Šta je novo?

Bahato parkiranje, bahati vozači i malograđanština

NIje se prestrojavao. Skoro svakodnevna pojava. Auto ispred se zaustavljao na treptuće zeleno pa je ovaj hteo da ga zaobidje i prodje semafor ali nije gledao iza.
 
Mozak prosečnog bg vozača. Pa kome je smetam bitno sendvič da pojedem
I još se hvale kako eto možeš i sa 4 migavca
822A44B2-ED82-4183-BFE0-2B95A6859BAD.png
 
Nevezano za ovog mentola u kolima...najjaci su ovi sto su radili rekonstrukciju Resavske pa su napravili sirinu ulice takvu da autobus ima milimetar sa svake strane.
A trotoar napravili sirok kao u Knezu. To mora da je Vesaretina radio...
 
Sećate se ovog skandala sa Karaburme kada su bili protesti? Pa skandal se i dalje nastavlja.

Od ranije poznat policiji, ubio dete, pobegao, uhapšen, sudija ga pustio....

 
Треба много више лежећих полицајаца поставити по граду, са стоком не можеш другачије, многи возе као лудаци.
Sa teme o Taxi prevozu.
Sta ce ti to kao kad su odavno poludeli,dobar deo. Priblizavam se lezececem dok vozilo u susret prelazi isti a dijabola iza njega gascinu,krk odskoci pola metra i pravo na mene :oops:sirenu ja,sirenu on,sreca da sam imao da pobegnem u stranu.
 
Od ranije poznat policiji, ubio dete, pobegao, uhapšen, sudija ga pustio....

Nije pušten, već mu je kazna skraćena sa 10 na 8 godina.
Realno je malo, ali je čudo kako je i to dobio kakvi su nam sudovi.
 
@Dart mislio sam na prvo puštanje pre protesta građana.

Čemu uopšte služi apelacioni sud sem da smanjuje i oslobađa ?
 
Juče sam prvi put u životu tražio pauka da odnese automobil koji me ne blokirao na parkingu. Svakodnevno neko blokira ali uvek ostave broj, ili izlete odmah da pomere auto, nije problem nikad uvek sam tolerantan. ali ovaj put gospodin nije izašao ni posle 10 minuta trubljenja. Nisam dirao brisače ni grebao, to nije moj posao.
 
Vrh