Šta je novo?

"BW Residences" - Beograd na vodi [ Stambeni kompleks | 68 000 m²]

Dobra fora.
Da li neko može da potvrdi, da li je uobičajeno da se stan plaća na rate koje su vezane za dinamiku izgradnje kompletne zgrade?
Po ovome - kupci stanova su u stvari pravi investitori zgrade.
 
"Projektno finansiranje" :D
 
Postoji ta opcija ali se uplacuje investitoru po fazama zavrsenosti objekta
 
Pegasus":2rpy1a88 je napisao(la):
Nisam ja rekao da nema buke u centru grada, ali ne znam da li je neko od vas cuo te zvukove mosta i tramvaja, danas sam proshao posle radnog vremena da vidim gradiliste i buka je slobodno mogu reci prejaka , a mozda nije ni preterivanje reci nesnosna.
Za oko ponocne sate i buku od splavova prekoputa ne mogu reci, jer nisam u tim casovima nikad bio na potezu SA,
ako neko zna molim da podeli u ovoj temi.

PA biće klimatizacija u stanu i ventilacija. Sa zatvorenim prozorima neće biti buke :)
 
Sto stedis strane opet joj jedna strana fali ugovor i dalje nije kopletan .Da li je gdje navedena cjena odrzavanja i zajednicki sadrzaji
 
direktor":3bfwdir3 je napisao(la):
Cek zar prodaja nije pocinjala u 10h onaj ko je dso pare a nije pitao za cjenu odrzavanja njegov problem a kljucni datumi izgradnje gdje je druga strana


Ček, zar prodaja ne počinje 3. oktobra u 10h? Tako su objavili u svim medijima, mnogo, mnogo puta.

Ko to onda može da kupi 2. oktobra, dan ranije pre zvaničnog početka prodaje (taj je datum na fiskalnom isečku 11, na 120.000 rsd)?
 
Anti datiran ugovor i nije naveden sud u slucaju spora .
Nadam se da su spremio pare za dinamiku placanja koju su naveli dobijanje gradjevinske dozvole 10% itd .
Steta sto nije navedeno da pare stoje na eskortnom racunu kod banke .I sta se desava sa uplatama ako propanu bankrotiraju kao sto im se desavalo u drugim drzavama.Zar nije trebalo sve da pocne u 10h
 
NA kom spratu je Vucic? Ili je odustao sada kada su dnevnice smanjene sa 65 na 12 evra?
 
Znam da je ugovor o rezervaciji ali antidatiranje nije bas normalno .I laganje kupaca u startu ako nista nije fer i u skladu sa dobrim poslovnim obicajima
 
Politika 3.10
img375.jpg
 
Oni nemaju zatvorenu finansijsku kontrukciji ni za prvi objekat.
 
Imaćeš divan pogled za 5000e/kvm...na straćare u naselju Staro Sajmište

d7fd8336d1a53a61460b4d6ace3289dc.jpg
 
Lepo vas @vradovic zabavlja, a? :bash:

a drzanje teme, a konstruktivan dijalog, i ostale karakteristike koje su me i privukle ovom forumu? Nista? Zaboravili?

:kafa:
 
Hvala na informaciji. Ja planirao da idem da kaparišem stan. Zamisli da sam otišao na lice mesta i neprijatno se iznenadio da je sve razgrabljeno. Ovako lepo ovde obavešten i ne moram da idem. Moraću nešto drugo da kupim. A javio i 3 drugara koji su isto hteli da kupe, tako da ni oni neće da prave gužvu bespotrebnu.
 
CASTELBIANCO":2lxi792l je napisao(la):
Imaćeš divan pogled za 5000e/kvm...na straćare u naselju Staro Sajmište

d7fd8336d1a53a61460b4d6ace3289dc.jpg


Зар старо сајмиште није у целокупном плану? Знам да се БнВ простире на обе обале по плану.
 
Samo pojas uz reku, koji je proglasen za zelenu povrsinu projekta bgnavodi a realno pripada levoj obali save.
 
Koliko iznosi brojka "ponuđeno", i koliko je 3/4 od brojke "ponuđeno"?
 
oko 3000 eura sa PDV.
Slike aktuelne makete i oglednog stana:

in7rc9.jpg

241v33a.jpg

snh3d5.jpg

2qd50jn.jpg

15yrfk.jpg
 
Vrh