Šta je novo?

Izbori 2024

Javi mi u 20h ko je pobedio u vasem Diznilendu od zivota.
Opusti se, ovo je obična igra i zezanje, nije ozbiljno istraživanje i niko ne tvrdi da su rezultati odraz realnog stanja.

4dc996cd3472a57ff66d6477efb49f19.gif
 
Седи тако 6 дангуба испред СТР-а у Степојевцу, пред вечерње окупљање у кладионици, и не могу да се начуде да ико гласа за опозицију. Они су можда једном некада чули да је постојао тип у селу који је, од када је гласао против Вучића, нестао - појео га је мрак. А, опет можда је то само прича, заборавило се, давно је било.
Sad sam bio u Stepojevcu i ovde, a nije to vredjanje, na 100 ovih ljudi, treba da dodje Bil Gejts da bi se izvukla prosecna plata.

A Stepojevac je samo na pola puta od centra Beograda do Lazarevca, koji isto pripada Beogradu.
 
Dragan Todorovic je jako poznat bio u ono vreme, cak i ministar. Pored DT ne mogu da se setim ko je.
I ovaj pored Maje Gojkovic je bio polupoznat u to vreme. Nista spec. Ne secam se prezimena odmah na prvu loptu.
 
Da sumiramo.
Sutra je moguće sve osim da bude praznik demokratije.
Nama ostaje da se izborimo da se i kod nas nekad desi takav praznik.
Bojkotom se ništa ne postiže, to je kalkulantska malodušnost šićarske grupice po svom načinu vladanja ne mnogo boljima od žvaljave protuve i njegovih sledbenika.
 
Штета је што су пустили да ти базени где је бранио ромима да се купају пропадну.
 
I ja bih voleo da se ti ljudi jave, da cujemo njihove stavove, ne znam sto ne pisu.

Vidim i glasove za onaj drugi MI itd.

Bilo bi zanimljivo cuti i njihova razmisljanja.

Ako ne troluju.
 
Vrh