Šta je novo?

Autoput Miloš Veliki / A2: Beograd-Požega-Boljare (Koridor 11)

Нико у улози прљавог Харија вози забрањеним путевима, а МираЦ ни полицајце на кружном току не сме да слика :wink:
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=490400#p490400:1y3ap5n3 je napisao(la):
paradox polje » Sre Nov 08, 2017 2:09 pm[/url]":1y3ap5n3]Нико у улози прљавог Харија вози забрањеним путевима, а МираЦ ни полицајце на кружном току не сме да слика :wink:
Hahahahaha, zezaj ti zezaj bas su stajali ispred kružnog toka. Da vidim koliko bi ti bio hrabar. :) izvin'te ali ja nisam Niko
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=490397#p490397:18xj3l7r je napisao(la):
Niko Kažanegra » Sre Nov 08, 2017 1:56 pm[/url]":18xj3l7r]Vazi,ovih dana cim ugrabim malo vremena,poseticu onih par tacaka...... :sesir:
Dobar si čovek Niko iako si zvezdaš! Jako dobar čovek!
 
Ok, Miro računamo onda na tebe kad krene Čačak-Požega ;) A ja evo obećavam da ću, kao i prošli put kad se otvorila Ljig-Čačak, sad kad se otvori Obrenovac-Ljig, ako niko drugi to ne uradi, ja proći kolima i snimiti video cele deonice :)
 
Nazalost istina jedino mozda puste lajkovac ljig da zamazu oci a to ce zavisiti opet od izbora
 
Па сви смо чекали на који начин ће нас обавестити од одлагању рокова. Пре пар дана смо добили одговор, спин са Мркоњићем и фантонском деоницом Уб-Лајковац. Сувише ниско.
Сад ми није јасно када ће ти избори?

ПС: Има ли неко чашу воде да однесе МириЦ, да се мало опорави. Не замери Миро на шали.
 
Znaci dali smo par stotina miliona evra za put koji je pri kraju(minus tunel). I sad ga nemamo jer moraju preko tog puta da se nadje*******avaju i resavaju razmirice nesposobni politicki id***. Super.
 
Невероватан спин и тотално омаловажавање народа. Сопствено кашњење покушавају на овај начин да оправдају. Срамота.
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=490420#p490420:2dp4c7eu je napisao(la):
paradox polje » Sre Nov 08, 2017 2:52 pm[/url]":2dp4c7eu]Па сви смо чекали на који начин ће нас обавестити од одлагању рокова. Пре пар дана смо добили одговор, спин са Мркоњићем и фантонском деоницом Уб-Лајковац. Сувише ниско.
Сад ми није јасно када ће ти избори?

ПС: Има ли неко чашу воде да однесе МириЦ, да се мало опорави. Не замери Миро на шали.
Mira je pala u nesvest! Ne ne ovo nije istina. Prosto je toliko jadno da se tako vade toliko providno. Narode moj, da li ima iko ko veruje u ove gluposti da je ovo jedini razlog odlaganja?! Sto rece neko pre - pitanje je koliko tu i ima problema, a koliko je naduvano.... O dragi Boze, stvarno ne mogu da verujem. Ako cujem od Nika i jos jednog člana mislim Aleksandargif(mozda i nije) "rekao sam vam" ima da poludim ne izazivajte me.... Ne ne, mozda i nije istina ova vest. A najgore juce ja hocu da slikam, kaze meni muz "ne zezaj se da nas sad ovde zaustavlajju policajci i da se objašnjavamo sto slikamo i koga...kakvo otvaranje, nece to do novembra ali 2018, ako veruješ drugacije stvarno cu te ostaviti da se objasniš, sa njima, a ja odoh kuci" p. S. Zvezdaš kao i Niko(pesimisti)
 
"Na deonici od Ub - Lajkovac u delu od 4,5 kilometara građevinari će morati da skinu ne samo asfalt, već i beton pošto se taj sloj raspao. Nalaz inspekcije ministarstva jeste da je ugrađena glina, a ne beton..."
Šta je ovo, rapso se beton koga nije ni bilo? :lool:
 
Ma dajte ljudi, pa sta ovo znaci, znaci nije ni april ni jun nego sta?! Pa gde ima da se napise javna žalba ja cu prva, koga zezaju, sta bre ovo znaci sta smo mi, ko bre ovo podržava?! Nemas objektivnog medija, nemas nikog ko bi ih jos pre godinu (kad su videli nedostatke) pitao "sto ne sanirate na vreme". Ne ne ovo je takva bruka i sramota, ovo nije 2-3 mes pomeranje, ovo je takav bezobrazluk i samo budalama (moram tako reci) moze ovo biti opravdanje i za godinu dana biti "jao super eto oni su izgradili sta se bunite" joj stvarno sam poludela... Toliko smo se nadali. Pricaju o cacak pozega, ima da bude ali 2035 gotov. Ma joooooooooj.....
 
