Šta je novo?

Autobusi

Od kog proizvđača autobusa bi grad trebao da kupi 100 novih zglobnih vozila na gas.

  • Solaris

    Glasovi: 244 94,9%
  • BMC

    Glasovi: 13 5,1%

  • Ukupno glasača
    257
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=652199#p652199:1on0klm3 je napisao(la):
Somi303 » Fri Aug 23, 2019 9:43 pm[/url]":1on0klm3]Ево мало Н серије да завежете и престанете да пишете глупости :gobb:
Икарбус ИК112Н by Somi303, on Flickr
Икарбус ИК112Н by Somi303, on Flickr

Dzaba lepa slika kad je autobus sklapan kao nogama.
Ne znaš sinko dok ga ne provozaš!
 
Ne moram ga voziti da bih znao kakav je. Dovoljno je da ga jednom vidim pokvarenog, izgorelog ili natovarenog putnicima kako kreće uzbrdo. Inače tebi je svaki Ikarbus loš.
 
Vozač Sima je sve rekao o N seriji još dok su bili novi

Послато са Mi 9 SE помоћу Тапатока
 
Нећете ме спречити да пљујем, поготово не ови Икарбусоманијаци. Много с***** о томе како је ИкарКРШ спејс шатл.

Послато са Redmi Note 7 помоћу Тапатока
 
Без бриге, стижу кинези па ће многи Икари у погон Железник па последњи полазак.
 
Otkinuo lik sat sa turcinom, na krivini u Progaru pre okretnice. Razbijeno bocno staklo ispred trecih vrata. Sreca niko nije sedeo tu.
 
Pa dobice Higere pobogu vise, dokle treba da se pisu i ponavljaju iste stvari?
 
To jos nije gotovo jer sve zavisi od preraspodela linija. Citate li vi ista ili samo pisete za sebe? Covek iz pogona NBGD je na prosloj strani napisao da ce verovatno 20 komada doci na nbgd jer se preuzima 89... Pratite malo diskusiju samo i sve ce biti bolje, ovo ni na sta ne lici kada se sve vreme iste stvari vrte u krug, neozbiljno je.
 
Ma sve su ovo nagađanja, ništa ne treba uzimati zdravo za gotovo. Svi su pričali da Bmc idu u Zemun, pa su otišli na Nbgd

Послато са Mi 9 SE помоћу Тапатока
 
Prica broj 1: Svi Higeri idu u Kosmaj, a svi IK-218M u Zemun;
Prica broj 2: 40 Higera za Zemun, 100 za Kosmaj i ostatak za Karaburmu;
Prica broj 3: 20 Higera za Zemun, 20 za NBG, 100 za Kosmaj i ostatak za Karaburmu...
Prica broj 4: Kad stignu novi kineski zglobovi ili ista ova serija 3260 - 3289, svih 100 komada (50+50) dolaze na NBG, a NBG ce dati sve Solarise Karaburmi.
Dakle, ono sto znam iz svojih izvora je to da oni zele da bude po sistemu jedan pogon - jedan tip vozila (zbog delova). Sve je podlozno promenama i nista ne treba shvatati "zdravo za gotovo" , ni sto se tice pogona, ni sto se tice preraspodele linija. Kad dodju busevi - videce se gde ce biti rasporedjeni i da li ce se "tumbati" linije po pogonima. Uvek ce biti rekla - kazala. Svega sam se naslusao za ove 4 godine i 80% toga nije bilo istina.
 
Истина, сетимо се првих ИК-218 (не 218Н) који су прво били чини ми се исто на НБГ и Карабурми па после завршише сви у Земуну.
 
Ista priča i sa IK-218M, 890-899 sa Karaburme i 1379-1389 sa NBGD koji su na kraju prebačeni u Zemun. Ništa se ne treba uzimati zdravo za gotovo, to naravno, ali mi je dosta ponavljanja priča jednih te istih u nedogled. Razumem da se vratimo posle nekog vremena, ali svaki dan ista priča ne ide.
 
Скоро прегледам нешто слике и налетим на ове, нисам сигуран да ли сам их качио. Стари и нови аутобус ГСПа за интерне потребе :)
 
Baš lepo izgledaju, i jedan i drugi.

Eh, kad bi GSP sva svoja vozila ovako održavao... Ili bar upola toliko...
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=652498#p652498:3cippksr je napisao(la):
busspoter » Sub Avg 24, 2019 5:09 pm[/url]":3cippksr]Pa dobice Higere pobogu vise, dokle treba da se pisu i ponavljaju iste stvari?
Znam da Higer dolaze u Karaburmu,ali je ACA dao neku vrstu predloga da Higer idu,ako se ne varam, u Kosmaj i Novi Beograd.I ovako sam mu hteo skrenuti pažnju.
 
БМЦ на 611, сунђераста заштита на једној шипци код задњих врата скроз огуљена а на другој начета.
 
Квалитет на ,,завидном" нивоу... :bash: Шклопоције класичне, у рангу са Акијама по кичерају и неквалитету. А и ружни су као акрепи.
 
Bolje i to neko ikarkrš...

Послато са Mi 9 SE помоћу Тапатока
 
Najbolje bi bilo da u potpunosti izbacimo gradski prevoz , jer je svakome neki proizvođač krš , i rešen problem. :)
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=652939#p652939:13v2awsc je napisao(la):
Vinča307 » 25 Aug 2019, 22:43[/url]":13v2awsc]Bolje i to neko ikarkrš...

Послато са Mi 9 SE помоћу Тапатока
Hajde da vidimo BMC-e za 15 godina. Raspad. Dajte malo objektivnosti.
 
ИкарКРШ ИК218М након две године рада постане грбав јер је скоро свима пала висина на трећој. Па мајку му не умеју један обичан ваздушни јастук да наместе како треба... Боље БМЦ него ИкарКРШ, а то што се одвојило и ви овде неки пљујете то је зато што је нека штеточина (човек наравно) узео да чупа то и да се игра.
 
Vrh