Šta je novo?

Autoput Miloš Veliki / A2: Beograd-Požega-Boljare (Koridor 11)

Kinezi uvijek rade prije roka.. Pratim njihovu kompaniju CRBC na razne projekte u Kini i ostatku svijeta.. Pogledajte željeznicu Kina - Laos koju će završiti godinu dana prije roka, a most preko rijeke Mekong zaista je remek djelo. I isto tako kakav most rade u provinciji Fuijan... Dati Kinezima da rade svaki projekat na Balkanu. Najjeftiniji su a isto tako i kvalitetni. Čitao sam da Moravski koridor radi američka firma a inače 1km auto-puta u Americi je skuplji čak 3x od Kineskih izvođača... Čisto pranje novca..
Što se tiče CRBC-a vjerujte da će Preljina - Požega biti gotova za 2 godine ako, i samo ako bude država odgovorna a da ne kasne sa dozvolama kao što su to radili u Crnoj Gori... Jedva čekam da dođe taj dan kad od Podgorice do Pančeva dođem za 4h...
 
Najjeftiniji nisu sigurno, čak su najskuplji, a na dve deonice koje su radili Kinezi Ob-Ub i Lajk-Ljig rokovi su bili probijeni, a ovde Obr-Surčin će završiti u najboljem slučaju u roku, ali ne pre, a plaćeni su kao da grade kroz brda Crne Gore a ne ravnicu.
 
nije sve crno- belo: Imamo jako dobre kineske firme : CRBC , Power China i trecu klasu kao Shang- dong...

Sent from my Lenovo K33a42 using Tapatalk
 
Danas bi trebalo da budu satelit.slike pa mozda bude " zivlje " na forumu. Licno se slabo razumem u dinamiku ka Surcinu, nisam pratila bogzna, pa bi bilo dobro kad bi neko kroz par slika pokazao do kog su stepena stigli radovi.

Gde je onaj forumas sto je imao ideju da odbrojavamo?. Jednom ce biti u pravu 18 dana do otvaranja evo moj skromni doprinos
 
Обреновац
Све слике су 26.07.2019...29-ог био облак
 
A ovo je slika petlje od danas.
Deluje da je u Lucanima nesto uradjeno na onoj parceli,ne znam jesu li podigli neki objekat ili makar temelje?
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=644043#p644043:13o8vmxg je napisao(la):
adža » Sre Jul 31, 2019 2:29 pm[/url]":13o8vmxg]Hoćemo 18 dana ćutanja? :)

Подржавам!

Миро, ја сам та бу**** која је хтела да одбројава. После поскупљења путарина, јадног квалитета на К10, бесконачно разочарења у ко зна колико обећаних рокова, тако да овај предлог о 18 дана ћутања је баш прикладан облик изражавања нашег огорчења.
 
Gringo ,nisi bu****,samo si verovao u obećanja. Nije problem u nama ,nego u njima.
A ogorcenje je veliko ,tu se slazem
 
sta reci oni lopovi ovi nesposobni
jbg dobro je ovo
pokusavam da zamislim sebe da svaki dan nekog lazem
stid me samog sebe
 
To mu je posao, profesija.
Na tome zarađuju milione evra i obezbeđuju se za narednih 5 kolena.
 
Hvala za trud Majstor, Mirka :)
Zile, nisam siguran da je mnogo pametan ako tako misli obezbedi decu 5 generacija, ko je citao istoriju zna kako prolaze ti poznati vladari, carevi, tajkuni, Obrenovici, Milosevici, Merkelini... I njihovo potomstvo na kraju, a tek posebno izdajnici, imigrantoljubci I drugi veliki zlocinci. Ko zeli dobro svom potomstvu treba bude anoniman.
 
E ovo mi se svidja:

"Ilić je, kri­ti­ku­ju­ći na­čin na ko­ji se izvo­de gra­đe­vin­ski ra­do­vi po Sr­bi­ji, po­zvao stru­ku i pu­ta­re da po­di­g­nu glas da bi se za­bra­ni­lo Mi­ha­j­lo­vi­će­voj da se ba­vi in­že­nje­r­skim pita­nji­ma."

Ja bih samo doda SVIM inženjerskim pitanjima.
Pa ona bila i ministar energetike i rudarstva :bash:
 
http://www.rts.rs/page/stories/ci/story ... cacak.html

Министарка грађевинарства, саобраћаја и инфраструктуре Зорана Михајловић рекла је да ће 18. августа бити пуштен у саобраћај ауто-пут од Обреновца до Чачка, а на јесен и источни крак Коридора 10.
 
sve mi to pricacmo kakvi su "oni" i lako je biti junak na recima. koliko nas sme da izadje u 16h s posla :?:
da li smete sefu da kazete idem, 8h zavrseno. toliko o tome :bash:
 
Jel se zna da li ce u martu 2020 stvarno poceti radovi na deonici Novi Beograd - Surcin ?


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Hoce li meni neko da objasni kako da se npr s Vozdovca ukljucimo na novi autoput? Gde je najlakse ? Koliko sam gledao po googlemapama meni otprilike isto vremena treba da idem do Ljiga pa tamo da se ukljucim nego da kruzim do Obrenovca. Kroz tunel Strazevica pa pored Orlovace opet idemo negde na Obrenovac?
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=644377#p644377:2vu5f3xb je napisao(la):
Gb92 » Thu Aug 01, 2019 11:49 am[/url]":2vu5f3xb]Hoce li meni neko da objasni kako da se npr s Vozdovca ukljucimo na novi autoput? Gde je najlakse ? Koliko sam gledao po googlemapama meni otprilike isto vremena treba da idem do Ljiga pa tamo da se ukljucim nego da kruzim do Obrenovca. Kroz tunel Strazevica pa pored Orlovace opet idemo negde na Obrenovac?

Ja bih išao na autoput pa na obilaznicu kod Bubanj potoka i isključio bih se na Ostružnici ka Obrenovcu. Mada ne znam da li neko od forumaša zna da li postoji neki bolji put, da se recimo zaobiđe Umka i Duboko a da se opet dodje do Obrenovca na početak autoputa (Za stanare Voždovca, Mirijeva, Karaburme..)
 
Meni to deluje kao ogromno kruzenje. Plus ako krenes po nekoj guzvi putovaces verovatno i duze nego da krenes pravo na Ljig
 
Ko neće preko Dubokog najbolje da ide do Ostruznice i onda se uključi na obilaznicu preko koje ide do Surcina i na novoj petlji Surcin se uključi na k11, al ovo tek kad se završi Obrenovac - Surcin.Do tad nema druge opcije, možda ibarskom pa na petlju Lajkovac na k11.
 
Vrh