Šta je novo?

Autoput Miloš Veliki / A2: Beograd-Požega-Boljare (Koridor 11)

Oko tunela postoji već saobraćajnica iz vremena pre tunela, a korišćena je pre nekoliko godina kada je tunel rekonstruisan.
Ne znam detalje, ali šta god da se radi, traži podosta vremena, a ono curi, jer sve to opet ne može da stigne do kraja godine.
Kad budem imao vremena, svratiću da pogledam.
 
Како ће ово код тунела урадити у најбољем случају до маја следеће године, јасно је да до Пожеге постаје упитан и крај 2025-е на нашу велику жалост.
 
Tako nekako. Otpada onda i puštanje do Lučana uskoro, osim ako ne reše da otvore sa trenutnim stanjem
 
Ovo je snimak kada je put išao oko tunela. Na mestu gde sam obeležio i napred, se vrši neko nasipanje, kao da žele da prošire za mogući kružni tok.
E sada, da li ima prostora za to i da li je izlazak iz tunela i ulazak u kružni tok, izvodljivo i sigurno, ostaje da vidimo.
ImportedPhoto_1723484164271.jpg
 
Može da se desi, ali misli da je to teže i skuplje, jer tu nije rađena nikakva eksproprijacija i potrban je novi most na Z.Moravi.
Što se tiče mosta pa i ovaj sadašnji drumsko železnički mora da se proširuje. Tako da možda je ovo bolja solucija.
 
Što se tiče mosta pa i ovaj sadašnji drumsko železnički mora da se proširuje. Tako da možda je ovo bolja solucija.
Ono što mogu reći iz iskustva rada na autoputu je to da bilo kojim težim udesom na trasi autoputa(bezbroj puta ove godine) prva bočna stanica pre udesa postaje čeona na nekoliko sati i da je korisno da nam svaka od njih bude protočna kao i putevi do prve magistrale. Tako da mi je drago da će se ovde nešto na tu temu raditi.
 
Мени сада ништа није јасно . Зар не рекоше пре неки дан приликом обиласка Фрушкогорског тунела да ће једна цев бити пробијена у октобру а друга око нове године? Откуд сада ово ,да ли се овде неко шали ? Наравно ја бих желео да је све ово тачно,али...
 
Мени сада ништа није јасно . Зар не рекоше пре неки дан приликом обиласка Фрушкогорског тунела да ће једна цев бити пробијена у октобру а друга око нове године? Откуд сада ово ,да ли се овде неко шали ? Наравно ја бих желео да је све ово тачно,али...

I ja mislim da bi ovakva novost bila na svim mogucim portalima
 
Ako je tačno - mašala i nek je sa srećom!

Ministar reče u onom videu jos 160 u jednoj cevi i 320 i nešto u drugoj...

Daj bože da je imao pogrešne informacije i da je tačno ovo sa Vladovog videa
 
Vrh