Šta je novo?

Bahato parkiranje, bahati vozači i malograđanština

dsc03549.jpg
 
Директоре, требао си да зумБираш да се види и регистарска таблица. Такође, да си сликао и врата где је сигурно налепница са именом предузећа, па им онда послати слику, да виде како се њихови запослени бахато понашају. А можда се не би у опште и узбудили око овога !!!!!!
 
Sam taj prelaz preko sina nije bio predvidje rekonstrukcijom ali su bahati budzovani uspjeli da izdejstvuju isti cak sta vise redovno voze po sinama i nom nista umjesto da stave kameru i pune buzet
 
Divljina da ikako mogu na splav bi ga natjerali
dsc03619.jpg

dsc03621.jpg

Ako su vas stubici zavarali oni vaze samo za mala kola
dsc03620.jpg

A za ostale divljake sluzi trava koja nije ogradjena starim zeljeznickim pragovima sto cu natjerati zelenilo da uradi
dsc03627.jpg
 
Ja ne bi, reka je vec dovoljno zagadjena.

Ako ima neka septicka jama u blizini, to bi bila fora...
 
Ja bi im busio gume onim zeleznickim klinovima i cekicki.Onako udarnicki redom hehe
 
Бежанијска коса, 3-ћа месна заједница, угао Недељка Гвозденовића и Виктора Новака, мечка БГ 590 НЦ
 
Ja se već mesecima ganjam sa komunalnom policijom i parking sevisom oko Nikole Spasića koja je sada pešačka zona pa se masa njih parkira tu kako bi izbeglo plaćanje parking mesta, i ostaju tu po ceo dan. Zovem parking servis svaki dan, oni nekad iskuliraju nekad dođu ali to su ljudi koji imaju lokale tu pa kad vide dizalicu samo obrnu krug oko bloka dok dizalica ne ode i tako u krug. Komunalna policija je druga priča, jednom su izašli na teren od deset puta kada sam ih zvao. Sada sam im poslao mejl drugi put, slao sam i parking servisu ništa, i gradonačelniku dva puta jednom su me iskulirali jednom odgovorili da će uraditi šta je u njihovoj moći. Ništa se nije promenilo. Takva situacija je u svim bočnim ulicama Knez Mihajlove, pretežno džipovi i dobri automobili. Ako neko ima neki predlog kome da se obratim, ili hoće još neko da mi pomogne da pritisnem gradsku vlast da očisti to od bahate stoke, dobrodošao je.
 
Takođe, deo Nušićeve ka Čumiću je postao bukvalno zakrčen kolima. Tu nije zabranjeno parkiranje već je zabranjen saobraćaj komplet, ali eto pametnjakovići ipak uspevaju.
 
Meni nije jasno zašto ovaku bahatost ne kažnjavaju kontinuirano. I eto para u budžet.
 
Ovi oko kneza toliko su bahati da su i velike zardinjere pomjerali a sto ostecuju ploce i prave svake godine stetu to nikom nista moze jednostavno da se rijersi potapajucim stubicima ali ocigledno nekom nije u interesu
 
Sallex":2dm6hjc0 je napisao(la):
Ja se već mesecima ganjam sa komunalnom policijom i parking sevisom oko Nikole Spasića koja je sada pešačka zona pa se masa njih parkira tu kako bi izbeglo plaćanje parking mesta, i ostaju tu po ceo dan. Zovem parking servis svaki dan, oni nekad iskuliraju nekad dođu ali to su ljudi koji imaju lokale tu pa kad vide dizalicu samo obrnu krug oko bloka dok dizalica ne ode i tako u krug. Komunalna policija je druga priča, jednom su izašli na teren od deset puta kada sam ih zvao. Sada sam im poslao mejl drugi put, slao sam i parking servisu ništa, i gradonačelniku dva puta jednom su me iskulirali jednom odgovorili da će uraditi šta je u njihovoj moći. Ništa se nije promenilo. Takva situacija je u svim bočnim ulicama Knez Mihajlove, pretežno džipovi i dobri automobili. Ako neko ima neki predlog kome da se obratim, ili hoće još neko da mi pomogne da pritisnem gradsku vlast da očisti to od bahate stoke, dobrodošao je.

Valja prošetati, popisati gde fale stubovi a gde bi trebalo biti novih (jer na puno mesta stubovi su polomljeni) i pisati zahteve opštini i Sekretarijatu za saobraćaj za njihovo vraćanje / instaliranje.

hobotnica":2dm6hjc0 je napisao(la):
Meni nije jasno zašto ovaku bahatost ne kažnjavaju kontinuirano. I eto para u budžet.

