde i pišu kako preterujem. Sinoć ste sve videli, njima pomoći nema.

Ima jedan snimak sa Tvitera gde su pristalice SNS-a iznenađene što vide batinaše. Misle da su ubačeni elementi. Sada je jasno koliko je Pink značajan i kako utiče na ljude. Oni misle da je opozicija ovakva, da smo mi batinaši i ološ. Kada kažem opozicija, mislim da ljude koji ne glasaju za AV.

Teško će EU dozvoliti neku bolju vlast. Ovi su savršeni za naš mentalni sklop.
 
Vučić je garant propasti Srbije. Zemlja bez obrazovanja, sa buzdovanima koji se samo bilduju, ženama sa babunskim usnama i izlapelim starcima, nema nikakvu budućnost. To je upavo ono što SNS stvara od ovog naroda. Dođu mi ovde i pišu kako preterujem. Sinoć ste sve videli, njima pomoći nema.

Ima jedan snimak sa Tvitera gde su pristalice SNS-a iznenađene što vide batinaše. Misle da su ubačeni elementi. Sada je jasno koliko je Pink značajan i kako utiče na ljude. Oni misle da je opozicija ovakva, da smo mi batinaši i ološ. Kada kažem opozicija, mislim da ljude koji ne glasaju za AV.

Teško će EU dozvoliti neku bolju vlast. Ovi su savršeni za naš mentalni sklop.
Kreni i ti malo u teretanu, zdravo je. To što se osećaš odbačenim ne znači da treba dići ruke od svega.
 
Kreni i ti malo u teretanu, zdravo je. To što se osećaš odbačenim ne znači da treba dići ruke od svega.
Ne razumeš poentu. Oni samo i idu u teretanu, drugo zanimanje nemaju. Nisam opterećen izgledom da mi je to najbitnije u životu. Ako baš hoćeš da znaš, zadovoljan sam svojim izgledom. Izgledam lepše od svakog tog Vučićevog terijera.

Izađi malo iz ovde države, pogledaj kako mladi žive u bogatim državama. Oni gledaju da upoznaju svet, da nešto nauče, da se zabave. Njihovi penzioneri putuju, uživaju, a ovi naši skapavaju od gladi.

Nemoj mi prosipati te džiberske fazone, sit sam ih.
 
Poslednja izmena:
Ne razumeš poentu. Oni samo i idu u teretanu, drugo zanimanje nemaju. Nisam opterećen izgledom da mi je to najbitnije u životu. Ako baš hoćeš da znaš, zadovoljan sam svojim izgledom. Izgledam lepše od svakog tog Vučićevog terijera.

Izađi malo iz ovde države, pogledaj kako mladi žive u bogatim državama. Oni gledaju da upoznaju svet, da nešto nauče, da se zabave. Njihovi penzioneri putuju, uživaju, a ovi naši skapavaju od gladi.

Nemoj mi prosipati te džiberske fazone, sit sam ih.
Prošao sam Ja sveta verovatno više nego ti, mogu i pasoš da ti slikam i stari i novi. Dok si ti "bio na jugu Srbije". Super je to što si ti zadovoljan, Ja u tvojim postovima vidim samo tonu narcisizma i osećaja superiornosti u odnosu na druge. Možda je to srž problema. MC_ mrači ali kritikuje i sebe i druge. A ti bilderi i silikonjare koje spominješ, pa najviše ih je u tvom superiornom Beogradu, u unutrašnjosti narod nema para za te budalaštine, a čim primećuješ te što "vežbaju" znači da te nešto muči. Upoznaj i ti malo svet pre nego što pišeš kako ljudi žive u bogatim državama. Lepo je rekao MC_, da li smo spremi da promenimo sebe? Slažem se sa njim da bez toga nema napredka, podeljeni smo više nego što mislimo i naravno svako misli da je bolji od drugog.

"Pročitao sam knjigu, bio sam u Leskovcu, bolji sam od svih" To su te fora koje nas unazadjuju.
 
