Šta je novo?

Autoput Miloš Veliki / A2: Beograd-Požega-Boljare (Koridor 11)

[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=644389#p644389:2b8o58us je napisao(la):
gvb » Thu Aug 01, 2019 12:13 pm[/url]":2b8o58us]Ko neće preko Dubokog najbolje da ide do Ostruznice i onda se uključi na obilaznicu preko koje ide do Surcina i na novoj petlji Surcin se uključi na k11, al ovo tek kad se završi Obrenovac - Surcin.Do tad nema druge opcije, možda ibarskom pa na petlju Lajkovac na k11.

To jeste odlična varijanta za one koje kreću od npr Sajma...do Ostružnice je moto-put 2+2 a od Ostružnice do nove petlje Surčin ima oko 4km, mnogo će se brže tako stići nego da se ide preko Umke. Nadam se da ne grešim
 
100- i put ponavljam ( Mira ce da se onesvesti od smeha :D :D ), NIKOGA NECU DA VIDIM NA IBARSKOJ kada puste AP. Dosta mi vas je svih ovih godina,Ibarska ostaje samo za nas Lazarevcane..... :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=644396#p644396:3t9el9d4 je napisao(la):
adža » Čet Avg 01, 2019 12:36 pm[/url]":3t9el9d4]
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=644389#p644389:3t9el9d4 je napisao(la):
gvb » Thu Aug 01, 2019 12:13 pm[/url]":3t9el9d4]Ko neće preko Dubokog najbolje da ide do Ostruznice i onda se uključi na obilaznicu preko koje ide do Surcina i na novoj petlji Surcin se uključi na k11, al ovo tek kad se završi Obrenovac - Surcin.Do tad nema druge opcije, možda ibarskom pa na petlju Lajkovac na k11.

To jeste odlična varijanta za one koje kreću od npr Sajma...do Ostružnice je moto-put 2+2 a od Ostružnice do nove petlje Surčin ima oko 4km, mnogo će se brže tako stići nego da se ide preko Umke. Nadam se da ne grešim

A dok se ne zavrsi petlja? Posto bas oko 20. cu ici do CG i nazad...
 
Do tad je najbolje preko Umke i Bariča, rekonstruisan je u potpunosti put Duboko - Barič, juče završeni radovi.
Kolika će gužva biti znaćemo tek kad se otvori Obrenovac - Čačak.
 
Do tad je najbolje preko Umke i Bariča, rekonstruisan je u potpunosti put Duboko - Barič, juče završeni radovi.
Kolika će gužva biti znaćemo tek kad se otvori Obrenovac - Čačak.
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=644400#p644400:37jrz3vu je napisao(la):
Gb92 » Thu Aug 01, 2019 12:57 pm[/url]":37jrz3vu]
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=644396#p644396:37jrz3vu je napisao(la):
adža » Čet Avg 01, 2019 12:36 pm[/url]":37jrz3vu]
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=644389#p644389:37jrz3vu je napisao(la):
gvb » Thu Aug 01, 2019 12:13 pm[/url]":37jrz3vu]Ko neće preko Dubokog najbolje da ide do Ostruznice i onda se uključi na obilaznicu preko koje ide do Surcina i na novoj petlji Surcin se uključi na k11, al ovo tek kad se završi Obrenovac - Surcin.Do tad nema druge opcije, možda ibarskom pa na petlju Lajkovac na k11.

To jeste odlična varijanta za one koje kreću od npr Sajma...do Ostružnice je moto-put 2+2 a od Ostružnice do nove petlje Surčin ima oko 4km, mnogo će se brže tako stići nego da se ide preko Umke. Nadam se da ne grešim

A dok se ne zavrsi petlja? Posto bas oko 20. cu ici do CG i nazad...

Nema ti druge nego da ideš Obrenovačkim putem preko Umke..jeste malo smor put u jednom delu ali opet nije baš katastrofa ako ne ideš u špicu. Nisam često išao tim putem ali samo video da se u Umci prave kolone povremeno na Semaforu. Ja sam par puta išao preko Surčina ka Obrenovcu putem preko Boljevaca pa na TENT..nema gužve ali da bi došao do autoputa onda opet moraš da prođeš celi Obrenovac. Isplati se možda samo ako si iz Surčina ili možda NBG.
 
