Šta je novo?

Gradske linije javnog saobraćaja - Predlozi, rešenja

Ovo sa 504 je odlicna vest pre svega za decu koja zive na Vidikovcu, a pohadjaju skolu "14 oktobar"... a i za stara lica koja zive ispod Patrijarha Joanikija, blize Knezevcu.. usponi ce se lakse prelaziti...

Sent from my SLA-L02 using Tapatalk
 
Da ta ulica konstantno ima pesake koji iz Knezevca idu na Vidikovac i obrnuto. Knezevac se izgradio, ima desetine novih zgrada i sigurno je ta veza i vise nego potrebna.
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=665564#p665564:1izmqcet je napisao(la):
prostorni planer » Uto Okt 01, 2019 7:18 pm[/url]":1izmqcet]Znaci ostalo nam je samo nejasno da li ce ici kroz Sretena Mladenovica ili kroz Prvoboraca. ja navijam za drugu varijantu, ona mi je i logicnija
Ako si u jednom od prethodnih postova naveo da je stanica u blizini Eurohrasta , onda se nameće da može jedino da ide Bože Jeremića i Prvoboraca.

[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=665559#p665559:1izmqcet je napisao(la):
predrag1978 » Uto Okt 01, 2019 7:07 pm[/url]":1izmqcet]Neverovatan si.. nema sanse da ja nastavim ovo... vredjas mi inteligenciju druze, i to je sve sto imam da kazem... razocarao si me... ne zelim vise na ovu... strasno...
Ja ni na koji način nisam došao do zaključka da se post člana Branik odnosi na liniju 504. I to sam pokušao i da objasnim , ali avaj. Ako je tako nešto za vređanje inteligencije i razočaranje , neka bude. Ja tu ne mogu ništa da promenim , jer koliko god puta da čitam post člana Branik , ne vidim da se odnosi na liniju 504.
 
Da ponovim, postavili su stajališta u Vidikovačkom vencu sa obe strane raskrsnice sa Bože Jeremićom/Prvoboraca i Sretena tako da mogu da zaključim da bus ne skreće tu nigde.
 
Неће кроз СММ јер није довољно широка, што се логике тиче, мени вуче да ће ка Цераку ићи кроз Пилота Михајла Петровића, а ка Реснику ће ићи кроз Првобораца и Боже Јеремића.

Послато са Redmi Note 7 помоћу Тапатока
 
Ma nece ljudi ici na Cerak... nema logike ako celom duzinom Patrijarha Joanikija koristi ta stajalista u oba smera, a stavlheno stajaliste u smeru ka Sretena Mlafenovica... realno je na Pevac...

Sent from my SLA-L02 using Tapatalk
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=665576#p665576:2fwnqz78 je napisao(la):
beobike » Uto Okt 01, 2019 7:51 pm[/url]":2fwnqz78]Na Vidikovačkom vencu su stajališta u oba smera.
Kada se iz Patrijarha Joanikija skrene u Vidikovači venac , da li je neko od stajališta posle raskrsnice sa Bože Jeremića?
 
Cim skrene levo iz Patrijarha Joanikija, stajaliste je posle 50-ak metara, pre preseka sa bilo kojom od poprecnih ulica...

Sent from my SLA-L02 using Tapatalk
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=665578#p665578:10bfxqle je napisao(la):
solecar » Uto Okt 01, 2019 7:58 pm[/url]":10bfxqle]
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=665576#p665576:10bfxqle je napisao(la):
beobike » Uto Okt 01, 2019 7:51 pm[/url]":10bfxqle]Na Vidikovačkom vencu su stajališta u oba smera.
Kada se iz Patrijarha Joanikija skrene u Vidikovači venac , da li je neko od stajališta posle raskrsnice sa Bože Jeremića?
Stajališta su i pre i posle Bože Jeremića.
 
