Šta je novo?

Izbori 2024

Klasika. Glasao bi i za magarca da ima najveće šanse protiv Vučića.
Па кад је штеточина. Посебно Гангула, видиш и сам ову мајмунарију око Бранковог моста. Да ли су се смирили унутар СнС сукоби на релацији Весићевци-Гангулићи на нивоу града?
 
Тешко да је ово неко из врха СНС-а смислио, поготово овако пред изборе. Пре ће бити да је ово организовао неко из мањег месног одбора.
Људи се замало потукли због политике...
 
Posle sam ja dosadan, samo iskacu notifikacije 🤣

Ne, hteo sam da kazem da svi trebaju da plate iznad proseka 😉

Gledajte tamo koje je vase biracko mesto i koji broj treba da zaokruzite, svi imamo seksi plate, sad je vreme za normalnije drustvo 😉
Nisu problem prosecne plate u Beogradu. Problem su u srbiji. 800e. Ako izbacis Bg i Ns dodjes na 500-600e i vidis koliko smo siromasno drustvo.
 
Аритметичка средина уопште није релевантан приказ. То се нигде не ради осим у Србији. И поред тога, сигуран сам да је Мали напумпао и ту цифру.
Ипак, и да је медијална плата толика (рецимо у Загребу је медијана нешто изнад ЕУР 1000), џаба када:

- Живимо у граду који на око 50% своје територије нема канализацију,
- грејемо се помоћу највећих отпада и пола године не може да се дише у овом граду,
- возимо се све распалијим и све ређим возилима јавног превоза,
- кримогене структуре контролишу новоградњу и то раде ван сваког обзира према околини,
- кримогене структуре контролишу спортске клубове и имају своју пешадију спремну за физичке обрачуне са другима по њиховом налогу,
- штрока и правштина свуда,

И многе друге ствари. У оваквом Београду, да је "просечна" плата и ЕУР 2000, није лепо живети.
 
  • Prijavićemo policiji u svakom slučaju, pa ćemo videti ko ovo radi.

Полиција:
XrmEa3m6D6rJWaCf2H5ruwr4a2QT2SQNAtb6nT5AzuY.gif
 
Ja sam super, evo gledam šta radite u Društvu za ulepšavanje Vračara dok pokušavate da prebacite cenzus kako bi bili još jedan mandat sa SNS-om na Vračaru.

vesic-brat.gif
 
Стигли пакетићи за гласаче. Ко хоће убрусе да узме?
1717246246557.png
 
Vrh