@Niko,a kada " sele" Ibarsku? Opet ce vam biti radovi,zastoji.... ali sto se mene tice - neka vam ostane Ibarska i u zdravlju da je koristite dugo dugo godina. Mi cemo biti srecniji bez nje. Mada vidis da po najavama ,dok glinena ne bude 100posto odradjena ni ti nisi 100posto miran :lol:

Posto je izvesno da ce biti skorijeg pustanja- kada je taj "špic" od Obrenovca do Bg? Mi smo nekoliko puta prosli tuda,negde popodne oko 15h da kazem i bilo je ok ,bez problema.
Ajde ovi koji se tu maltretiraju stalno nek kazu kada su najvece guzve,pa mi koji možemo da ih izbbegnemo. Npr,konkretno kako je oko 11h pre podne?
Znam da zavisi od guzve na AP,ali puno zavisi i kako je sad.
I ako neko zna prolazno vreme negde do neke tacke iz Bg do ulaza na AP?
 
Špic je ujutru od pola 7 do 8 u smeru ka Beogradu a popodne je od 16-18 u smeru ka Obrenovcu.
 
Od ade do ulaza na auto put treba pola sata kad nije gužva.
 
E hvala @gvb za obe informacije, puno znace nama " tranzitnima".
 
google maps у овм тренутку каже од Славије до будуће петље Обреновац 36 минута, што ће рећи да тренутно нема веће гужве.
 
tema je možda za mape, ali mi se čini od kad je ovaj novi pravilnik o privatnosti korisnika (GDPR) počeo da uzima maha, g. maps nema baš relevantne podatke o gužvama jer manje korisnika koji dele podatke ima na raspolaganju.
 
Sve u svemu, greota je što put Ostružnica - Obrenovac nije u boljem stanju. Možda je neko ranije pisao, da li može moto put da se trasira mimo tog klizišta?
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=644373#p644373:25h9cw32 je napisao(la):
Gugulica » 01 Aug 2019 10:41 am[/url]":25h9cw32]Jel se zna da li ce u martu 2020 stvarno poceti radovi na deonici Novi Beograd - Surcin ?


Sent from my iPhone using Tapatalk

I hoće i neće... "Radovi" u smislu bagera i ragnika na terenu, rovokopača, kamiona koji dovoze i odvoze materijal - sigurno neće, ali "radovi" u smislu parcelacije/preparcelacije, eksproprijacije, izrade tehničke dokumentacije, i sve prateće i prethodujuće papirologije - sigurno hoće...
 
Sto se tice deonice od ukljucenja na AP kod Obrenovca do Gazele ja sam merio vreme poslednjih 10tak puta i trudio se da vozim po propisu. Na delu gde je put rezervisan za saobracaj motornih vozila, ogranicenje je 80 a ja sam vozio malo ispod 90. Najbrze sam prosao za 25 minuta gotovo bez ikakvog saobracaja (postovao ogranicenje u naseljenim mestima), a najsporije jednu nedelju uvece, kada je delovalo beznadesno, a put je tek bio ogreban za renoviranjeza i trebalo mi je 35 minuta. Na semaforima je bila ogromna guzva, ali su dugo drzali zeleno, pa sam iz 2 puta prosao. Prakticno sam izgubio u toj guzvi samo oko 10 minuta. Kako je izgledalo, mislio sam da cu spavati u autu.
Poslednji put kada sam isao, bila je takodje nedelja i bila je velika guzva, ali su semafori bili iskljluceni, asfalt nov i tad sam stigao za 30 min do Delta sitija preko novog mosta, sto je dalje od Gazele.
Od Gazele do Umke ima 18,5 km i tu je sasvim realno da se putuje 15 minuta u bilo koje doba dana +- 2 min zbog semafora kod Zeleznika i kod Ade.
Od Umke do ukljucenja na AP ima 8 km i tu Google kaze da se putuje 10 min, sto je izgledno kada nema guzve, a kada je ima, opet ne moze biti preko 20 min. Na toj deonici kada je guzva i vozi se u koloni, preticanjem se moze ustedeti maksimalno minut i neki to i dalje rade. Taj minut sigurno ne vredi rizika i jako bi mi bilo drago da se to iskoreni i da tu deonicu prolazimo bezbedno.
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=644519#p644519:ahuw5622 je napisao(la):
nikolino » Čet Avg 01, 2019 6:30 pm[/url]":ahuw5622]Sto se tice deonice od ukljucenja na AP kod Obrenovca do Gazele ja sam merio vreme poslednjih 10tak puta i trudio se da vozim po propisu. Na delu gde je put rezervisan za saobracaj motornih vozila, ogranicenje je 80 a ja sam vozio malo ispod 90. Najbrze sam prosao za 25 minuta gotovo bez ikakvog saobracaja (postovao ogranicenje u naseljenim mestima), a najsporije jednu nedelju uvece, kada je delovalo beznadesno, a put je tek bio ogreban za renoviranjeza i trebalo mi je 35 minuta. Na semaforima je bila ogromna guzva, ali su dugo drzali zeleno, pa sam iz 2 puta prosao. Prakticno sam izgubio u toj guzvi samo oko 10 minuta. Kako je izgledalo, mislio sam da cu spavati u autu.
Poslednji put kada sam isao, bila je takodje nedelja i bila je velika guzva, ali su semafori bili iskljluceni, asfalt nov i tad sam stigao za 30 min do Delta sitija preko novog mosta, sto je dalje od Gazele.
Od Gazele do Umke ima 18,5 km i tu je sasvim realno da se putuje 15 minuta u bilo koje doba dana +- 2 min zbog semafora kod Zeleznika i kod Ade.
Od Umke do ukljucenja na AP ima 8 km i tu Google kaze da se putuje 10 min, sto je izgledno kada nema guzve, a kada je ima, opet ne moze biti preko 20 min. Na toj deonici kada je guzva i vozi se u koloni, preticanjem se moze ustedeti maksimalno minut i neki to i dalje rade. Taj minut sigurno ne vredi rizika i jako bi mi bilo drago da se to iskoreni i da tu deonicu prolazimo bezbedno.
Ја сам пре две године знао да заглавим на том потезу и по 45 мин. Ако је сада тако онда је боље!
 
