Šta je novo?

"BW Residences" - Beograd na vodi [ Stambeni kompleks | 68 000 m²]

a kako i zašto su smanjivali ljude pa ih u tolikom broju svuda turali po maketi? i suncobrane isto. u bre.
:) a šta ako su oni od onih drugih. pa naprave nered po maketici maloj_
 
У Србији је најтужније то што је и овакво какво је - за класу изнад свега осталог што се гради, барем што се естетике тиче.
 
Danas i sutra krece haos oko prodaje stanova :)

Po mom misljenju trebali su odmah da startuju sa barem 5-6 takvih zgrada sa prodajom. Ovako ce samo biti navala i ljudi ce biti nervozni.
 
Ne znam dal živimo u istoj državi

Послато са D6503 уз помоћ Тапатока
 
Vradovic pricas kao da se kupuje hleb i mleko pa ce biti nestasica. Ne znam da li si svestan da su u pitanju stanovi od 50+ m2 i da je cena kvadrata preko 3000 eura.

Ja da kupujem stan pre bih kupio stan u novim blokovima pored delta city gde imam svu infrastrukturu i komfort, nego skupoceni stan sa pogledom na zeleznicku stanicu i gde mi je najbliza prodavnica kilometar udaljena.
 
Hari Poter i kamen temeljac
Izvor: N1
Autor teksta:Draža Petrović
http://rs.n1info.com/a97142/Kolumne/Dra ... eljac.html

U toku je 2045. godina, a u prvoj kuli prve A faze “Beograda na vodi” održava se sastanak kućnog saveta.

Dnevni red je bogat: Zorici Brunclik curi voda iz kupatila Muhameda Alabara, koji već mesecima nije tu, a nikome nije ostavio ključeve od stana. Šaban Šaulić je otkrio žute mrave u kuhinji. Željko Joksimović danima stoji na terasi i viče: “Alabaru pederu”, jerbo ne može da spava od komaraca.
Miroljub Aranđelović Kemiš kuka na buku iz ulaza zgrade gde 50 klinaca ceo dan čeka da izađe Novak Đoković i lupaju teniskim lopticama o zid. Tijana Ajfon se žali da je dobila pripadajući podrum u kome se nalazi vremenska kapsula sa porukom premijera, pa nema mesta da u podrum uglavi pokvarenu veš mašinu.

-Evo vidite ovu fleku iznad bidea! Ja sam zvala komšiju Alabara na mobilni, zvala sam ga na fiksni, na Viber, slala mu mejlove... - viče Zorica Brunclik na predsednika kućnog saveta Sinišu Malog.

-Zorice, ne kaže se Viber nego Vajber. I ja ga zovem mesecima, ne javlja se, a upravo treba da počne prva B faza gde ćemo imati veliku ponudu poslovnih prostora. Evo, ako hoćete da vidite prospekt... - tutka joj Mali katalog.

-Znate šta, Siniša, ja hoću, samo da poslovni prostor iznad mene ne kupi Alabar. Imati Alabara na vertikali je noćna mora – kaže mu Brunclik Zorica.

-A vidite ovo: žuti mravi u kujni u 21. veku! – besan je Šaban Šaulić sa teglom upravo ulovljenih mrava.

-Žuti mravi! Hm, jasno vam je valjda da je to maslo onog Balše Božovića! - kaže predsednik Siniša i u poverenju šapne Šabanu: “Nije to ništa, burazeru, kod mene u stanu se pojavile žute patke! Ovooolike!!!”

-Pa Siniša, majku mu, kada ste nam prodavali ove stanove niste nam rekli da je prekoputa, na onom ostrvu, najveće stanište komaraca kapitalaca u jugoističnoj Evropi! - već je na ivici živaca Željko Joksimović.

-Ajde komarci, al' ova deca što čekaju Novaka Đokovića! Pa to nema smisla! Dan i noć su tu! Ja im sto puta objšanjavam da je Novak u Monte Karlu, a oni kažu: “Oladi, matori”, i nastavljaju da lupaju onim lopticama o zid - žali se Kemiš.

-A dokle će ona vremenska kapsula da stoji uzidana mom podrumu? - znatiželjna je Tijana Ajfon.

Predsednik kućnog saveta Siniša Mali otišao je na kraju u svoj penthaus i sklopio oči, setivši se onog istorijskog Krstovdana od pre pet godina, kada je sve izgledalo bajno. Što bi rekla Mira Marković, bilo je to ovako:

-Aco, izgleda da je Toma u pravu kada je predvideo: “Doći će žuti ljudi i piti vodu sa srpskih reka” - rekao je tog prepodneva oduševljeno ministar policije kada su mu preko “motorole” javili da veća grupa žutih ljudi pristiže ka Savi.

