Šta je novo?

Autoput Miloš Veliki / A2: Beograd-Požega-Boljare (Koridor 11)

Видећемо колико ће се повећати саобраћај после отврања деонице Сурчин- Обреновац. Лично мислим да неће много. Када се уради до Пожеге и споји са Моравским, онда има предуслове за већи саобраћај!

Sent from my Armor_3 using Tapatalk
 
Gledam na MAG tv ima repotraza o poseti kaze noviar na kraju snimka da tek krajem 2020 počinju radove prema N.Bg.
 
Evo neki Baja je već istestirao elastoodbojnu ogradu..
417e54785579d28a60be0cbfe65302f7.jpg
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=661854#p661854:19ipx1nk je napisao(la):
Darko78 » Thu Sep 19, 2019 4:28 pm[/url]":19ipx1nk]Gledam na MAG tv ima repotraza o poseti kaze noviar na kraju snimka da tek krajem 2020 počinju radove prema N.Bg.

Na osnovu čega je ovo rekao? Da li je ova deonica ugovorena ili?
 
Ne znam jer jedno pricaju drugo rade ...nista mi nije jasno.
 
Da li neko zna jesu poceli neki radovi u Cacku, Lucanima ili u Pozegi, idem u taj kraj za vikend pa bih mogao da odem da slikam pa nebih da idem bzvz ako nema nista :)
 
:D Srdjane, posto ni mi nismo sigurni ti prođi pa proveri i nama javi. Sta da ti kazem ,kreni preko Markovice i proveri.

Licno mislim da du jos kampovi u izgradnji i to je to,ali nema vesti sa terena.
 
Da li postoji neki plan vezano za Novi Beograd-Surcin? Imam prijatelja u Vinogradskoj,oni znaju da ce tu put da prodje ali niti im je ko bio niti im je ko sta najavio. Ne znaju ni kakav je plan.
 
Nije mi problem da odem do Markovica, samo mi treba info jel se autoput gradi pored puta Lucani - Pakovrace ili se skrece negde u Markovici? Kontam da krecu sa tunelom prvo, ako neko zna lokaciju gde krece taj tunel nek okaci sliku za google maps-a i obilazim to u ponedeljak.


EDIT:

Prepostavljam da je to ovo
uOYGeu5.png
 
Ovo je sentinel. Kada se vrsi zumiranje javlja se ova mapa i vidis ovu svetlo plavu liniju,e to je AP. Do sada su uvek bili u pravu sto se trase tice. Ne znam, mozda neko ima tacniju putanju. A levo od AP paralelno sa njim je put Pakovrace Lucani
 
U pravu si za tu sliku sa google ,to jeste kako su rekli neka priprema za gradnju tunela. E sad ,mozda nas iznenadis - vidis masine,neku opremu.... cekamo izvestaj !
 
Па Миро ако га неко може навести онда си то ти. Гледао сам на Сентинелу, али још ништа се не примећује!
 
Majstore ,ima ovde i blizih ,ali se ne javljaju. A cacana tek koliko hoces,ali svima tesko da provere.... ja sam rekla i obecala ,kad krenu radovi icicu da vam prenesem slikama. Ali dok krenu, ovako da se " vozamo" a tek su kampovi stvarno nam nema smisla.
Nadam se da ce neko iz Lu reci kada pristigne oprema ,pa eto toliko makar. Ućutali se i za eksproprijaciju pa ne znas ili nema jos para ili su dobili pa se ucutali hihihihihi.

Sa strane Pz nema jos nista vidljivo. Mislim da od radova nista nema pre proleca, ako i tad bude. Cak i one kampove mogli su brze. Temelje rade od maja, i jos ponegde je vidljivo da se izlivaju . Ti reče da ce imazi gde da prezime,ali mislim da im je plan da dodju od proleca,ovim tempom ni za 2mes nece biti gotovo.
 
Zanima me gde će se završavati deonica kod Požege? Kako i koliko će trebati do redovne magistrale za Zlatibor i CG?
 
srdjanprpa":2i76luku je napisao(la):
Da li neko zna jesu poceli neki radovi u Cacku, Lucanima ili u Pozegi, idem u taj kraj za vikend pa bih mogao da odem da slikam pa nebih da idem bzvz ako nema nista :)

Mozes uslikati kamp kod Lucana. To ti je na putu Lucani-Guca. Cim predjes jedan mostic iz pravca Lucana gde inace dva auta ne mogu da se mimoidju ide ti krivina na desno i kamp ti je odmah sa leve strane.
Izgleda da su tamo vec digli kucice, plave se krovovi.

Pogledajte prilog 1



Sent from my iPhone using Tapatalk
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=662238#p662238:1m9wm6e5 je napisao(la):
Trejsi » Pet Sep 20, 2019 5:01 pm[/url]":1m9wm6e5]Zanima me gde će se završavati deonica kod Požege? Kako i koliko će trebati do redovne magistrale za Zlatibor i CG?

Završavaće se u dolini Moravice kod Pilatovića, kako bi nastavio ka Zlatiboru trebaće oko 5-10 min da stigneš do "Ariljske rampe"(odnosno petlje kod Požege), s tim što na tom pravcu ima naseljenih mesta(Tatojevica) gde je ograničenje 50, što može eventualno stvoriti gužve.
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=662261#p662261:1zit65px je napisao(la):
mcmanaman » Pet Sep 20, 2019 6:15 pm[/url]":1zit65px]
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=662238#p662238:1zit65px je napisao(la):
Trejsi » Pet Sep 20, 2019 5:01 pm[/url]":1zit65px]Zanima me gde će se završavati deonica kod Požege? Kako i koliko će trebati do redovne magistrale za Zlatibor i CG?

Završavaće se u dolini Moravice kod Pilatovića, kako bi nastavio ka Zlatiboru trebaće oko 5-10 min da stigneš do "Ariljske rampe"(odnosno petlje kod Požege), s tim što na tom pravcu ima naseljenih mesta(Tatojevica) gde je ograničenje 50, što može eventualno stvoriti gužve.

Koliko sam ja gledao na mapi, završava se negde na magistrali kod Gorobilja, gde je planirana petlja.
 
Ako mogu da dam savet ljudima koji žive na Dusanovcu, Zvezdari i sl. Ako krecu put Cacka u Petak popodne da im je mnogo bolje da idu preko Topole (bar do Nikoljdan), sad sam prosao tu relaciju za 90min a inace mi je trebalo uvek min. 120min. Sto u prevodu znaci da se kompletan saobraćaj prebacio na auto-put. Ostali su oni koji idu za Mladenovac/Arandjelovac i lokalci...
 
https://www.blic.rs/vesti/drustvo/nova- ... ce/yp7fy5z

Znam da se nekima ne svidja izvor tekstova,ali s' obzirom koliko se malo pise o citavoj deonici mislim da svaki tekst treba postaviti

P.S.ma ne brinite kada jednom bude zavrsen AP do Pozege, verujem da ce se dodati alternativa do nase petlje / obilaznice. Ima jooos puno vremena do tad
 
Сада гледам ко изводи радове на деоници Прељина-Пожега и видим да ради ЦЦЦЦ, иста компанија која сада завршава Сурчин-Обреновац. Много ми је јасније зашто још нису започели радови, када заврше ову деоницу, тек тада могу пребацити људство и машине ка Пожеги!
 
Благодарим Миро што ме подсети да машине за тунеле тек треба да стигну. Не знам да ли из Цг ( није исти извођач ) или директно из Кине!
 
Vrh