Šta je novo?

Belville - [ Stambeno poslovni kompleks | 430 000kvm ]

Ma ljudi gledaju svoja posla. Valjda tako i treba, dosta im je vlastitih obaveza, još treba da preuzimaju tuđe. Za sobno cveće ima varijanti da se održi 10-15 dana.
 
Гага":s06snc2j je napisao(la):
Milići":s06snc2j je napisao(la):
Živim u belvilu, zgrada zumbul, Đorđa Stanojevića, gledam na gsp garažu 13. sprat.
Iz stana vidim ceo grad od zemuna preko nbg, kalemegdana do istočne kapije. .... Pogled koji imam ......
Шкљоцни неки снимак па прикачи слике да видимо поглед. Можеш да поставиш слике и на теми "Видиковци Београда"


2ujtqjc.jpg


Nazalost kvalitet fotografije nije dobar. Slikana je telefonom, pa se ne vide detalji. Kada budem imao vremena napraviću više fotografija fotoaparatom.
 
to što se spolja ne vidi, ne znači da niti jedna terasa u Belvilu nema zelenila. evo na primer moje (jednog dela):
P1010338.jpg
 
Samo napred, bez stida. Postoji tema " Cvetne fasade balkoni...."
 
Neki prijatelji kupili stan u 67A. Isto su potpisali ugovore kojima se obavezuju na jedinstveno održavanje. Neko tamo prisutan im rekao da ne moraju to da potpisuju, oni im odgovorili da upravo zbog toga i hoće stan tamo. Jer, videli kako je u Belvilu i uporedili sa onim što su imali. Dakle, ipak neki novi standardi.
 
Kriminalna zvucna izolacija, nocas nema spavanja, opet neko gleda televiziju negde, i cela zgrada zveci...
 
Ni od mene se nista ne cuje, jer ne gledam TV, u 2h nocu.
Sve zavisi kakve cudake imas u komsiluku.
 
Komunalna policija, pošalji je kod dotičnog. Posle 10 uveče, nema buke.
 
To možda možeš da saznaš ako se lepo uputiš od vrata do vrata svojih komšija i osluhneš malo, prvo na spratu, onda iznad....Ako tako jako pušta tv, saznaćeš bez imalo sumnje. Onda pozovi komunalnu i to gledaj da dođu u satima kada ovaj gluvać gleda prokletu tv. Kako kome to izgledalo, saznaćeš o kome je reč.
 
loyola":2l6skifi je napisao(la):
A mozes i malo da voajerises kroz kljucaonicu...


Da, kada je već načulio uši da čuje šta se zbiva u komšiluku, mogao bi malo i da zaviri. Sigurna sam da bi uživao. :bash:
To ko kada bi te neko tukao po glavi svaki dan. Tom gadu treba komunalna da objasni da ima ljudi oko njega. Nije na livadi. Ima kućni red, pravila.
 
Takvi ljudi terorišu druge svojim asocijalnim navikama. Ne haju ni za koga i ni za šta. Moja bIvša komšinica inače žena našeg poznatog glumca, ona je stanovala na 5. spratu (poslednji sprat), i kada bi izašla iz lifta, ona bi redovno bukvalno isključivala lift, prvo onim dugmetom stop, a onda je ostavljala otvorena vrata lifta 20 cm. Da je sačeka kada bude drugi puta htela da ga upotrebi. Svi mi smo išli peške, ona je imala privatni lift.

Kako bre ko odlučuje šta je preterana buka? Osim što postoje neke brojke i neke merne jedinice i slično.....pa ako tvom komšiji zveči stan od tvog tv, valjda je vreme da ili ideš odatle ili promeniš navike. Jer, onemogućavaš nekoga da živi normalno u svom stanu. A najbolja varijanta da takav negde nađe bolje i izgubi se.


Sada tek vidim koliko je odvratno i ujedno smešno moje iskustvo bilo. Svakakvi ljudi su naselili naš grad.
 
Promenio sam nekoliko zgrada u Bgdu i gotovo svuda je isto
saberi samo koliko u jednom ulazu ima slava,rodjendana i dr. proslava...
Ista sad ? Kad god neko prodrma kavez, treba da pravim problem, ma jok 8)
problem je zapravo u mom izboru da živim u majmunarniku ...
 
Možda je taj komšija zaspao gledajući TV i tako glasan TV može da ga uspava kada je umoran i tek kada ga popusti san onda i ugasi TV, ako ga već nije namesto da se sam TV ugasi.
 
Да ли је тако ( гласно ) стално или само када је музика?
 
Najgore je kad su reklame...
Potpuno se isto cuje u svim sobama mog stana, zato i nemam blagu predstavu sa koje strane dolazi, verovatno iznad...
 
Da lociramo poštansko sanduče i ubacimo anonimnu poruku da pripazi na ton svog tv jer verovatno kao nije svestan koliko se čuje, a onda ako ne upali, da počnemo sa zlostavljanjem. :evil:
 
Vrh