Šta je novo?

Cene nekretnina

Lik je u pravu, bolje uzeti novogradnju - New Minel npr. Ispadne jeftinije nego starogradnja po tim cenama + renoviranje.

Istina, ali Tošin Bunar i Blok 45 su dve potpuno različite lokacije. Blok 45 je verovatno najtraženiji blok za kupovinu, ako izuzmemo one blokove najbliže ušću.
 
Sumnjam da je bas toliko trazen, al je kao lokacija za stanovanje odlican.
Inace znam za prometovan stan (izvorno stanje) od ~60kvm u istom za ~90k eur, malo pre korone.
Koliko vidim na oglasima, ima ta kvadratura i sada po korektnoj ceni.
 
Na šta misliš kad kažeš korektnoj? Vidim jedan jedini stan od 158k, i svi ostali su iznad 180k. Taj jedan najjeftiniji je pritom renoviran, tako da sumnjam da tu nešto nije u redu zbog čega mu je niža cena.
 
Korektna = 2000 do 2500e po kvm, ali da tezi ka 2000, u skladu sa situacijom. :)
Sa filterom od 58 do 68 kvm ima 8 stanova... Taj od 158 je poslednji sprat (bez lifta ja mislim), verovatno je neka fora sa tim.
Ima jedan od 61kv za 133k al je prizemlje.
Ko trazi bolje da prati oglase svaki dan da naleti nesto.
 
Blok 45 je verovatno najtraženiji blok za kupovinu, ako izuzmemo one blokove najbliže ušću.

Elitni blok!

"У Блоку 45 је живело велики број познатих личности као што су политичари Александар Вучић, Слободан Милошевић са супругом Миром Марковић и др Радован Караџић"
 
Vrh