Ovo je postalo ko igra gluvih telefona , jer od tri člana tri različite informacije o položaju istog stajališta. :)
Jedino što smo uspeli da utvrdimo je da linija ne ide više na Miljakovac , već da ide Pilota Mihajla Petrovića i Patrijarha Joanikija , pa levo u Vidikovački venac.
 
solecar":d3z2k3ho je napisao(la):
Ovo je postalo ko igra gluvih telefona , jer od tri člana tri različite informacije o položaju istog stajališta. :)
Jedino što smo uspeli da utvrdimo je da linija ne ide više na Miljakovac , već da ide Pilota Mihajla Petrovića i Patrijarha Joanikija , pa levo u Vidikovački venac.
Realno, smorili su nas sve više sa tom temom i sto poruka u jednom danu, a ništa konkretno nisu rekli

Послато са Mi 9 SE помоћу Тапатока
 
Ја станицу ка Цераку/Видиковцу/Певцу код еурохраста,нисам приметио.

Послато са Redmi Note 7 помоћу Тапатока
 
Неће бити Церак сигурно ево доказа, управо сликано:
Смер ка Певцу
e8c2c11f62b19f74ac6300a3d50ac6e3.jpg


Послато са Redmi Note 7 помоћу Тапатока
 
Na kraju mi nije jasno hoce li ici kroz Pilota Mihajla Petrovica, jel u toj ulici obelezena na stanicama i da li sa obe strane
 
Ако иде кроз Пилота Михајла петровића, осакатиће Кнежевац директним превозом до Видиковца.
 
Slažem se, biće prosto neverovatno ako stvarno bude tako. Treba biti stvarno veliki umetnik napraviti toliko linija u jednom kraju a da ni jedna ne povezuje dva susedna naselja. Možda treba tražiti direktan bus sa Mirijevom ili Bežanijom ili u poslednje vreme sa Resnikom.
 
Realno cilj je titrati gradjanima Resnika jer se ova lokalna vlast u Rakovici drzi na tim glasovima. Totalno je ocekivano da spoje Resnik, Knezevac (okretnica), Pilota Mihalja Petrovica i onda kod meka levo ili desno.
 
S tim što dotični gospodin mora da shvati da nije predsednik Resnika nego cele Rakovice. A žalosno je što i u temi o javnom prevozu mora da se spomene politika jer se meša u sve. Da se lepo blokira raskrsnica Maričke i Pilota Petrovića, kolaps bi nastao, mogu i opštinari uživo da gledaju.
 
Па зар је толико тешко повезати два проклета суседна насеља? Једино логично ми је било да код ОШ 14. Октобар скрене десно у Првобораца јер је тај део добро изграђен последњих година и заслужују нормалан градских превоз.
 
Očigledno da jeste. Bar je ovde izneto više predloga, nije realno da ni jedno nije moguće. Ili smo možda previše skromni pa treba da se igramo i sa većim linijama.
 
Кружна линија коју сам предложио и није тако лоша идеја, директно повезује Видиковац и Кнежевац и што је најважније смањује оптерећење на 59, али би морала да кружи у оба смера и то би био спас. Ако може 505 да кружи у оба смера може и та коју бих нумерисао као 59Л. Председник Ресника мора и да се позабави проблемом 42-е која је катастрофа не смао због превозника него и због углавном кнапиране тураже и накарадног реда вожње који ничему не служи. Он дефинитивно не зна колико људи чека код ОШ 14. Октобар ка Раковици. Ти људи напуне комби на 501 док трепнеш и излазе углавном код Премијера. Стварно срамота шта нам раде...
 
E koliko puta sam spominjao ovde bas tu stanicu kod Premijera, koliko ljudi tu preseda na vidikovačke buseve. Busevi se tu ili isprazne iz pravca Kneževca ili se napune ka Kneževcu. Nije mi jasno da je toliko teško razumeti. I onda uvedu 502 koja vozi ljude na groblje u 8 uveče i još se žale kako nemaju autobuse. Ludilo mozga.
I Opština mora da se pomiri da je centar opštine Vidikovac a ne Miljakovac niti Resnik.
 
Шта да се ради, не би ме чудичло ни да 504 прави осмицу по Видиковцу. Све је могуће, видећемо.

502 је хаос јер сада не служи ничему. Да иде до Церака, не би било проблема са превозом.

Послато са Redmi Note 7 помоћу Тапатока
 
Vrh