-Gde baš sad nađoše! Samo mi fale žuti ljudi da piju vodu sa reke usred direktnog prenosa. Blokiraj to! – rekao je premijer Vučić, reditelj i glavni junak prvog direktnog prenosa postavljanja kamena temeljca u istoriji srpskih televizija. Tim tempom, sledeći paralelan direktan prenos na RTS-u, Pinku i Studiju B može uslediti več krajem oktobra, kad premijer bude postavljao kamen u bure sa kiselim kupusom.

-Pa šta da im kažem? - pitao je ministar policije.

-Kaži im, brate, da je voda zagađena, da nije za piće i da dođu neki drugi put – rekao je premijer.

Čim je video Zorana Živkovića na čelu žutih ljudi sa kišobranima, komandir počasnog voda Žandamerije stao je ispred kordona.

-Odmah sam vas prepoznao. Vi ste onaj iz “Kremanskog proročanstva”! - rekao je Živkoviću.

-Kog, bre, proročanstva! Ja sam, bre, čoveče, iz Nove stranke, a ovi ostali su iz Stare stranke. Mi smo sad isti, samo je moja stranka novija od njihove – objasnio je komandiru.

-Pa dobro... Mene interesuje, je l' vas lično predvideo Tarabić? - bio je uporan komandir.

-Tarabić! Koji, bre, Tarabić!? Mene je predvideo onaj iz SUP Savski venac gde smo prijavili skup – rekao je Živković.

-Alo, ministre, ovi kažu da nisu iz “Kremanskog proročanstva”, nego iz nekog “Savskovenačkog proročasntva” - javio je komandir ministru.

Dvesta metara dalje ka Savi nadirale su i žute patke.

-Alo, Tomo, da l' su Tarabići predvideli možda da će, sem žutih ljudi, i jedna grupa belih ljudi sa žutim patkama doći da pije vodu sa srpskih reka! - raspitivao se ministar policije iz prve ruke.

-Toga nema, to su neki foliranti! Blokiraj! – rekao je predsednik Toma, koji se nalazio na Ist Riveru gde mu se upravo ostvarivalo Tarabića proročanstvo koje glasi: “Doći će crni čovek i reći: Tomo, zovi kad god šta treba”.

Kada su žuti ljudi bez pataka i beli ljudi sa patkama konačno blokirani , javio se problem: kako prepoznati one divne ljude koji nisu došli da piju vodu sa srpskih reka, nego su došli da jedu sendvič kraj reke. Neko se setio da oni imaju članske karte sendvičare “Sendvič Na Sendvič”, pa su propušteni i raspoređeni po okolnim mostovima.

-Evo, dame i gospodo, pogledajte ove ljude na mostovima. Svi oni su došli da skoče s mosta, ali kada su s mosta primetili kamen temeljac, mene i gospodina Alabara sa lopatama, shvatili su da ima nade za našu zemlju. I odustali od skoka – rekao je premijer u pozdravnom obraćanju, dodavši da su protiv projekta “Beograd na vodi” samo neki zatucani ljudi koji misle da je reka Sava pitka celim tokom.

-Ti ljudi umesto da prave “Waterfront” insceniraju “Watergate” - rekao je premijer.

Onda su premijer i mister Alabar napisali tajne poruke i ubacili u vremensku kapsulu. Mister Alabar je napisao svoj rezervni broj mobilnog, uz napomenu: “Ne davati Zorici Brunclik ako mi pukne cev u kupatilu”, a premijer je napisao: “Ovo je veliki korak za čovečanstvo, ali mali korak za Sinišu Malog”.

Na kraju su novinari pitali premijera: zašto policija blokira one žute ljude sa kišobranima i bele ljude sa žutim patkama, a on je rekao: “Nisam primetio policiju”. Šefica premijerovog kabineta zapisala je krišom u tefter: “Zakazati mu u ponedeljak kod oftamologa”.

I tako je izgledao taj istorijski Krstovdan koga se sa setom, u penthausu prve kule prve A faze “Beograda na vodi” 2045. godine prisećao predsednik kućnog saveta Siniša Mali, dok je Zorici Brunclik kapljala voda iz stana Muhameda Alabara.