Jutros sam pažljivo odgledao svih 220 minuta onog Šarovićevog snimka od sinoć. Mislim da tim ljudima koji su došli na miting nema pomoći. Neko je spomenuo da bi za pobedu na izborima trebalo pridobiti i neke njihove glasače. Ovaj snimak mi je pokazao da je to nemoguća misija. Njih na svakim izborima od 1990. ima oko 2 miliona i to je stabilna brojka. Nikakvo oslobađanje medija njih neće promeniti. Ostajem pri stavu da ova vlast neće pasti sve dok je zapad podržava, a koliko će to trajati Bog sveti zna.
Kad bi oni sami sebe videli na tom snimku, shvatili bi da su glupi ko racku, i da su izmanipulisani, bilo bi ih sramota.
Samo im treba pustiti na nekoj televiziji na nacionalnoj frekvenciji.
 
Jbt gde mi živimo...

1685110797-IMG-6406f795f063969ea0c4c6800d0d7efa-V-e1685110835397-1024x748.jpg

Za prevoz građana na miting SNS angažovani su i autobusi iz Estonije. Na fotografiji koju je nam je poslao čitalac, vidi se žuti autobus estonskih registarskih tablica, na kojem je logo večerašnjeg skupa.
Mogli bi da ostave ove autobuse ovde, ovo je verovatno stariji model (makar deluje po farovima). taman da bude prvi troosovinac u BGu. Ko stvoren za neke linije, taman da se Estonci spasu negativne energije koja se nakupila u busu, mi smo već na to oguglali.
E sad koliko je sigurno da je bus iz Estonije, na registraciji je deo sa zemljom jako zamućen i ne vidi se lepo. natpis na dispeju je na švedskom jeziku. Estonske tablice ne izgledaju ovako (sad video na wiki).
PS:
Po onom što sam uspeo da nađem na netu ovakve tablice su "tranzitne tablice u Estoniji".
 
Zbog cega ne?

Evo ja cu reci zbog cega da, ima stotine snimaka koje su sami pravili dok su se vozili autobusima i sami kacili na tiktok, a jedino tu mozes videti autenticne snimke onih protiv kojih se boriš.
Odgledao sam par tih snimaka. Vidi se dosta ljudi kako kriju lice što daje nadu. Dok nije bilo ovog mitinga i Ja sam mislio da nema nade. Sestra moje žene je jedna od "nateranih" da ide na miting, radi u struci u bolnici, nema ugovor za stalno. Naravno niko je nije vukao za rukav, mogla je da ne ode i da rizikuje posao ali kontam da sa dvoje dece nije baš htela toliko da rizikuje. Nažalost, razumevanje drugih nije jača strane "elite".
 
Odgledao sam par tih snimaka. Vidi se dosta ljudi kako kriju lice što daje nadu. Dok nije bilo ovog mitinga i Ja sam mislio da nema nade. Sestra moje žene je jedna od "nateranih" da ide na miting, radi u struci u bolnici, nema ugovor za stalno. Naravno niko je nije vukao za rukav, mogla je da ne ode i da rizikuje posao ali kontam da sa dvoje dece nije baš htela toliko da rizikuje. Nažalost, razumevanje drugih nije jača strane "elite".
Na ovom forumu su koliko sam primetio uglavnom fakultetski obrazovani ljudi, iz sireg kruga dvojke, koji i dan danas ne shvataju zasto je SNS na vlasti i zasto ce biti jos minimum 10 godina.

Ne shvataju jer ne zele da shvate protiv koga se bore, to je taj autizam kruga dvojke.

A Kale je shvatio.
 
Potrebni su nam ljudi koji ce ici po predgradjima i selima, kojima se sirotinja ne gadi, koji vide jos nesto osim marke svojih kucnih papuca i imaju jos neka secanja van puta u Pariz.
Jer Vucic ide po selima.
 
Vrh