Šta je novo?

Autobusi

Od kog proizvđača autobusa bi grad trebao da kupi 100 novih zglobnih vozila na gas.

  • Solaris

    Glasovi: 265 95,3%
  • BMC

    Glasovi: 13 4,7%

  • Ukupno glasača
    278
Koliko Beograd izgleda lepše sa čistim Solarisom. I modernije. :D
 
d792c8ce548be508caa95d19700b397d.jpg


Otokar na liniji 860. steta losa slika uzivo bas deluje mocno


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ајој како сметају ови браници где је место за таблицу премало па побогу ваљда могу да направе исти такав са већим местом

А и од кога набављају дисплеје да ми је знати, то цркава одмах а после се ретко кад поправи
 
SRBO":1roqtiaa je napisao(la):
Ајој како сметају ови браници где је место за таблицу премало па побогу ваљда могу да направе исти такав са већим местом

А и од кога набављају дисплеје да ми је знати, то цркава одмах а после се ретко кад поправи
Displej je novatronic

Послато са SM-A500FU уз помоћ Тапатока
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=440378#p440378:3cku9tso je napisao(la):
Miroslaves » Čet Mar 16, 2017 6:53 pm[/url]":3cku9tso]
20170314_122304.jpg
Koje je ovo cudo FAP ili?
 
Mecka, O405, samo su mu stavili Fapove farove pozadi (ili samo jedan). A ovo levo krilo drugih vrata nemam pojma odakle je.
 
Somi303":3ohdi9ds je napisao(la):
Svaka čast za sliku, podseća me na neki lep period.
I neka srećnija vremena za taj bus, vozi čovek pod dugim svetlima, ne znam šta reći, oduševila me nalepnica koja još stoji na zadnjoj steni, a ima joj tri godine, sve sem toga baš izaziva gađenje i nezadovoljstvo.

Poslato sa Huawei Honor 7 uz pomoć Tapatoka
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=440408#p440408:h22f82es je napisao(la):
marrecar » 16 Мар 2017, 20:39[/url]":h22f82es]Mecka, O405, samo su mu stavili Fapove farove pozadi (ili samo jedan). A ovo levo krilo drugih vrata nemam pojma odakle je.
Крило је са расходованог "Карабурминог" MB O405G 934 који је одвучен у "Космај" због неопходних делова.
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=440671#p440671:17ne3y1h je napisao(la):
Miroslaves » 17 Мар 2017, 17:33[/url]":17ne3y1h]
20170317_112359_0_1.jpg
@Miroslaves ,ова слика треба да буде у теми "Приватни превозници". :wink:
 
Igore, može li da se ovo nekako podeli, pa da autobuždžije kače slike u jednu temu, a ostali svet da diskutuje u drugoj temi? Postaje mi mučno ovo skrolovanje kroz slike, naročito ako otvaram sa telefona (32/64 kbps)... Da ne kažem da te iste slike gledam i na jednom autobuskom forumu, a verujem da su iste i na još nekoliko foruma.

Iako sam potekao sa autobuskog foruma, volim da o autobusima čitam na Beobuild-u jer je struktura članova drugačija i uglavnom imaju drugačiji pogled na sve to. Ne zanima me da čitam kom kontu koje krilo kojih vrata ne radi. :gobb:
 
Ja zaista ne shvatam poentu kacenja svakog tramvaja i autobusa, kao wow imamo autobus. I to bez ikakvog komentara zasto je okacena fotka, sta uopste predstavlja.
 
Preimenovati temu u 'fotografije autobusa' pa nek kace do mile volje. :)
Da, zaista ste u pravu. Sasvim mi je ok da se okaci fotka kada dodje neki nov model, ili se testira neki ili se neki bus remontuje, ili ofarba, pa cak i kada je odradjeno generalno ciscenje i sreddjivanje unutrasnjosti i spoljasnosti.
Ali ovo, nasimicno fotkanje na putu do skole, ili posla i kacenje radi kacenja, pocinje pomalo da deluje besciljno.
Fotka i gbr?
I to je to? :)
Pa sta sa njim?
Vuce, ne vuce, lose koci, ima novu klimu, sta li?
:D

Sent from my LG-D320 using Tapatalk
 
Ne zanima me da čitam kom kontu koje krilo kojih vrata ne radi. :gobb:

E pa nigde ne piše koje slike treba da se stavljaju. Misliš ako vladaš na autobusi.net da možeš svugde. E pa druže od toga nema vajde.
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=440815#p440815:3l93a9m7 je napisao(la):
profa_chb » 18 Mar 2017 02:21 pm[/url]":3l93a9m7]Igore, može li da se ovo nekako podeli, pa da autobuždžije kače slike u jednu temu, a ostali svet da diskutuje u drugoj temi? Postaje mi mučno ovo skrolovanje kroz slike, naročito ako otvaram sa telefona (32/64 kbps)... Da ne kažem da te iste slike gledam i na jednom autobuskom forumu, a verujem da su iste i na još nekoliko foruma.

Iako sam potekao sa autobuskog foruma, volim da o autobusima čitam na Beobuild-u jer je struktura članova drugačija i uglavnom imaju drugačiji pogled na sve to. Ne zanima me da čitam kom kontu koje krilo kojih vrata ne radi. :gobb:
posto si jako bezobrazan nameravan da kacim slike bas u ovim temama :twisted:
 
Ili jednostavno kaciti sve slike, ovako "razgledne", pod spojler tag, a ako je nesto u suprotnom kontekstu, onda jednu staviti normalno i ostale u spojler, ako ima vise.
 
Vrh