Šta je novo?

Autoput Miloš Veliki / A2: Beograd-Požega-Boljare (Koridor 11)

[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=490209#p490209:3iadqysl je napisao(la):
Earthmoving » 07 Nov 2017 11:37 pm[/url]":3iadqysl]Ja idem ka Jabuci I Pljevlji...
...Jer ja od Pljevlje do Boke...
Pljevljima
Pljevalja


Hvala :)
(zet pljevaljskog kraja :D)
 
Ko nema u glavi ima na Google play store. Uspela sam. Zao mi je sto ih nije vise, imam brdo slika uz put slike ali se nistž ne vidi zapravo, losa mi kamera. Kružni tok u Ljigu sam htela slikati u povratku ali bila je policija pa nisam sigurna d ne pomisle da ne slikam njih, vrlo su osetljivi na tako nesto. Tako da ostaje samo moj tekst i brdo slika od brda :-( zao mi je.
 
Zaokruzis (oznacis) sve slike koje hoces da smanjis.
Kliknes desni klik
Kliknes na "sand to"
Kliknes na "mail recipient"
Kliknes "attach"
Otvorice ti sve zeljene slike u outlooku.
Kliknes na bilo koju od njih levim klikom
Kliknes ctrl+a
Kliknes desni klik na misu i "save as"
Ubacis ih u vec pripremljen folder koji se zove "slike za forum"
Ubacis slike ovde.

:grand:

A mozes i kao sto si uradila da skines image resizer sa play store i da resajzujes slike. :D
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=490302#p490302:13e8zigp je napisao(la):
Orfanelin » Sre Nov 08, 2017 11:13 am[/url]":13e8zigp]Zaokruzis (oznacis) sve slike koje hoces da smanjis.
Kliknes desni klik
Kliknes na "sand to"
Kliknes na "mail recipient"
Kliknes "attach"
Otvorice ti sve zeljene slike u outlooku.
Kliknes na bilo koju od njih levim klikom
Kliknes ctrl+a
Kliknes desni klik na misu i "save as"
Ubacis ih u vec pripremljen folder koji se zove "slike za forum"
Ubacis slike ovde.

:grand:

A mozes i kao sto si uradila da skines image resizer sa play store i da resajzujes slike. :D
Hvala za savet. Lakse mi preko tel. Valjda ce neko saznati postaviti nesto korisnije. :-( hvala earthmoving za info, zaista obećava to sto odmah saniraju. I izgleda da samo ti i jos par nas delimo entuzijazam ovi ostali su fazon "časa je do pola prazna" c , c, c, hahahaha.
 
Darko 78 ,

Nije bas tako....Upravo mi drugari iz Ljiga pricaju da je malo radnika,i da bi ih trebalo biti dosta vise ako misle nesto ozbiljno da urade.....

A o Brancicu ,niko ne zna nista novo,izgleda da bas sporo ide sa tom drugom cevi,cim se nista ne prica....
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=490268#p490268:v1zd583z je napisao(la):
Darko78 » Wed Nov 08, 2017 10:06 am[/url]":v1zd583z]Moze i preko Trebinja u Boku ,verujte to je prelep grad ima sta da se vidi

Tačno tako, varijanta Užice - Višegrad - Foča - Tjentište - Bileća - Trebinje - CG - ...

Prelepo, relaksirajuće, takoreći bez saobraćaja, milina jedna :)
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=490324#p490324:361y1cjn je napisao(la):
Niko Kažanegra » Sre Nov 08, 2017 11:42 am[/url]":361y1cjn]Darko 78 ,

Nije bas tako....Upravo mi drugari iz Ljiga pricaju da je malo radnika,i da bi ih trebalo biti dosta vise ako misle nesto ozbiljno da urade.....

A o Brancicu ,niko ne zna nista novo,izgleda da bas sporo ide sa tom drugom cevi,cim se nista ne prica....
E pa to jeste pitanje, rekla sam ja, ja sam ih videla dosta ali da li je to dovoljno... Oko brda ima jos puno posla - jos njega skidaju sta vec rade, a u podnožju je ksmenolom i ono treba da očiste valjda. U odnosu na pre 15ak dana, u stvari 23.10 stvarno je dosta napredovalo, onda tek radnika nije bilo, a o onom kružnom toku nije bilo ni naznaka. Ona slika onih mašina i radnika na putu u daljini je zapravo kad mi iz Ljiga nastavljamo preko ibarske taj deo je tu bas blizu Ljiga, a ovamo putem i nema puno masina. Mada rekla sam ima bankina na vecem delu - valjda je tu asfalt.gotovo. Niko jesi li ti slikao na "terenu" slike ono pre? Kad ces opet u setnju?
 
MiroC,

Nije problem meni da odem,blizu mi je relativno,znam kroz selo Rubribrezu kuda najlakse proci i popeti se kod Petlje Lajkovac na AP ,to je tamo gde nasipaju stari tok i spajaju 2 deonice,ali je problem sto sam bas razocaran cirkuson od prekljuce tako da sam totalno izgubio volju...
Jos kada cujem od drugara iz Ljiga da se sporo radi,i da se u tunelu nista ne desava,mom pesimizmu nema kraja....skoro kao navijacu KK Partizan da moze pobediti Zvezdu....
 