Kao što je “Hari Poter i kamen mudrosti” priča o nevoljenom siročetu odraslom u porodici Darsli koja se prema njemu ophodila kao prema levom smetalu, dok mu nisu počela pristizati pisma iz škole za veštice i čarobnjake, tako je i “Hari Poter i kamen temeljac” priča o nevoljenom siročetu odraslom u familiji Šešelj, koga su svi smatrali za levo smetalo, dok mu jednog dana nisu počela pristizati pisma iz škole za pravljenje sendviča u kojima je pisalo samo jedno: “Svaka čast Vučiću”.
 
MilisaV":2blcop7b je napisao(la):
Ne znam dal živimo u istoj državi

Послато са D6503 уз помоћ Тапатока
Da, ali ne gledate je istim ocima...

Covek se bavi 'marketingom' (da ne upotrebim 'grublju' ali adekvatniju rec) ;)

No posto je vise puta isticao da ce kupiti stan u ovom naselju, ocekujem od njega da ovde objavi ugovor (naravno dozvoljeno je markiranje imena) ;)

U protivnom, doticni bi mogao da smanji dozivljaj i prestane sa pisanjem koji su kao komentar vesti po portalima...
 
Ili priznanicu o kapari od 1000 evra.

Opet su me kontaktirali, ali verujem da će prestati pošto se ne pojavim 3. oktobra sa 1000 evra

Vanja Djordjević <VD@eaglehills.com> Oct 1 at 10:35 AM
To
XXX@yahoo.com
Poštovani gospodine Popoviću,

Zahvaljujemo Vam se na interesovanju za projekat Belgrade Waterfront. Ukoliko se slažete, uskoro ću Vas kontaktirati telefonom kako bih Vam saopštila detalje vezane za početak prodaje i odgovorila na Vaša pitanja, ukoliko ih imate. U međuvremenu Vam šaljem informacije o našem prvom rezidencijalnom objektu BW Residences.

BW Residences biće izgrađen na obali reke Save i imaće 296 stanova različitih struktura i orijentacije. Ovaj moderan stambeni kompleks sastoji se od 2 rezidencijalne kule sa fantastičnim pogledom na reku Savu, Ušće, Kalemegdan, kulu Beograd i na stari deo Beograda. Stanari će imati ekskluzivan pristup velikom, pejzažno uređenom platou koji spaja ove dve kule, kao i modernom bazenu, fitness centru, dečijim igralištima i privatnim baštama u kojima će moći da se organizuju privatni događaji. Ovo je jedinstven projekat na našem tržistu kako po svojoj strukturi i sadržaju koje pruža, tako i po uslugama profesionalnog održavanja.

BW Residences biće izgrađen pored luksuznog hotela sa 5 zvezdica kojim će upravljati jedan od renomiranih svetskih hotelskih brendova. U okviru prve faze projekta biće izgrađeni i Kula Beograd visoka 170 metara u kojoj će se takođe nalaziti hotel od 5 zvezdica, kao i najveći tržni centar u regionu. Tržni centar ponudiće svetski poznate brendove koji do sada nisu bili dostupni na lokalnom tržistu.

Izgradnja BW Residences trajaće oko 2,5 godine i ovaj objekat će biti integrisan u postojeći deo grada (Savamala) odgovarajućom saobraćajnom infrastrukturom i imaće direktan pristup Sava Promenadi.

Osnove tipskih stanova kao i dodatne informacije o prvoj stambenoj zgradi, BW Residences, možete pogledati na našoj web strani (www. belgradewaterfront.com).

Za sva dodatna pitanja slobodno me kontaktirajte telefonom ili email-om.

Srdačno Vas pozdravljam,



BW Lockup

Vanja Djordjević
Property Sales Advisor

M +381 63 570 171
E-mail: VD@eaglehills.com

Toll Free: +381 800 300 888
www.belgradewaterfront.com
 
Da li neko zna csta ce biti sa fantasticnom bukom od starog mosta - kada prolaze tramvaji cuje se vrlo jaka i neprijatna buka, pogotovo u delu blizem BUS stanici? Ko prolazi tuda ,nek stane ispod mosta, tu se cuje ogromna lupnjava i vibriranje metala.

I da li zna neko , koliku buku stavraju splavovi preko puta na potezu od tramvajskog mosta do Gazele, oni ce biti prvi na vidiku ovih novih stanova u 2zgrade sto se prodaju?
 
Бука са моста ће, наравно, да остане. И још неке буке. Али, то је тај нови квалитет урбаног живота: савршена звучна и свака друга изолација; живиш у свом граду тако угрејан, тако у тишини, тако депилиран, тако брендиран, тако елитизован, тако глобалан, тако... изолован.
 
