Šta je novo?

Izbori 2024

Da, ali to ocigledno smeta malom procentu gradjana.
Većini građana to smeta, ali alternativna politička ponuda im je veoma slaba: patriotska opozicija ponovo izlazi podeljena u 5 lista, a evrofanatična opozicija nudi potpuno istu politiku kao i SNS, koliko god se međusobno pljuvali na ličnoj osnovi. Kada bi sve evroskeptične stranke bile na jednoj listi, nebi se borile samo za pišljivi cenzus od 3%, nego bi se borile za pobedu. Tada bi za tu listu glasali i svi razočarani birači SNS-a koji su verovali da je ta stranka patriotska.
 
Проблем је што је пола евроскептичних партија ту да би расипали међусобно гласачко тело.
 
Većini građana to smeta, ali alternativna politička ponuda im je veoma slaba: patriotska opozicija ponovo izlazi podeljena u 5 lista, a evrofanatična opozicija nudi potpuno istu politiku kao i SNS, koliko god se međusobno pljuvali na ličnoj osnovi. Kada bi sve evroskeptične stranke bile na jednoj listi, nebi se borile samo za pišljivi cenzus od 3%, nego bi se borile za pobedu. Tada bi za tu listu glasali i svi razočarani birači SNS-a koji su verovali da je ta stranka patriotska.

Ako im smeta, ako su nezadovoljni, onda je to jako neprimetno.
Cak naprotiv. Svakodnevno ga slusam kako ga hvale,

"Nikad nije bilo bolje, samo su ovi Beogradjani razmazeni", kaze jedan preprodavac.
 
Reci ti njemu da ga pozdravlja Beogradjanin i porucuje mu da 40% BDPa cele zemlje dolazi odavde iz Beograda.

Naravno, ako uopste bude znao sta je BDP...

P.S.
Niko ga ne tera da prodaje voce i povrce omrazenim razmazenim Beogradjanima.


Srpska plemenska posla...
 
Otac nacije koristi i posetu Monaku da se istovari za kampanju:
Svet je u krizi, više nikad ništa neće biti isto. Ja znam Putina bolje nego iko, verovatno će biti rata u Ukrajini. A to će onda da iskoriste i ostali u našem regionu da nas napadnu jer su ljubomorni kako nama dobro ide. Ali ne brinite, ja i moja armija od 700.000 botina ćemo vas zaštititi!

hero-super-hero.gif


Al ozbiljno sad, kakva nelečena boodala...
 
Tesko da ce i dalje moci da glumi neutralnost, pritisak zapada da apsolutno stane na njihovu stranu bi mogao da dovede do pada rejtinga.
 
Naravno da će da se ku..., mislim kakav bi to bezbednosni rizik za Evropu bio da dežurni krivci ne talasaju.
 
Ok, izbija frka u Ukrajini, a nama kandidat opozicije general koji je nesto petljao sa NATO-om.

Vucic ce ispadne spasitelj, a opozicioni kandidat neko ko bi nas gurnuo u NATO tj. slao nasu decu da ubijaju bracu Ruse.

Ne znam sto se palim vise kad je sve providno i dogovoreno mesecima/godinama/decenijama unapred.

Kolonija smo, oni zele Vucica da ostane poglavica, lazni opozicioni kandidati imaju naredjenje da ne pobede, mi se kao narod nismo organizovali da nesto promenimo, a sad je jbg kasno.
 

Vredi poslušati 12 minuta čisto radi informisanja. Osim stavke oko Kovida, za koju mislim da je preterivanje, ne vidim zašto pojedini opozicionari toliko ne gotive DJB. A i zanimljivo da se ovako nešto pusti na Novoj S tj 'News Max Adria'.
 
Радуловићева прича је скроз на месту осим за корону. Има прави приступ према гласачком телу.
А што се тиче приче сви су исти, ок, онда хајде да направимо макар естетску промену да друга личност буде председник.
 
To za koronu ide jasno da pridobije i te glasače. U timu je i najpoznatija doktorka antivakserka.
 
