Šta je novo?

Autoput Miloš Veliki / A2: Beograd-Požega-Boljare (Koridor 11)

Hvala na jos fotofrafija.

Kada sam te pitao za "insajderske informacije" nisam mislio ni na kukanje ni na nagadjanje kada ce biti gotov...
No dobro, hvala u svako slucaju.

Sent from my LG-D320 using Tapatalk
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=495336#p495336:21og2156 je napisao(la):
plećko » 24 Нов 2017 12:57 am[/url]":21og2156]
MiraC da ti odgovorim na pitanje kako su me pustili na most, obučem žuti prsluk i niko me ništa ne pita :laugh:
@Плећко, па ако те и пита, само кажеш да си званични фотограф извођача радова :D
Иначе за слике :kk: , укњижени плусићћћи
 
Plećko (izvini ne citirah te prevelika poruka prethodna), slušaj, ako ti ne radis tu, a snasao si se, pa ja inteligentnijeg coveka nisam skoro videla /cula. Hahahahah ja bih se samo bojala da ti neko ne kaze "ej ti mali sto si fotograf, ostavi telefon i zasuci rukave imamo posla," pa da ti nama ne ostaneš kao radnik tamo. S
Salu na stranu, svaka cast i za ove fotografije, mnogo znači videti ovako nesto! Bravo plećko jos jednom
 
Stari tok Kolubare je ispod petlje Ub najvećim delom zatrpan sem tih par metara gde je prolaz za njive. Deluje kao da razmišljaju da li da tu ne zatrpaju klasično zemljom već da autoput tu možda dobije most od par metara. To ne bi bilo mnogo skuplje ali bi trebalo malo više vremena jer bi se pravila betonska konstrukcija umesto nabacivanja zemlje i nabijanja vibro valjkom.
Evo da se nadovežem na Miru, predlažem da se zbog čestih Plećkovih slika ovog mosta, a i kako bi se razlikovao od onog drugog mosta preko Kolubare kod Save, ovaj kolubarski most nazove "Plećkov most" ;) Eto ubuduće ako spomenem Plećkov most da znate da je taj ;)
 
Hahahahaha, a mozda ga i zadrže na prinudnom radu. Plećkov most... Meni se svidja, kao neki narodni heroj :) i moram samo da pohvalim kvalitet njegovih slika, kamera a mu je vrh!
 
ma ne morate ovaj zvati po meni, zvaćemo ga most preko Kolubare a onaj ćemo zvati most preko Save, jeste da i on prelazi Kolubaru ali je neću spominjati,evo ga i video zapis

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=OtYAm9zlwPI[/youtube]
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=gvbDtfNYg7g[/youtube]
 
Ako Plećko dobije most,hoću i ja svoj,znate koji sam najviše slikao.Most Niko Kažanegra,hehe....e sad...koliko nas lažu sa rokovima,ime mu savršeno pristaje ( za one koji ne znaju,neka procitaju roman Konte od Mome Kapora odakle je Niko K. i sve ce biti jasno vezano za rok ove ) :D
 
Nekako smo zanemarili deo od mosta do Obrenovackog puta ,sa slika se vidi da treba jos dosta nasipa (visina sahtova) duzina je oko 1,8 km.Onda odvajanje za Mislodjin treba izmestit ako ce biti nesto slicno kao u Dicima ili ce se sa Mislodjinskog put ulaziti (to mi nije najjasnije)
 
Izgleda da su ono ivicnjaci na gomili nisam dobro video ,onda je dosta bolje
 
Clinch a deal : most preko Kolubare ispod petlje Lajkovac je "most Nika Kažanegra", a ovaj drugi kod Obrenovca je "Plećkov" iako se on malo nećka da se mostu dodeli to ime :lol: Nemamo keš da vas isplaćujemo za slikanje, pa pravimo kompenzaciju sa imenima mostova
 
Zoka upravo u skupstini obrazlaze koliko su povoljni aranzmani sa Kinezima...

Sent from my LG-D320 using Tapatalk
 
Momci, ja sam se zapetljala čiji je koji most :lol: a bas sam mislila sta cemo da imenujemo po Niki i kako do djavola da narod lomi jezik izgovsrsjuci kompletno ime. Hihihi, ali zasluzili ste zaista sa ovim slikama i maltretiranjem neku kompenzaciju. Posto Earthmoving vrlo detaljno obrazlaže satelitske slike - nazovimo satelit po njemu?
Laki jeli rekla nesto pametno/bitno?jel to generalno ili je govorila za neke deonice koje rade? Prenece sve novine(valjda) , nema veze i da mi ne odgovoriš
 
I šta je rekla ministarka Laki, jel možeš da prepričaš malo? Pošto sam na poslu, ne mogu da radim, kucam postove i slušam ministarku istovremeno. Bože, kakav je ovo posao koji me ometa u kucanju poruka ccc... Jel bar rekla nešto novo što ne znamo?
Miro, nisam hteo da širim paniku što se tiče mog satelita, ali - Google Earth vas posmatra :o
 
Juče sam leteo za Podgoricu, i baš sam imao super pogled ka celoj trasi Obrenovac-Ub, ali svih 10 fotki koje sam opalio su na žalost potpuno neupotrebljive zbog jutarnjeg Sunca i nečistog prozora.