MiroC, bez nerviranja, tome ne služi ovaj forum, idite na Skyscrappercity :mrgreen:
Što se tiče Mrkonjića, čini mi se da on treba da ispadne žrtveno jagnje, zato što ovi ne stižu da dovrše put.
 
Ко је преспавао деведесете и умислио да црвено-црни могу успешно да управљају земљом, тај мора да је много наиван човек. Исто ово се дешавало својевремено са домаћим концесионаром на аутопуту Београд - Нови Сад: половина изграђеног је морала да се руши.
 
Sećam se da se to nešto razvlačilo ko gladna godina. Ej, 80 km puta kroz ravnicu. Zemljo, otvori se!
 
Travolta, o da itekako sam ljuta i itekako cu ovde da pisem... Ako mislis da se to ne cita onda si naivan, a ja hocu da de pročita (necu mnogo da objašnjavam) , a na pravoj sam temi veruj mi!
 
Bila je šala, jer mi ovde nastojimo (koliko je to moguće) da držimo spuštene tenzije. A za kritiku uvek ima mesta (i sam sam je izneo u svom postu).
Kritiku iznetu u afektu ti "što čitaju" neće uvažiti.
 
Eto opravdanja za kasnjenje!! Sta bi se tek desilo da je put pod opterecenjem???
Sad mogu i da uspore radove od Obrenovca ka Lajkovcu taman da sacekaju most za dve godine !
 
Travolta, ni ne moraju da uvaze, ni ja njih vise ne uvazavam , stvarno, posle ovog da kazu - puštamo u februaru-ma od mene ni hvala nemaju. Nije tu stvar u kasnjenju kod mene bar, nego u tretiranju nas kao da smo kretencine, lose radili od starta-sporo, i sad poturaju ovo kao pranje ruku od svega... I što je najgore kad puste to 2019god bice "jao divno ma super" i sto masa ljudi zaista ce i da progura ovaj izgovor jer njih se ne tiče. E pa tako nam i jeste, jer se samo svojim jadom bavimo, a siru sliku ne gledamo
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=490298#p490298:1e3nxyq9 je napisao(la):
MiraC » 08 Nov 2017, 11:11[/url]":1e3nxyq9]
file.php
jel se ovo brdo skida do kraja ili preko njega ide nadvožnjak ?
 
Ova priča sa betonom koji je pukao, a ustvari nema ga jer je umesto njega stavljena glina je ista kao kad Sofronije kaže :2 puta ništa je ništa. ...Crva nije ni bilo.... :D :sesir: :grand:
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=490450#p490450:2v9xai57 je napisao(la):
MiraC » 08 Nov 2017, 15:36[/url]":2v9xai57]Travolta, ni ne moraju da uvaze, ni ja njih vise ne uvazavam , stvarno, posle ovog da kazu - puštamo u februaru-ma od mene ni hvala nemaju. Nije tu stvar u kasnjenju kod mene bar, nego u tretiranju nas kao da smo kretencine, lose radili od starta-sporo, i sad poturaju ovo kao pranje ruku od svega... I što je najgore kad puste to 2019god bice "jao divno ma super" i sto masa ljudi zaista ce i da progura ovaj izgovor jer njih se ne tiče. E pa tako nam i jeste, jer se samo svojim jadom bavimo, a siru sliku ne gledamo
Miro, ovo je Srbija, gotovo sve kasni nemalo.
Osim ako neki Vaš konkretan biznis-plan nije zavisio od autoputa, nema potrebe za nerviranjem. :sesir:
 
Aham, a mi sto smo prinidjeni da idemo u Bg, mi ne postojimo? O veruj mi puno nas je takvih, mnogo vise od onih koji kojima ce posao kasniti... Nerviram se jer sam verovala.... Kako je Earthmoving ovo podneo pitam se? Jedan od velikih optimista a jos je i stručan za ovu temu....
Plećko, za to brdo pojma nemam,od onog kružnog toka ima put ka tamo i spojnice se ka tom nadvoznjaku. Nekako mislim, tu gde stoje ljudi i ta neka crvena masina na sred brda, tu mozda ide put
 
Vrh