Šta je novo?

Forumski kviz

Ribar dvojica a Baruh valjda trojica. 😅😅😅
Baruh skola na Dorcolu je poznata po cestim ispadima i nozekanjama... i da su isli garagani u nju sto stanuju u onim udzericama sve do Mihizove i Pancevacke ulice.. i Komnen barjaktara 🤣
 
Тачан одговор. Ја ишао у Рибар, а моји клинци у Барух.

Иво Лола и Јурица, беху Рибари. Бора, Иса и Јосиф беху Баруси. Сви изгинуше у рату (Барусима и две од три сестре).

Интересантно је да је отац Рибара, Иван, био врло високи функционер и у краљевини, а и касније под комунистима. Чини ми се, председник скупштине.
 
Ivo Lola znam. Burazerovo ime ne pamtim.

Skola Braca Baruh je davno bila poznata po nosenju prangija i nozeva devedesetih. To vreme je proslo.
Nema dece sada pa se razmatra spajanje te skole s "Agom".
To su sve ocekivane stvari za centralne bg opstine jer tu je najveci snobizam i egomanija. I kompleks vise vrednosti pa se ljudi teze upustaju u ozbiljne veze. Pospesena je kompenzacija, psi i macke postaju zamena za decu. Ovo sam vec pisao na drugoj temi, a mislim da je MC to ispratio.

je*******i ga, ja sa Liona kad dodjem na Dorcol pitaju starije zene i majke moje dtugare: "Ko ti je ovako lepo obucen i markantan drug". :)
 
Evo jedne mozgalice od mene:

Poznati crnogorski ljekar je jedini u svijetu uspio da izljeci zdravstveni problem koji je imala i to u Crnoj Gori. Mesec dana tretmana. Solidno tad poznata u Holivudu, i jos je ziva. Diva pedesetih/sezdesetih godina proslog veka. Jedan nas poznati narodni pevac joj je posvetio pesmu.
Ko je ta glumica?
 
  • Sviđa mi se
Reagovanja: Mel
Dobar pokusaj. Nije ni Boki ni Antonije :)
Glumila je u filmu ciji naziv je veoma slican nadimku jednog od nasih poznatih vaterpolista :)
 
Хаха, изађох на гугла, пише да је неки Црногорац излечио Колинсовој псоријазу... Тако да... :) И даље не знам одговор.
 
Malo je teza mozgalica. Bas sam ga zabiberio. Ovo nisam znao do pre mesec dana, za tog lekara.

Ovaj pevac je bas poznat, i pokojni. Boem.
 

Prilozi

  • Screenshot_20240815-211701_Chrome.jpg
    Screenshot_20240815-211701_Chrome.jpg
    75,7 KB · Pregleda: 19
  • Screenshot_20240815-211730_Chrome.jpg
    Screenshot_20240815-211730_Chrome.jpg
    64,1 KB · Pregleda: 18
Gungala mu i više pristaje moram priznati, rimuje se :)

Na listi sportista sa najviše osvojenih medalja na OI u Parizu pojedinačno, koliko ima muškaraca u prvih 15?
 
Ajde da probamo... 6?
Sumnjam da su gimnasticarke i atleticarke pokupile dosta medalja.
 
Bravo Goje, nastavljaš da briljiraš kada se brojke u pitanju.
Plivanjem se bavi 12/15, među njima i prvi muškarac od tražena dva, Leon Maršan, sa najviše osvojenih zlatnih medalja, četiri. Gimnastikom 3/15 i tu je drugi, Oka Šinosuke.
 
Избаците уљеза, уз образложење:

Слободан Нешовић, Лока
Јован Мемедовић
Милан Буквић
Урош Ђурић
Милица Јокановић
Маја Лалић
Милан Буквић
Жарко Стевановић
Милорад Милинковић
 
Тако је, сви остали су били (или су и даље) трагачи у Потери.
 
Volim kvizove, ali nisam baš redovan partilac, posebno Potere… ne mogu da zamislim Loku kao tragača :ROFLMAO:
 
I ono što mi je uvek smetalo u tom kvizu je što tragači imaju taj unezveren pogled na ishod svog odgovora, kao da nisu sigurni da li su pogodili ili ne. Ajd da prvo njih provere, ovako imam sumnje u regularnost.
 
Мени је баш супер квиз, уз једну ману - што ме нису позвали.
 
Jesi li bio u nekom drugom kvizu? Slagalica, Milioner, Totalni obrt?
 
Carski :) uzeo si neku kintu sigurno? Osim ako si bio uspešan u Slagalici :ROFLMAO:
 
Ako izuzmemo pravila pisanja vlastitih imena iz stranog jezika na srpski, usudite se da prevedete ime Raymond na srpski :)
 
Poslednja izmena:
Vrh