Ovi što žele da zamene Vučića su isto tako desetak godina bili, kako neko kaže ,,govna'',i očišćeni su,ili su prešli kod ovih današnjih,da li to znači da trebaju da se vrate u punom obimu?
 
U principu, oni koji govore kako su svi isti, zapravo rade u korist vladajućeg režima. Što to nisu govorili 2012. godine? Mogli smo i tada da ne menjamo ništa. Smisao promene i jeste u tome da oni na vlasti shvate da su zamenjivi i da treba više raditi u interesu građana, a ne da zamajavaju iovako izgubljen i osiromašen narod. Kada znaš da svakog trenutka možeš izgubiti vlast, onda ipak postoji veća odgovornost. Ovako, niko nas ne kontroliše, narod se ne buni, što ne bismo i dalje krali...??? Ta utopija da je sve namešteno, velika je greška. Onda je pravo pitanje što uopšte živimo ako je sve namešteno, što se borimo u životu... Izađi na izbore i glasaj protiv Vučića. Hajde da vidimo i druge, a ne da gledamo ovog lažova još 5 godina.

Inače, juče saznasmo i od vlasti da je istina ona priča o 15 milijadri evra dugova Srbije u proteklih 10 godina. Dakle, sve je ovo laž, oni se sve vreme zadužuju. Ako to nekome ne smeta, onda neka se ne žali 4. aprila.
 
Poslednja izmena:
U principu, oni koji govore kako su svi isti, zapravo rade u korist vladajućeg režima. Što to nisu govorili 2012. godine? Mogli smo i tada da ne menjamo ništa. Smisao promene i jeste u tome da oni na vlasti shvate da su zamenjivi i da treba više raditi u interesu građana, a ne da zamajavaju iovako izgubljen i osiromašen narod. Kada znaš da svakog trenutka možeš izgubiti vlast, onda ipak postoji veća odgovornost. Ovako, niko nas ne kontroliše, narod se ne buni, što ne bismo i dalje krali...??? Ta utopija da je sve namešteno, velika je greška. Onda je pravo pitanje što uopšte živimo ako je sve namešteno, što se borimo u životu... Izađi na izbore i glasaj protiv Vučića. Hajde da vidimo i druge, a ne da gledamo ovog lažova još 5 godina.
TOO!!!

Bilo je nekih stvari ranije na temi u kojima se nisam slagao sa tobom, ali ovde si apsolutno u pravu i potpisujem svaku reč!
Bitno je redovno menjati političare. I/ili održavati balans i šarenolikost na političkoj sceni. A ne da bude jedan te isti truli gangrenozni monopol i jednoumlje.
 
Naprdnjaci su uveli i mobilne šetajuće cenzore, koji kad na svakom skupu ''obične raje'' idu i proveravaju šta ko priča o državi i Partiji i paze da se nekome ni slučajno ne omakne neka istina ili objektivnost... Vele, bolje sprečiti nego posle lemati u stranačkim prostorijama. :) Video je ''premotan'' na ključni momenat.

SNS cenzor Mladenovac.jpg
 
Poslednja izmena:
Protiv ove ovakve vlasti samo maloumnici i oportunisti mogu da ne budu ostrasceni i da je tolerisu.

Pride, svako ko ne glasa protiv SNSa glasa za njega. To ne kazem ja, to kaze i zakon po kome se racunaju glasovi i bira vlast.
 
Poslednja izmena:
Protiv ove ovakve vlasti samo maloumnici i oportunisti mogu da ne budu ostrasceni i da je tolerisu.

Pride, svako ko ne glasa protiv SNSa glasa za njega. To ne kazem ja, to kaze i zakon po kome se racunaju glasovi i bira vlast.
Nije mi jasno zašto vređaš? Ima ljudi koji zaista glasaju za naprednjake jer misle da je tako najbolje. Onda možemo reći i ovo: Protiv bivše vlasti samo maloumnici i oportunisti mogu da ne budu ostrašćeni i mogu ponovo da ih tolerišu.
 
Vrh