Šta je novo?

Elixir Garden [ Stambeno poslovni kompleks | 50 000 m²]

Jedna fotografija u prolazu.

1663433138848.jpg
 
Ja mislim da je i dalje izvodljivo da zamene te zelene panele sa nekim normalnijim, samo treba insistirati.
 
Ne može se menjati fasada, ishodovana je građevinska dozvola. Svakako, nije drečava zelena kao na Zelenoj aveniji, nije strašno, veći problem je velika površina svetle demit fasade na onakvoj raskrsnici, neće dugo potrajati.
 
Pozdrav!
Da li je neko dobio info kada krece prosirenje ulice Tadije Sondermajera?
Sta je ocekivani rok zavrsetka objekta?
 
Ево ти мој одговор, по истом питању на истој подтеми, од 09. маја 2022.године
https://forum.beobuild.rs/threads/elixir-garden-stambeno-poslovni-kompleks-50-000-m².4764/page-12#post-953819

Уједно се извињавам, није у питању 50 метара, него 135 метара;)
Hvala Gago, jedno pitanje, ma li plan ulice kako ce da izgleda i hoce li biti prosirenje same ulice? posto ovako iskreno deluje usko ako ce krenuti da podnosi vecu kolicinu saobracaja?
 
Биће исте ширине, 7 метара, као и остали део улице. Ширинаутог новог дела улице, можеш да погледаш на самом терену, тамо иза контојнера, ако тамо још стоје.
 
Биће исте ширине, 7 метара, као и остали део улице. Ширинаутог новог дела улице, можеш да погледаш на самом терену, тамо иза контојнера, ако тамо још стоје.
Hvala, ima drasticno da se promeni prometnost tog dela onda, show
 
Лично сам против још једног изласка ове улице у Тошин бунар. Да, биће ту загушење саобраћаја, али .....
Сасвим је довољан онај излаз Тадије Сондермајера код оне кафане.
 
Лично сам против још једног изласка ове улице у Тошин бунар. Да, биће ту загушење саобраћаја, али .....
Сасвим је довољан онај излаз Тадије Сондермајера код оне кафане.
Slazem se, mada videcemo koliko ce ljudi ovo zapravo i da koriste, za sada ovaj prolazk kod kafane gotovo da se i ne koristi
 
Iskreno ja nisam ni znao da taj prolaz tamo postoji dok nismo isli da gledamo stan tamo
 
Садашњи улаз/излаз из Тадије Сондермајера у Тошин бунар се користи, поготово га користе запослени у оном "аеродромском граду".
Иначе имамо посебну тему о изградњи улице Тадије Сондермајера па можеш да погледаш на https://forum.beobuild.rs/threads/Улица-Тадије-Сондермајера-блок-65.4365/ . Нажалост многе слике на почетку подтеме недостају. Подтема још није затворена, тј.пребачена у завршене пројекте, јер још треба да се изгради тих 100-тинак метара улице.

Ево ти и цртежа улице Тадије Сондермајера
Тадије Сондермајера_цртеж улице.JPG
 
Slazem se, mada videcemo koliko ce ljudi ovo zapravo i da koriste, za sada ovaj prolazk kod kafane gotovo da se i ne koristi
Koristi se ali iskljucivo kao ulaz u blok 65 od strane Tosinog Bunara, na tu stranu retko ko izlazi. Apsolutno se slazem da je produzetak ulice pored Elixir-a nepotreban.

Sent from my MAR-LX1A using Tapatalk
 
Obisao juce gradiliste. Rade izolaciju dvorisnog dela. Na B lameli keramika u hodnicima. Instalacija parketa na 7-om spratu.
Po njima, objekat ce biti gotov u roku - 31.12.
Sto se probijanja ulice tice, nemaju info kada ce otpoceti radovi. Ako sam dobro razumeo, tehnicki prijem nece biti moguc dok se to ne desi. Tu su im prikljucci.

Nisam uspeo da vidim koji je proizvodjac klima uredjaja?
20221008_093101.jpg
 
Obisao juce gradiliste. Rade izolaciju dvorisnog dela. Na B lameli keramika u hodnicima. Instalacija parketa na 7-om spratu.
Po njima, objekat ce biti gotov u roku - 31.12.
Sto se probijanja ulice tice, nemaju info kada ce otpoceti radovi. Ako sam dobro razumeo, tehnicki prijem nece biti moguc dok se to ne desi. Tu su im prikljucci.

Nisam uspeo da vidim koji je proizvodjac klima uredjaja?
Pogledajte prilog 146493
Proizvodjac klima uredjaja je Fujitsu, a konkretan model zavisi od velicine stana itd.. a za tehnicki prijem su rekli tokom novembra meni.
 
Da li je neko video "pametni deo stana" tj da li je ugradjena neka oprema od toga i kako se to cini?
Takodje za parking u kakvom je stanju, rasveta, podzemne vode, obelezeno?
 
Vrh