Šta je novo?

Izbori 2024

Kada su skoro pitali lidere stranaka koje izlaze na izbore, šta ako ponovo uoče krađu, paralelne biračke spiskove, arene, glasače iz drugih mesta i drugih država.... svi su odgovorili u stilu prekidamo izbore, lomićemo kutije itd.

Čekamo...
 
Ja bio, kod mene nikakve guzve bukvalno sam proleteo za razliku od decembra kad je bio red do vrata i cekalo se po' sata. Oseca se i manjak ljudi po Beogradu nesto.....zar nije rano za odmore? Ko uzima godisnji pocetkom juna ozbiljno pitam? Nasao sam odmah parking i po zemunskom keju nema guzve. Hmmmmm. Da nisu otisli "Beogradjani" kuci da glasaju 😂
 
Poslednja izmena:
На Палилули само три листе што је заправо добро. Избор је сведан на за и против режима. Ипак, плашим се да излазност неће бити велика. Тачније, да ће бити око 7-8 % нижа него на претходним изборима, што је одлично за Непоменикову булументу.
 
Drug mi kaze da su mu ulazu sad na oglasnu tablu stavili papir - Budi human, ubaci cep.

I dole stoji kutija gde se ubacuju cepovi.

Zna li neko za takvu nekakakvu akciju, da li je to budi human samo neko slucajno tako srocio ili se ovaj sluzi najjadnijim mogucim trikovima i danas promovise svoju humanitarnu organizaciju kroz koju naravno na danasnji dan samo moze da promovise sebe i podseca na svoj humanitarni rad?

Voleo bih da je slucajnost u suprotnom je bas dno da nema vece.
 
Nema veze sa izborima, ta akcija postoji odavno, od nje se kupuju npr. kolica za invalide. Skupljem čepove, pa ih nosim u DM, tu uvek ima kutija. Novi čepovi su bezveze, komplikuju sakupljanje.
 
Dođe neka baba na glassačko mesto, godina 80+, jedva ide sa dve štake, pridržava je valjda ćerka. I još javno reče za koga je glasala. Nadam se da neću biti takav kada ostarim, neka ostane svet mladima.
 
Nema veze sa izborima, ta akcija postoji odavno, od nje se kupuju npr. kolica za invalide. Skupljem čepove, pa ih nosim u DM, tu uvek ima kutija. Novi čepovi su bezveze, komplikuju sakupljanje.
Znam da postoji odavno, ali pod drugim imenom, ovo je okaceno bas danas, juce nije stajalo.

Ako naidjete, budite humani i ubacite cep, a oni ako time vrse kampanju, nek im je na cast.

Samo se radi o tome da ljudima tako nesto sad odjednom stoji po zgradama, ortaku izbori nisu ni pali na pamet nego je bio u fazonu: Hej, daj da izguglam sta je ovo.

A kada izguglas, prvo sto ti iskoci je ime Aleksandra Sapica.

No, dobro, vec su pokupili sve moguce glupake, ako ce neko da izgugla, vidi Sapicevo ime i ode da glasa za SNS, onda nek idemo u onu stvar svi kolektivno.

Ako prodjem tuda ili se kutija pojavi u moj zgradi, ubaci cu cepove u kutiju i idemo dalje!
 
Ja bio, kod mene nikakve guzve bukvalno sam proleteo za razliku od decembra kad je bio red do vrata i cekalo se po' sata. Oseca se i manjak ljudi po Beogradu nesto.....zar nije rano za odmore? Ko uzima godisnji pocetkom juna ozbiljno pitam? Nasao sam odmah parking i po zemunskom keju nema guzve. Hmmmmm. Da nisu otisli "Beogradjani" kuci da glasaju 😂
Pola kolega je uzelo odmore sad, ili sredinom juna, pa neće biti tu do početka jula
 
BM u Cvijićevoj na Paliluli, u decembru čekao 30min, danas nikoga, završio za 2min. Isto vreme otprilike, oko 13:30.
 
Vrh