Šta je novo?

Forumski kviz

Мислим да је Суботица још пре 120 година имала мало преко 100,000 становника, и тај број се одржава на сличном нивоу све до данашњих дана.
 
колико је, укључујући и ове, до сада било олимпијских игара у Фрацуској (и ЛОИ и ЗОИ)?
 
sistem eliminacije :D

u kom skecu top liste nadrealista se pojavljuje rambo amadeus?
 
Да, заиста добар скеч заиста доброг сатиричког шоуа предраспадне Југославије. Умели су заиста да погоде суштину и предвиде неке ствари. На жалост у стварности је испало још много горе. Глас разумних људи попут Тончија Провале, испоставило се није имао шанси у таквој атмосфери.

Но вратимо се у април 1998 - Референдум о учешћу страних представника у решавању проблема на Косову и Метохији 1998. Питање, наравно јако глупо: "Да ли прихватате учешће страних представника у решавању проблема на Косову и Метохији?". Званично на референдум изашло око 5,3М становника (73,05%). Режимски настројени гласали за "Не", антирежимски махом бојкотовали а међу 3,41% оних који су изашли и гласали "За", сећам се само једне јавне личности, политичара, који је застипао тај став. Питање је који је то политичар који је гласао за?
 
Poslednja izmena:
Душан Михајловић можда :)

Ја се са тог догађаја сећам снимка две бабе које певају "Волимоооте земљо Обилиића, недамоооте без крвопролића".
 
Нешто сам имао осећај да ћеш баш ти брзо одговорити. Да, био је ДМ, генерално љига од политичара, али овде је био на месу. Замислите неки сукоб на Балкану а да се не мешају стране силе. Немогуће ни замислити. Питање је било потпуно бесмислено, покушај прања Милошевићевог режима пред извесни дебакл. Испоставило се да прање није успело и да је то почетак њиховог краја, на жалост цена је огромна.

Имаш част Панто.
 
E, tek sad videh da sam pogodio...

Dakle, kako se zvala knjiga Duleta (da li u Valjevu kažu: Dula?) Mihajlovića?
 
Ево једно лагано: ко је добио Нобелову награду за књижевност 1953?
 
Vrh