Na drugoj slici mi deluje da rade zavrsni sloj jer je tu odavno dva sloja i bankine postavljene zato u nastavku nema masina ako se ne varam."Niko " postoji li mogucnost uci na samu trasu za neki video zapis
 
Darko 78 ,

Da,bez problema se moze uci na trasu Ljig-Obrenovac i to na vise mesta...(mozes pogledati moje slike na strani 248 ) . Recimo kod Bogovadje,ima nesmetan prilaz ,kod Pepeljevca isto tako (jer put lokalni se ukrsta sa AP ,nadvoznjak jos nije u funkciji ),kao i kod petlje Lajkovac,ali to je malo tesko uci ,jer se iz samog sela Rubribreza ulazi....
 
Niko gledao sam tvoje slike ma ja sam daleko ,nego je video zapis bolji od slike a kazes da ti nije mnogo daleko, pa kad bi mogo drustvo da obradujes nekim klipom
 
Ne znam dal neko kontroliše, jer piše da je vozilima koja ne rade na izgradnji autoputa zabranjen pristup. Moj drug je pre mesec dana prošao autom celom trasom od Šarabana (iznad petlje Ub) do Mislođina kod Obrenovca kad je radio servis na mašinama nekom od ovih izvođača (dal Shangdongu, Interkopu, Nukleusu ili nekom drugom, ne sećam se) i niko ih nije kontrolisao čini mi se.
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=490364#p490364:1orgdixx je napisao(la):
Niko Kažanegra » Sre Nov 08, 2017 12:39 pm[/url]":1orgdixx]Da,ima znak da je zabranjen pristup.....ali....
Niko ti si naš 007 izgleda ;-) Ja zaista jos ubedjujem sebe i dok ne bude zvanično - za mene je rok početak decembra, ma ohrabruje ne sto još nisu rekli" izvinite, ali vise srece dogodine". Ali razumem, jos si ti tu u okolini i više informacija imaš pa ima i razloga da budes vise skeptičan. I kakva je to prica o pesmizmu navijača partizana - to ne postoji, jer cemo ih pobediti u sl utakmici sigurno! ;-) ma ja tunel i ne racunam ko zna kad ce biti gotovo pa i petlja Ljig i ono mi je sumnjivo ja se samo nadam da ce neki deo nekako uraditi i tako preusmeriti saobraćaj od Ljiga nadalje ali moraju i to dalje da urade ko zna i tu situaciju stvarnu! Ne daj se Niko, ti si nase oci i uši na terenu!
 
MiroC,

Hvala na dozi optimizma,zaista mi treba u ovako sivom danu,ali NAS NECETE pobediti,bar dok Autoput Beograd- Juzni Jadran ne bude gotov u punom obliku,hehehehehehhehehehehhe..... :D :D :D :D :lol:
 
:lol:
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=490378#p490378:33zkwgzi je napisao(la):
Niko Kažanegra » Sre Nov 08, 2017 1:03 pm[/url]":33zkwgzi]MiroC,

Hvala na dozi optimizma,zaista mi treba u ovako sivom danu,ali NAS NECETE pobediti,bar dok Autoput Beograd- Juzni Jadran ne bude gotov u punom obliku,hehehehehehhehehehehhe..... :D :D :D :D :lol:
Idi Niko slikaj molim te i samo mi javi datum i vreme (pa kad dodju policajci imas pozdrav od nas koji cemo vas srediti koliko u sl utakmici videces) hahahaha salim se (za prijavu) necu trebaš nam još, dragocen si nam. Evo i kauciju cemo ti platiti. Ne ozbiljno, ako nije bezbedno ti nemoj se igrati. Najbolje je da kupis keks, sok.... I kazes ako te sretnu "ja vam poneo da se osvežite malo"
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=490385#p490385:3hdrw8q7 je napisao(la):
Niko Kažanegra » Sre Nov 08, 2017 1:20 pm[/url]":3hdrw8q7]:D :lol: :wink: :D :) :D :D

MiroC,carice..... :sesir:
Smej se ti smej, ali uzeli bi oni taj sok i keks (nemoj rakiju ako Boga znas i ovako su spori, a ako se zapiju....). Ako budes raspolozen, ti nas obraduj slikama vestima sa lica mesta, mi optimisti ovde cemo svakim novim metrom biti presrećni iako realno treba još puno. E, a zamisli da negde vidis da crtaju one linije po putu? Zamisli te radosti... (ok ovo je previše očekivati čak i od mene). Da i kad god ti ti drugari iz Ljiga jave nesto, javi i nama! A mi ovamo cemo pamtiti, pa kad bude od Preljine do Pozege mi cemo "vratiti" sa svim detaljima do kojih dodjemo ;-)
 
Vrh