Šta je novo?

Belville - [ Stambeno poslovni kompleks | 430 000kvm ]

GAME OVER !!!! Ako nam naselje zavrsi kao ovaj forum onda i nezasluzujemo nista bolje !!!! Kako izgleda Bog tiltovao celo naselje...
 
bog":2278oosf je napisao(la):
bokili84":2278oosf je napisao(la):
Tipičan primer osobe koja je nešto želela da ima u svom životu a ne može pa po tome pljuje.... A tek ovo " jer ako sam kao nepismen dogurao do najvisih akademskih titula i zvanja, onda sam ja jos i sposobniji baja nego sto sam mislio " ... Osoba koja ima titule i zvanja ne ide po forumima i ne pise o tome ( bar ne na forumima ovog tipa ). Ako je tačno da ti imas tolike titule i zvanja ( nadam se ne nekog kvazi fakulteta tj segamega i slično ) onda je ova Srbija otisla u tri lepe... :violina:

Ne brini bokice sine ima cika sve, pa i vise od toga, ali em nisi lepo vaspitan da postujes druge, em ovo nije mesto za hvalisanje, a imati stan u Shabanville-u zaista nije razlog za nadmenost. Ja sam realan i otvaram ti oci - kupio si stan u kosnici od Ytonga - nisi elita - isto zivis ko 300.000 drugih na NBG-u - nemoj da se lozis za dzabe - budi i ti realan, to mnogo znaci u zivotu generalno.

Na forum moze da dodje svako i ti nemas pravo da odredjujes ko sme, a ko ne. Zapamti, mi se ne vidimo i nikad ne znas s kim pricas. Zato ni ti, ni sele, niti bilo ko drugi ne bi smeli da vredjate, jer jednog dana moze da vas bude mnogo sramota. Zamisli da se kojim slucajem upoznamo? Zato smanjite dozivljaje, upristojite se, oladite sa mrznjom i ponizavanjem, a mogli bi i sa bezveznim temama. Evo listam malo thread, dok sam pri kompu, pa vi bre potorsiste citave godine na svadju i glupe prazne price. Prednjace sis i cvetic Cheiri.

Inace ja sam sa BU, ni ja nisam ljubitelj kvazi-faksova, ali ni kvazi-elite, mada i to su ljudi i sve ih treba ih postovati (faxove) ili bar imati razumevanje za njihov slucaj (elitu). Ni to nije neka stvar za hvalisanje, ne mislim da sam elita, nadcovek ili u bilo kom smislu bolji od drugih, iako sam daleko dogurao. Nego ova sestra pretera sa ponizavanjem. Pa sta da sam stvarno nepismen? Ovo je kao njen thread samo za pismenu elitu? Meni ste smesni i brukate naselje. A i Srbija je tu gde je zbog tebe, sestre i slicnih, i bice sve dok se Srbi ne promene.


Au covece ali si ti iskompleksiran.... Bolje potrazi strucnu pomoc dok jos imas bilo kakve sanse za medikamentoznim vidom lecenja. Ako ti treba bilo kakva pomoc javi mi se na PM pa cu te spojiti sa kolegama koji rade na psihijatriji...
 
Nema vremena, dok student BU čeka da mama spremi ručak, raspravlja u temi o ABloku kako je bolje kupiti polovan nego novi stan i kako su cene nekretnina u Beogradu nerealne :)
 
Info: Prijatelj prodao stan u Belville 1.840 EUR/m2. Da li je to realno ili ne, ne bih ulazio.
 
bokili84":1r1fn6qw je napisao(la):
Au covece ali si ti iskompleksiran....

Jel mislis "iskompleksiran" kao i ostali stanovnici kompleksa "Belville - [ Stambeno poslovni kompleks | 430 000kvm ]"? Mozda si u pravu, jer ti u prilog ide i sledeca (psiho)analiza: u prospektu je prizivana elita, a kao sto vidis u samom nazivu su prizivani kompleksasi, tako da je zaista moguce da su se iz normalnih novobeogradjana na kraju isfiltrirali "elitni kompleksasi" kao specificna kategorija. Ja bih samo primetio i nevidjenu sklonost ka svadji kod ove sorte ljudi, jer sudeci po mnogim postovima u ovom thread-u, ti ljudi jednostavno nisu u stanju da povedu normalan razgovor sa normalnim ljudima o nekoj normalnoj temi. Sta se desilo od kad sam im rekao da je bilo dosta svadje? Mukla tisina. Ocigledno nemaju nista ni pametno ni zanimljivo da kazu, to bre naviklo samo da ujeda i kraj.
 
@ Erysimum Cheiri

Moja majka ne sprema rucak, jer je odavno umrla, a ti koji pominjes tudje majke, nevidjeno si srecan sto je ovo samo forum.
 
arado":b81cv4ig je napisao(la):
Info: Prijatelj prodao stan u Belville 1.840 EUR/m2. Da li je to realno ili ne, ne bih ulazio.

Ma da, a onda si se probudio i shvatio da je 2008-a davno prosla i da se danas zvanicno prodaju po 1.5k (pitanje je i to da li ide).


arado
Pridružio se: 28 Jun 2014 06:34 pm


Cekaj, nije valjda da si se registrovao samo da bi pisao bajke o vanzemaljcu koji je sposoban da prodaje stanove skuplje od B67A? Malo vredjas njihove prodajne sposobnosti, a i nasu inteligenciju.

