Šta je novo?

Dunavske terase - Karaburma

Пантограф":cys5nox8 je napisao(la):
Ово је за хапшење. А, ако неко ко може да скупи 74.000 евра којим случајем у ту собу с погледом на ходник стави децу, да се и он ухапси.
Istine radi, kod ovog stana sto je postavio Mekbejn, prozor "gleda" ka svetlarniku, što naravno nije u skladu sa propisima

U svakom slucaju dovoljno za oduzimanje licence projektantu,tehnickoj kontroli, kao i odgovornoj osobi u sekretarijatu koja je odobrila ovaj projekat.

tragac":cys5nox8 je napisao(la):
Mi imamo najbolje pravnike, najbolje arhitekte i najpoštenije investitore na Svetu.
Radili bi to i u drugim državama da znaju da neće niko i ni za šta postaviti pitanje odgovornosti i kazne, kao što je trenutno slučaj ovde.

@Hanuman
Taj stan mi je najkriminalniji. Soba koja ima "prozor" na ventilacionom sahtu.
 
Ja sam jedna od nesrecnih koja je kupila stan u ovom kompleksu. Sto se tice okruzenja, nije najbolje, ali meni licno to ne smeta. Najvise mi smeta fusarenje izvodjaca i neprofesionalan odnos investitora prema kupcima.
1. garazno mesto koje sam isplatila u oktobru 2013, jos nije gotovo - upravo pokrecem tuzbu
2. u stanu mi se pojavila vlaga, na podu, parket je poceo da se odvaja, ima budji na zidovima i lajsnama, a zivim tu tek 7 meseci! sta li ce biti za 20 godina?? ne smem ni da pomislim.
3. unutrasnja vrata se ne zatvaraju dobro, ne samo kod mene, vec se svi zale na to
4. pucaju mi zidovi, ne samo meni
5. parket krcka u celom stanu, nije dobro zalepljen, svima, nekima su skidali parket i ponovo stavljali jer nisu dobar lepak koristili.
Tu gde se pojavila vlaga, postojao je problem i ranije ali je neki diletant mislio da je pametno da to zabasuri dok se ne proda. Dunavske terase, ne preporucujem!
 
daysleeper":6t8xnx3d je napisao(la):
Ja sam jedna od nesrecnih koja je kupila stan u ovom kompleksu. Sto se tice okruzenja, nije najbolje, ali meni licno to ne smeta. Najvise mi smeta fusarenje izvodjaca i neprofesionalan odnos investitora prema kupcima.
1. garazno mesto koje sam isplatila u oktobru 2013, jos nije gotovo - upravo pokrecem tuzbu
2. u stanu mi se pojavila vlaga, na podu, parket je poceo da se odvaja, ima budji na zidovima i lajsnama, a zivim tu tek 7 meseci! sta li ce biti za 20 godina?? ne smem ni da pomislim.
3. unutrasnja vrata se ne zatvaraju dobro, ne samo kod mene, vec se svi zale na to
4. pucaju mi zidovi, ne samo meni
5. parket krcka u celom stanu, nije dobro zalepljen, svima, nekima su skidali parket i ponovo stavljali jer nisu dobar lepak koristili.
Tu gde se pojavila vlaga, postojao je problem i ranije ali je neki diletant mislio da je pametno da to zabasuri dok se ne proda. Dunavske terase, ne preporucujem!

Pod 4 se može donekle i tolerisati, jer dolazi do sleganja zgrade, ostalo ne.
Odakle vlaga dolazi? Cevi, zid ili terasa?
 
Hanuman je napisao(la):
Vrlo interesantna prostorija 7.

tip18-o.jpg



A evo i fotografije plavog zida izmedju 7 i 1.

33w8bht.jpg
 
Nije, nego najnoviji trend. Ukljucis svetlo u predsoblju i sine ti sunce u spavacoj sobi ;-)
 
Ruzno, nefunkcionalno, neracionalno, pomodarski, malogradjanski.

Ako sam nesto propustio dopisite slobodno :)
 
Rekao bih nehumano i nedostojno coveka, ali bi licilo na trolovanje :D

Pitao sam ih kako je moguce da neko kupuje ovakve stanove i covek mi odgovorio da te stanove prodaje lokacija. Onda ga ja lepo pitam kako ide prodaje, na sta on odgovori: "Slabo. Samo, to nisi cuo od mene."

Sliku sam dobio danas, pa rekoh malo da obradujem siri auditorijum.
 
Ovako nešto je imao Al Paćino u noćnom klubu u filmu "Karlitov put" :)
 
Soba 5 mora da ima dnevnu svetlost (iz dnevne sobe), a investitor je to bukvalno shvatio :)
 
ovo nije sala, nazalost. bio sam u tim stanovima cija je cena po kvadratu 1450 sa PDV. ista je cena i kvadrat spavace sobe bez prozora i bez ventilacije. ostao sam bez zatecen i bez reci. i dalje ne mogu da verujem. bio sam toliko sokiran da nisam stigao ni da fotografisem :)
 
Soba 5 ima prednosti: nema komaraca, nema vetra, ne može niko da te vidi, visoka energetska efikasnost (nama spoljnjeg zida) a i onaj stakleni zid ne mora da se kreći.
 
Све ми се чини да ће ово бити ТОП 1 најгора новоградња у историји БГ.
 
cyberserb":3qybgeop je napisao(la):
ovo nije sala, nazalost. bio sam u tim stanovima cija je cena po kvadratu 1450 sa PDV. ista je cena i kvadrat spavace sobe bez prozora i bez ventilacije. ostao sam bez zatecen i bez reci. i dalje ne mogu da verujem. bio sam toliko sokiran da nisam stigao ni da fotografisem :)

Pala cena. Moze i za manje od 1100e/m2 sa PDV-om.


Somi303":3qybgeop je napisao(la):
Ово практично може у "Ко им ово дозволи", па бих замолио аутора фотографија да убаци и тамо :)

Ubaceno.
PS: bio sam tamo i pregledao stanove, ali nisam autor ove fotografije. Dobio sam je "preko veze" ;-)
 
Meni samo nije jasno kako je oncestitor dozvolio sebi da ima ovakav stan u ppnudi. Ja da sam imvestitor i da mi projektant dođe sa ovakvim projektom, uhvatio boh ga za uši i išutorao nogom u dupe.
 
svsavic":1figw22r je napisao(la):
Pod 4 se može donekle i tolerisati, jer dolazi do sleganja zgrade, ostalo ne.
Odakle vlaga dolazi? Cevi, zid ili terasa?

Izgleda da dolazi spolja. Moja dnevna je na cosku, ispod je terasa. Moguce da je ta vlaga od ranije, ali je sada pocela da izbija, zid mi se ljusti u uglu a ispod silikona se vide crne tacke budji. Ne umem da okacim sliku.
 
Njabolje da odes na www.dodaj.rs i tamo uploadujes fotografiju a forum kod koji dobijes po uploadu iskopiras ovde kako bi fotografija bila vidljiva.
 
Inace mozes slobodno vise fotografija u jednom postu tako je preglednije.

Zao mi je kada vidim da ljudi koji su kupili novi stan imaju ovakvih problema posto znam koliko su zelje ljubavi i novca ulozili u svoj stan.
 
Vrh