Ok valja biti realan koliko je moguce i reci da je buka u gradu od javnog prevoza pa i tramvaja ocekivana stvar. Od buke je tesko pobeci u gradskoj sredini. Pritom ispred stambenih objekata ce biti hotel koji inace imaju izuzetnu zvucnu izolaciju pa tek onda stambeni objekti
 
Meni bas nije najjasniji ovaj mail. Kazese kupite stan u ovoj zgradi jer cete pored nje imati dva hotela, jednu visoku zgradu i najveci trzni centar.

U prevodu smetace vam turisti u vecem obimu, i domaci kupci koji ce stalno praviti buku i guzvu. Znaci ako zelite da zivite u buci i guzvi kupite stan, a mozda cemo vam obezbediti i lepu saobracajnu vezu sa sava malom. Pri tom imacete konstantnu buku od gradilista koje ce se graditi sledecih 30 godina i tramvajskog mosta.
 
img7710.jpg


img7714.jpg


img7724.jpg


img7725.jpg
 
Buka je sastavni dio zivota u gradu. Onaj kome je to previse odlucuje da zivi na selu.
Ja bih se zabrinuo kad bih zivio u centru nekog grada a da vlada mir i tisina. :roll:
 
laki72":2225x48y je napisao(la):
MilisaV":2225x48y je napisao(la):
Ne znam dal živimo u istoj državi

Послато са D6503 уз помоћ Тапатока
Da, ali ne gledate je istim ocima...

Covek se bavi 'marketingom' (da ne upotrebim 'grublju' ali adekvatniju rec) ;)

No posto je vise puta isticao da ce kupiti stan u ovom naselju, ocekujem od njega da ovde objavi ugovor (naravno dozvoljeno je markiranje imena) ;)

U protivnom, doticni bi mogao da smanji dozivljaj i prestane sa pisanjem koji su kao komentar vesti po portalima...

Vec sam dobio primerak rezervacije.
http://www.basepic.com/2015/Oct/02/30271447.png

Problem je samo sto ima dosta zainteresovanih i tesko je probiti se medju njima. Plasim se da ne izvisim.
 
:lool: Hahahahaaaa :lool: :lool: :lool: :lol:


Edit:

moram dodati:
Svim srcem navijam za tebe!!! :laugh:

a onda, ugovor i uplatnicu `na sunce :dil: pa mozes i da castis :vops:
 
Simpaticno praticemo bas kako ti ide ;)
 
Hm ovde je merodavna verzija na srpskom a tamo na engleskom...menjaju ljudi kako njima odgovara.
 
Carski sto ako ne napravis dogovor gubis 1000 eur.
 
kod mene u kraju je crvena paprika, prve klase, pri kraju. tako mi reko proizvođač i prodavac danas. Ujutro u 08h treba da se nacrtam tamo pa da proberem i platim. E to ja zovem - samo da ne izvisim.
cijena, sitnica -1000 dinara za 25kg.
Bar ću da imam ajvar i da uživam zimus.
Tako mi arhitekte iz provincije pravimo račun ovih dana.
Sve ispod 1000 je bagatela.
Ajd i ti vradovicu - srećno s tvojih 1000!
 
uz stanovitu nadoknadu cuvam mesto u redu za rezervaciju stana u BW, kada vec dremam za svoja tri.. :lol:
da li u ugovoru ima iznos penala ako stan ne bude zavrsen do 01.03.2018 posto za "rezervaciju" bezobrazno traze pare ?
 
Cek cek, gde imaju te paprike za 40 din/kg?
 
Nisam ja rekao da nema buke u centru grada, ali ne znam da li je neko od vas cuo te zvukove mosta i tramvaja, danas sam proshao posle radnog vremena da vidim gradiliste i buka je slobodno mogu reci prejaka , a mozda nije ni preterivanje reci nesnosna.
Za oko ponocne sate i buku od splavova prekoputa ne mogu reci, jer nisam u tim casovima nikad bio na potezu SA,
ako neko zna molim da podeli u ovoj temi.
 
Feanor":3ogpyrzu je napisao(la):
Cek cek, gde imaju te paprike za 40 din/kg?
u Bačkoj.
al nemamo šljiva s južne pruge. neć biti pekmeza ove godine...bem ti špajz bez pekmeza.
možda ima u nekom kamiončetu na promenadi? - btw- nikoga ne podsećaju na ''Otpisane''?
 
Nego na tabli nije naznacena spratnost objekata
 
Vrh