Nego znas sta, bolje ti obavesti B67A kako to tvoj prijatelj radi, ima odmah da ga zaposle da po 1.5k rasproda sve dok si reko piksla, a vas dvojica jos lepo uzmete 300EUR/m2 extra profita... svi srecni i zadovoljni.
 
bog":nj2omnx4 je napisao(la):
@ Erysimum Cheiri

Moja majka ne sprema rucak, jer je odavno umrla, a ti koji pominjes tudje majke, nevidjeno si srecan sto je ovo samo forum.

Chill, ne nerviraj se, ili ne trabunjaj toliko po forumu, ako si toliko osetljiv... Za ovo drugo - nemoj da si toliko siguran...
 
Pitaj ljude u prodaji Belville, I oni su upoznati sa tom prodajom. Prosto imas ljude kojima odgovara odredjena lokacija iz raznoraznih razloga (NPR. Imaju Medan Stan pa hoce za stare roditelje, kupili jednom detetu pa hoce drugom, oemah useljivo...)
 
@bog
Moze opklada po 10k eur? Nadjemo se, pogledas ugovor I nalog za uplatu iz banke. Ko je u pravu nosi svih 20k.
 
Sta mislite kolika je sansa za izgradnju skole kad se izgrade a blok i sava ada , i gdje ce je pozicjonirati ,
 
pišemo neke peticije i prebrojavamo decu po bloku. nadamo se da če narednih godina.....


inače škola treba da bude između vrtića i ulice marka hristanovića. ostavljena rupa koja trenutno služi kao parking.

a sava ada i a blok po planu treba da imaju školu u svom bloku.
 
Znam da oni trebaju da imaju svoju skolu ali mislim da nece biti toliko djece za sve te skole racunajuci postojece
 
Po planu skola I vrtic treba da su I izmedju a bloka I delta cyti. Is a bloka kazu da se to nece skoro graditi tako da su u postupku dobijanja dozvole da podignu park svom trosku dok se ne krene sa skolom/vrticem.
 
MilisaV":23cdkh0s je napisao(la):
pišemo neke peticije i prebrojavamo decu po bloku. nadamo se da če narednih godina.....

inače škola treba da bude između vrtića i ulice marka hristanovića. ostavljena rupa koja trenutno služi kao parking.

a sava ada i a blok po planu treba da imaju školu u svom bloku.

Милисаве направио си лапсус, улица се зове Марка Христића, а не овако како си написао !

Овде ће бити школа:

 
arado":1z3bcoeg je napisao(la):
Pitaj ljude u prodaji Belville, I oni su upoznati sa tom prodajom.

Sad je sve mnogo jasnije - znaci oni su izmislili tu bajku, a ti si garantovano njihov sljaker zaduzen za hoax marketing.

arado":1z3bcoeg je napisao(la):
Prosto imas ljude kojima odgovara odredjena lokacija iz raznoraznih razloga (NPR. Imaju Medan Stan pa hoce za stare roditelje, kupili jednom detetu pa hoce drugom, oemah useljivo...)

Ma nije valjda? I onda su ti ljudi tolike budale da plate 300Eur skuplje nego sto se zvanicno prodaje? Ne moze B67A da proda, a tvoj lik iz bajke prodaje jos i profitira? Kazi sefu menadjeru da ti odma smanji platu, dzaba si se registrovao i gubio vreme na forumu.
 
MilisaV":1z9g0vhb je napisao(la):
lik je student odakle njemu 20k.

Sine fala ti na komplimentu, ali cika je odavno pozavrsavao sva moguca studiranja.

Nego jel znas ti onu pesmu:

Milisave bekrijooo, sve si pare propijoooo,
propio si 300 banke, beeeeep!!
 
Гага":3kxn1g2r je napisao(la):
Овде ће бити школа:


A ne, ne, nikako, mozda nisi upoznat sa istorijom tog mesta, ali to je cuveno cigansko letovaliste sa sve jezerom i plazom. Cuo sam da pisu peticiju da im se vrati letovaliste u posed, skola ih ionako ne zanima.
 
@Гага


pa naravno da zaboravim naziv ulice kad nema ni jedna tabla a kamoli kućni broj.

a pri tome vrtić koji se nalazi u blizini se vodi pod bulevar crvene armije. a od bulevara crvene armije je udaljen minimum 500 metara.

mnogo me nervira ovaj trend poslednjih godina da se dele imena ulicama koje nemaju ni jedan kućni broj.
 
Ne znam šta je čudno - cena nije ista ni u Prodajnom paviljnonu za sve stanove. Ovi pregrađivani su 1550-1650 zavisi od pozicije i koji deo trosobnog stana je u pitanju. Malo originalnih 1.5 što je preostalo su oko 1850 (onaj što ima istu strukturu kao 2.0, ali je oko 52-53 kvadrata, dakle ne pregrađivani).

Nije valjda studentarija mislila da će npr. da im prodaju garsonjeru ili 1.0 za 1550? To na Kanarevom ili Miljakovcu...
 
Vrh