Šta je novo?

Forumski kviz

Železnički most preko Lima u Bistrici, danas je zelene boje. Originalno je bio žut.
A koje boje je bio posle sanacije posle bombardovanja :)?
 
Boja je još donekle bila zanimljiva od broja šasije 😄

Evo ja ću da doprinesem muzikom, da stvorim bolju atmosferu za novo pitanje...

Da muzikom pojačam ozbiljnost kviza i dam inspiraciju za novo pitanje.

 
Јесте. Осмишљен је за америчке маринце, па се сада користи широм Света. Кандидати трче 12 минута, па ко даље стигне.

Изволи Вожде.
 
Хвала Гоје,
препуштам.
 
Poslednja izmena:
@astrodule Слободно се хвали, то је итекако за похвалу, далеко изнад рекреативног нивоа. Ја нисам ни близу тих бројева, али радује то што сам и сада у истој форми као и са 30 или 40, па макар та форма била чисто рекреативна (2,630m). Али, зато сам на 10км бржи данас него икада,

Ево, за знатижељне, и лепе сличице да виде где се налазе са својом формом:
cooper-test-graph-males.gif

Фрапантна чињеница, колико већ од 20-тих година живота, физичке могућности човека слабе, и тело пропада.
 
И даље сам под снажним утиском летећег Хајрудина, не могу ту слику да избацим из главе, тако да препуштам следеће питање уваженом госн Прибојцу.
 
Jel u tom testu mora da se meri prvih 12 minuta 😁 Ja sam daleko brzi kad trcim nekih 20 minuta pa onda da krene da se meri od tog trenutka do 32. minuta 😁
 
И даље сам под снажним утиском летећег Хајрудина, не могу ту слику да избацим из главе, тако да препуштам следеће питање уваженом госн Прибојцу

Sve manje imam vremena da budem na forumu al ajde. Beogradske teme su dobro razradjene pa bih nastavio sa "republičkim".

Koji je najduži tunel u Srbiji?
 
Vrh