A mogu reći i to da deonica Smokovac-Mateševo izgleda spektakularno iz vazduha (ovaj put problem i sa oblacima).
 
Earthmoving":10h6qsmm je napisao(la):
I šta je rekla ministarka Laki, jel možeš da prepričaš malo? Pošto sam na poslu, ne mogu da radim, kucam postove i slušam ministarku istovremeno. Bože, kakav je ovo posao koji me ometa u kucanju poruka ccc... Jel bar rekla nešto novo što ne znamo?
Miro, nisam hteo da širim paniku što se tiče mog satelita, ali - Google Earth vas posmatra :o
Samo sam svracajuci kod mojih u prolazu video da govori u skupstini i da naglasava povoljnost aranzmana sa Kinom.
Nazalost, obaveze mi nisu dozvoljavale da se zadrzavam... :(

Sent from my LG-D320 using Tapatalk
 
"Kanal se pomera i put..."
Taman dok se opremi jedna tumelska cev, i zavrsi petlja ljig, kao i saobracajnica od ljiga do tunela.

Ne volim da licitiram, ali prvi maj je neki realan rok, eventualno ako vreme posluzi Uskrs

Sent from my LG-D320 using Tapatalk
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=495478#p495478:1kvvzipo je napisao(la):
laki72 » Pet Nov 24, 2017 3:48 pm[/url]":1kvvzipo]"Kanal se pomera i put..."
Taman dok se opremi jedna tumelska cev, i zavrsi petlja ljig, kao i saobracajnica od ljiga do tunela.

Ne volim da licitiram, ali prvi maj je neki realan rok, eventualno ako vreme posluzi Uskrs

Sent from my LG-D320 using Tapatalk
Čudi me vise šta se čeka sa nekim zvaničnim obrazloženjem /planom od strane ministarstva.... Onda cemo preciznije znati, ovako u pravu si, samo mozemo da licitiramo.... (naravno sa jednom tunelskom cevi)
 
Uh uh pretera ga Čučković sa onim 30% srpske mehanizacije se trenutno nalazi u Obrenovcu. Daj malo realnosti brate. Bar toliko ako ne I vise masina ima trenutno u Grdeličkoj klisuri, a I na deonici Bancarevo-Crvena reka. A gde je jos mehanizacija na : Levosoje-Srpska kuca, Stanicenje-Sarlah, kosina Gradinje, pa onda Lajkovac-Ljig, kamenolomi, mehanizacija za za rad u gradovima, lokalnim putevima, komunalnim preduzecima, sumarstvu, vodoprivredi, visokograsnji, deponijama, rudnicima... Mozda je trenutno oko 5% mehanizacije kod Obrenovca. Srbija ima par hiljada gradjevinskih masina, pa tesko da je hiljada ili dve u Obrenovcu.
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=495407#p495407:2jzet7rl je napisao(la):
Darko78 » 24 Nov 2017, 11:39[/url]":2jzet7rl]Nekako smo zanemarili deo od mosta do Obrenovackog puta ,sa slika se vidi da treba jos dosta nasipa (visina sahtova) duzina je oko 1,8 km.Onda odvajanje za Mislodjin treba izmestit ako ce biti nesto slicno kao u Dicima ili ce se sa Mislodjinskog put ulaziti (to mi nije najjasnije)
Darko evo probaću da ti objasnim kako će to izgledati u budućnosti, ako si iz Obrenovca onda će ti biti jasnije, izmađu Bariča i Obrenovca se pravi nadvožnjak da bi njega napravili izmešta se saobraćaj na desnu stranu ali tu se nalazi kanal pun vode koji im smeta i treba da se izmesti još desnije da bi napravili taj privremeni put dok se ne izgradi nadvožnjak.
Skretanje za Mislođin će biti pre nadvožnjaka, a staro skretanje se ukida... Jel ti sad malo jasnije
 
Pozdrav Flo! Mislim da nije bilo, super maketa (jel maketa?), sad tek vidim da je teži ovaj deo ka Mateševu nego Podgorici. Zapravo onaj deo gde je najviša tačka, tu je baš zeznuto jer put na velikoj visini ide nekako uz jako strmu planinu.
Plećko aj ti to lepo na mapi nacrtaj ništa mi nije jasno :shock:
 
Hvala Plecko znam taj deo .Onda stoji da mora od mosta sve do veze sa Orenovackim da bude gotovo a to je skoro 2km a sad tu nema ni jednog sloja asfalta(kod onog vulkannizera ako sam dobro zapamtio)
 
[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=imkxNOmB-GQ[/youtube]

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=sbIxJLo0OHk[/youtube]
 
Vrh