Šta je novo?

Izbori 2024

Javi mi u 20h ko je pobedio u vasem Diznilendu od zivota.
Zar nije Srbija već Diznilend? Imaginarni likovi, lažne zgrade sa optičkim varkama, sa nekim vožnjama od kojih vam može pozliti, skupa hrana i piće, forsirana radost i sreća - i na kraju, vođa koji je bio rasista i često ispoljavao seksizam (dodao bih i antisemita, ali to navodno ne pije vodu) i obožavatelj jeftine radne snage.
 
Sutra izlaze svi zajedno u koaliciji, Seselj, Dacic, Vucic... da se podsetimo Srbije pod njihovom visedecenijskom vlascu.

Pa kome ovo odgovara neka glasa za njih ili ostane kod kuce.

Kome ne odgovara i grozi se, ima opciju da zaokruzi nove, mlade opcije, koje nikada nisu nigde bile na vlasti i da glasa za ljude koji iako su daleko od savrsenih, jednako su daleko i od ovih sistema vrednosti.

1000007375.jpg
1000007376.jpg
1000007378.jpg
1000007379.jpg
1000007380.jpg
1000007382.jpg
1000007383.jpg
1000007385.jpg
1000007386.jpg
1000007387.jpg
1000007388.jpg
1000007389.jpg
1000007390.jpg
1000007391.jpg
1000007392.jpg

1000007394.jpg
1000007395.jpg
1000007396.jpg
1000007397.jpg
1000007398.jpg
 
Ја бих апеловао да људи који планирају да гласају за странке испод цензуса то не раде. Бациће глас а сваки је пресудан.
Da valjalo bi izbeći sledeće fantomske liste a posebno ove obeležene crvenom bojom:

- MИ – ГЛАС ИЗ НАРОДА
- САША РАДУЛОВИЋ – ДОСТА ЈЕ БИЛО (ДЈБ) - РЕШЕЊЕ ЗА ПРОМЕНУ
- НАРОДНА ЛИСТА – КЉУЧ ЗА ПОБЕДУ (НАРОДНА СТРАНКА – ВЛАДИМИР ГАЈИЋ, НОВА СРБИЈА – ВЕЛИМИР ИЛИЋ, ПОКРЕТ ЖИВИМ ЗА СРБИЈУ – ДР ЈОВАНА СТОЈКОВИЋ)
- 1 ОД 5 МИЛИОНА – БЕОГРАДСКИ ФРОНТ – РИТАМ ГРАДА, ДУШАН ТЕОДОСИЈЕВИЋ ГРАДОНАЧЕЛНИК
- ГРУПА ГРАЂАНА-ЗА ЗЕЛЕНИ БЕОГРАД-КАД АКО НЕ САД-ДР ДЕЈАН ЖУЈОВИЋ
- ГРУПА ГРАЂАНА: "ЋАЛЕ ОВО ЈЕ ТЕБЕ - ПЕТАР ЂУРИЋ"
 
Da valjalo bi izbeći sledeće fantomske liste a posebno ove obeležene crvenom bojom:

- MИ – ГЛАС ИЗ НАРОДА
- САША РАДУЛОВИЋ – ДОСТА ЈЕ БИЛО (ДЈБ) - РЕШЕЊЕ ЗА ПРОМЕНУ
- НАРОДНА ЛИСТА – КЉУЧ ЗА ПОБЕДУ (НАРОДНА СТРАНКА – ВЛАДИМИР ГАЈИЋ, НОВА СРБИЈА – ВЕЛИМИР ИЛИЋ, ПОКРЕТ ЖИВИМ ЗА СРБИЈУ – ДР ЈОВАНА СТОЈКОВИЋ)
- 1 ОД 5 МИЛИОНА – БЕОГРАДСКИ ФРОНТ – РИТАМ ГРАДА, ДУШАН ТЕОДОСИЈЕВИЋ ГРАДОНАЧЕЛНИК
- ГРУПА ГРАЂАНА-ЗА ЗЕЛЕНИ БЕОГРАД-КАД АКО НЕ САД-ДР ДЕЈАН ЖУЈОВИЋ
- ГРУПА ГРАЂАНА: "ЋАЛЕ ОВО ЈЕ ТЕБЕ - ПЕТАР ЂУРИЋ"
Ruska stranka isto crvenom.

Kod mene u Zemunu postoji Obrni-Okreni, Zemun protiv nasilja i lažni Radule. 🤡
 
Vučićevi penzići rade za opoziciju do sada i motivišu da se glasa.

1000007411.jpg


Ne mora ovo biti pokazatelj ničega, ali je jedna od stvari gde njihova mašinerija ne radi savršeno. Nabijaju jutarnju izlaznost i onda izvlače apatične birače koji su nisu hteli ili nisu znali da li će da izađu.
 
Ladno su sns idiooti ulaze pojedinih stambenih zgrada prelepili onim belim plakatima "bojkot",
time su zapravo raskrinkali do kraja riđu rđu i njegove riđibote koji nadam se, posle ovih izbora zauvek nestaju sa politicke scene kao neki relevantan faktor...

Izlazite ljudi pa da skinemo i majmuna gangulu sa sve crveno-crnim šljamom u gradu!
 
Poslednja izmena:
Moja zena je htela da ne glasa, plan je bio da je odvezem na posao pa da produzim na bm. Ubedjivao sam je neko vreme ali poslednjih nedelju dana joj nisam rec rekao. I taman da je ostavim kod kanca ona niotkuda ‘dobro ajde vozi me, glasacu, nece moci se zivi od tebe i kuma ako ne izadjem’. Tako da jedna mala pobeda za pocetak :)

Takodje, u redu ispred nas penzionerski bracni par, jedva idu, mi prevrcemo ocima eto ih sns glasovi, jos se zale da su im deca u Nemackoj, mislim se pa sto glasate onda za one koji su ih oterali.

Kad sedose i pocese da se dovikuju preko paravana.

‘Evo ti ga ovaj nas pod 12 (Sava)’
‘A gde je na ovom drugom?’
‘Nema tu, tu stavi 2 (Biram Beograd)’

Ne sudite prerano :D
 
Vrh