Šta je novo?

Bahato parkiranje, bahati vozači i malograđanština

@ristivoje
Evo zaobilazim :) Bolje znaš ti nego ja koji živim tu. Verovatno ni u jednom kraju Beograda nema da se spaja put i šine.

Put sa brda
LUFCrYl.jpg


Put koji se spaja
j9udhGu.jpg


posle semafora

MSm4LP4.jpg


F1kHIHn.jpg


WiGuBck.jpg


Javio sam se da kažem da je taj deo nakaradno rešen i da su mnogi koji žive tu ili okolini primoreni da koriste šine. Problem nije samo taj deo nego i posle semafora zbog pomenutih kafana i zgrada. Ostali to koriste jer vide lak način zaobilaženja gužve. Naravno da meni nije OK jer kada šetam dete tuda pored tramvaja moram da pazim i na automobile. Kao što rekoh, pošto živim u blizini kada moram koristim taj deo. Nigde u ostalim delovima grada nisam koristio šine, osim gde je to predvidjeno, a pogotovo ne da bih negde brže stigao.
 
@mariks Dovoljno mi je slika,prolazim i ja tuda svako vece oko 22-3h.
Dakle,da ponovim rec je samo i iskljucivo o vozilima koje sine koriste kao precicu a ne pristup navedenim objektima.
 
Preterao ga preko stanice, kao i ostatak ekipe.

Na snimku se vidi kako se malo vraćam u rikverc kada izlazi iz kola, ali to je da bih imao više prostora za manevrisanje ako proba neku ekstremnu glupost.
и шта је било на крају, јер овај бахати Кија лик отишао у рикверц или ...? Надам се да ниси попустио, па се ти вратио !
 
Preterao ga preko stanice, kao i ostatak ekipe.

Na snimku se vidi kako se malo vraćam u rikverc kada izlazi iz kola, ali to je da bih imao više prostora za manevrisanje ako proba neku ekstremnu glupost.

Схватио сам зашто си се мало вратио у рикверц. Драго ми је да ниси попустио, такође и код овог другог бахатог 2.
 
Kolika količina debilizma na snimku, ne samo ovaj sa KIA-om nego i ovi iza njega što idu preko stanice.
Znači nije to jedno vozilo nego 4-5.
Koliko je takvih na dnevnom nivou na ovom mestu ne smem ni da pomislim
 
Valjda je gore zatvorena ta traka? Ili je neko, kao po običaju, pomerio barikadu...
 
Vec par dana je zatvoreno skroz gore, stoji jedna plasticna ograda - Nema sanse da se promasi.
 
Nije to prvi put i samo ovde da se to radi.
Gde god se zatvori ulica zbog radova uvek ima mozgova koji pomere blokadu da bi vozili kuda ne treba
 
Imam i ja video snimak debilke u BMW, u jednoj jednosmernoj uskoj ulici na dorćolu ide pravo na mene, i neće da stane. Morao sam da se vratim jer je ona naumila da prodje u kontra smeru i još se buni
 
Deo Diljske na Karaburmi, od Patrisa do Biga, neko konstantno okrece znak za jednosmernu ulicu, da bi mogli nesmetano da idu u suprotnom smeru. Sad je doslo do te mere, da su i skinuli znak, pa nastaje opsti kolaps u ulici.
 
Bahatost izvodjača radova bez obzira da li je nisko ili visoko gradnja nema granice. Za svoje upitne polu ili skroz ne legalne radove bezobzirno ležerno predugo blokiraju trotoare, delove pa čak i čitave ulice.
Zbog interesa manje grupe ljudi na primer izgradnje nekog stambenog objekta od 20 stanova te matretiraju više hiljada gradjana u okviru jednog ili više kvartovskog dela grada

Naravno kako to nema kraja, gradjanima predje preko glave i sasvim logicno da tu sitaciju humanizuju, pomerajuci bezobzirne blokade ili voze u suprutnom smeru. Čak svesno rizikujuci saob. kazne.
Primera i previše za nabrajanje

Ne volim bahatost, naročito u saobracaju ali ne osudjujem gradjanski prkos takvom stanju kome se ne vidi kraj.
U inostranstvu video sam totalni drugi pristup takvim radovima gde se vodi računa da grad i gradjani se što manje ometaju i idu dotle da neke radove izvode samo noću ,a preko dana uspostavlja se ,,normala,,.
Ovde to je misaona imenica, te prkos, inat jeste razumljiv. Ma kako god to dr na to gleda
 
Poslednja izmena:
Deo Diljske na Karaburmi, od Patrisa do Biga, neko konstantno okrece znak za jednosmernu ulicu, da bi mogli nesmetano da idu u suprotnom smeru. Sad je doslo do te mere, da su i skinuli znak, pa nastaje opsti kolaps u ulici.
U subotu su bili postavljali novi znak za jednosmernu, jedino ako ga u međuvremenu ponovo nisu otkinuli.
 
Луда кућа

 
Juče na pitanje glovo dostavljaču, koji se vozio trotoarom pored mašinskog, zašto ide trotoaraom kad paralelno ide ulica, odgovorio mi je ali ovde mi je dostava??? kod mašinskog... Vozio se od mašinskog pravo trotoarom do vukovog spomemnika
 
:ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO:

 
Vrh