Jedna sa k11 u smiraj dana..
69d7dff497cdc78a46beee5ad6b96ac5.jpg
 
Počeli su da skidaju skele nadvožnjaka kod Obrenovca.
1797d42b92b1ee6aa93a6305cd4e53d4.jpg
a123a4e9643e308cfe78a0de7ea7c0d0.jpg
bc969fc9d9d349d291bcc8b08b8f364b.jpg
8344a9a3f301bc3d1f748ff19099e3d5.jpg
706599a46fe2279d25c904539114c655.jpg
6c4abec894000539ba74ec3ccb9d6221.jpg
d1445bd9223693b27b3a5874c8c6df4a.jpg


Sent from my SM-A505FN using Tapatalk
 
Da, rade prilično dobro..imaju još oko 4 ipo meseca da završe sve, deluje da mogu komotno da stignu.
 
Лепо је понекад видети позитивно изненађење!
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=644531#p644531:3otoazep je napisao(la):
StaraMo » Čet Avg 01, 2019 6:08 pm[/url]":3otoazep]Jedna sa k11 u smiraj dana..
69d7dff497cdc78a46beee5ad6b96ac5.jpg
Bogami radi se u dve smene! Ozbiljan rad, bravo!
Ajde, privodite to kraju i seoba na deo do Surčina! :wink:

Inace hvala jos jednom svim forumasima za sve podatke o vremenu koje je potrebno za voznju od Obrenovca do Bg i nadam se da mozemo da racunamo na izvestaje i kada otvore AP.
 
Radost,radost...
E di je bila ta 2017-ta, cini mi se mart mesec?
Miro, jesi osedela?
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=644600#p644600:1qf891g3 je napisao(la):
slaninar » Čet Avg 01, 2019 9:12 pm[/url]":1qf891g3]Radost,radost...
E di je bila ta 2017-ta, cini mi se mart mesec?
Miro, jesi osedela?
Za mene je " fatalan" udarac bio novembar 2017. Cak ,ako me dobro sluzi pamćenje to je upravo onaj datum koji je bio najposećeniji dan na ovom forumu. Stvarno ,tad sam se toliko razočarala,tad kad su radovi odlozeni ,kao dete kad mu kazes da nema Deda Mraza.
I dosli smo do toga da de nista bogzna ne radujem ovim otvaranjima( mozda kad se provozamo hocu) . Neko ce reci da se sazrelo ,manje smo lakoverni- ja ipak mislim da "ubijaju" sve iskreno u nama i to na vise frontova,al da ne patetisemo.

Ukratko- i dalje sam lepa ,al mi se sve smučilo. A vidim svim onim stalnim forumasima takodje. Nek pustaju ,da se popije u to ime pa da gledamo neke druge mape i mesta. Hej ,red je da kod nas učite nazive svakog brda i krivine !
 
Vrh