JEDNA OD NAJVEĆIH NEBULOZA OVOG GRADA.
 
Sallex":3pimn2co je napisao(la):
Ja se već mesecima ganjam sa komunalnom policijom i parking sevisom oko Nikole Spasića koja je sada pešačka zona pa se masa njih parkira tu kako bi izbeglo plaćanje parking mesta, i ostaju tu po ceo dan. Zovem parking servis svaki dan, oni nekad iskuliraju nekad dođu ali to su ljudi koji imaju lokale tu pa kad vide dizalicu samo obrnu krug oko bloka dok dizalica ne ode i tako u krug. Komunalna policija je druga priča, jednom su izašli na teren od deset puta kada sam ih zvao. Sada sam im poslao mejl drugi put, slao sam i parking servisu ništa, i gradonačelniku dva puta jednom su me iskulirali jednom odgovorili da će uraditi šta je u njihovoj moći. Ništa se nije promenilo. Takva situacija je u svim bočnim ulicama Knez Mihajlove, pretežno džipovi i dobri automobili. Ako neko ima neki predlog kome da se obratim, ili hoće još neko da mi pomogne da pritisnem gradsku vlast da očisti to od bahate stoke, dobrodošao je.

Drago mi je da se još neko bavi time, ja sam jednom pozvao Komunalnu policiju zbog toga, a jednom, naletevši na Saobraćajnog policajca, istog uputio na situaciju u N. Spasića, kad mi je rekao da je bio tamo i popisao prekršioce. Danju ima manje auta i kraće ostaju, ali noću zato, kada se otvori onaj klub, ta ulica postane parking. Strašno.
 
Ovaj se svaki dan iznova i iznova parkira, juče sam se svađao sa devojkom koja radi u call centru za komunalnu, pravi se mnogo pametna, a nije svesna svoje nesposobnosti, kao i njenih koliko kolega. I zvaću ih iznova i iznova dok ne popizde. U ovoj zemlji su najveće budale oni što plaćaju. Bilo šta da plaćaš redovno, ispadaš kr**** koji izdržava bahatu stoku. Povećavaju cenu prevoza jer su nesposobni da naplate kazne, cenu struje jer su nesposobni da kazne one koji ne plaćaju i sve tako. Lakše je podići cenu budalama koji plaćaju nego goniti se sa neplatišama.
 
Ako je jedan tip koji se parkira, insistiraj da zabeleži i broj tablice! I ne samo Parking servis, nego zovi i Saobraćajnu policiju.
 
Околина Универа у блоковима. Последњих месец-два је овако.

1350830866121.jpg


Прво се паркирали са једним точком на тротоару, па пола аута, па један на асфалту. И сада су са сва четири на тротоару. А около има места за паркирање где је предвиђено. Далеко им 20 метара.
 
Ако треба да се испаркирам у пет ујутро, а неко ми је заградио кола тако што се непрописно тј бахато паркирао, шта могу да радим? Да ли је тачно да ће Паркинг сервис, уколико уопште дође у то доба, мени наплатити то што сам их звао, а не њему што је непрописно стао? Ако је тако, онда испада да ми се више исплати да му избушим гуме.
 
Pa recimo kad je neko gradiliste i mamlaz se parkira zaustavi radove firma koja zovne parking servis njoj se naplati ne odnosenje nego premjestranje mamlaza na drugo mjesto gdje nesmeta .Inace situacija od prije neki dan u kraju dolaze krecu da dizu covjeku kola koja nikom ne smetaju ali su parkirana van zone tj nije im platio zelenu zonu bez policajca i slikanja istog.A ja sam ih zvao i komsija posto nam je mamlaz blogkirao ulaz u garazu jednim kolima cak dva ulaza u garazu.Sad mi recite da imaju ispravno postavljene principe.Dok sam se ja objascnjavao snjima misleci da nemogu da nadju ulicu i sa njihovim oprterom na vezi lik je dosao i odvezo kola.Ko tu zabusava ili recimo koliko im treba da odnesu kola sa sina iz 27 marta ispred ghradske uprave umjesto da 2 vozila dezuraju za tu ulicu
 
kome prijaviti bahate koji su nepropisno parkirani van parking mesta? mrzi ih da oteraju kola 10 metara na parking mesto (koje se btw ne placa), nego moraju da parkiraju blizu pune linije i tako zagusuju ulicu i smetaju svima :evil:

saobracajnoj policiji, parking servisu ili nekom trecem? telefonom ili preko neta ili dopisom?
 
Vrh