Šta je novo?

Autobusi

Od kog proizvđača autobusa bi grad trebao da kupi 100 novih zglobnih vozila na gas.

  • Solaris

    Glasovi: 238 95,2%
  • BMC

    Glasovi: 12 4,8%

  • Ukupno glasača
    250
Хоћеш рећи ГСП+Аутобус на гас (вероватно Икарбус)= Рецепт за експлозију :laugh:
 
^^

:laugh:


Somi303":3cg22ino je napisao(la):
До краја 2012 остаће само трамови и троле, осим ако не падне контактна мрежа и све изгори :lol:

:lool:

Vec sam video i dokumentarac, pod nazivom: "Beogradska Vartolomejska noc" ili "GSP Armagedon". :lol:
 
@Aleksandar,to je ono čudošto bljuje sumpor i vatru na linji 31 preko Terazija :shok: :o :rolleyes: :/
 
Nije to ništa, juče gledam kako se sa 88 isključuje privatnik i preusmerava na 611. I zalepi samo dva papira na kojima je rukom ispisano 611, ali oba od napred. Displej, naravno, pokazuje 88, sa strane i pozadi nema nikakvog papira. Verovatno je bilo veselo kad je skrenuo autobus na autoput, ne mali deo trase 611 i 88 dele
 
@Somi303

:laugh: :laugh:

Jao, a to je bilo to... Uplasio sam se kad sam video, pa prerano promenio kanal. :lol:


Imam zamerku na rad cuvene predizborne 'N' serije. Iako klimatizovani, i to po originalnom projektu - sa klimom pravo iz fabrike, ni u jednom u koji sam do sada usao klima ne funkcionise. :mad:

Mozda imate neku informaciju? :/
 
Велики + би био кад би поправили постојеће климе у Н серији и очистили их наравно! Сада је још већи ризик ући у возило ГСП-а јер они (предпостављам) не чисте те климе :/

По мом мишљењу најбољи и најлепши аутобус :)
506277.jpg

507521.jpg

502654.jpg

502132.jpg

502138.jpg

505508.jpg

508028.jpg

147257.jpg

301dg83.jpg

dsc02074r.jpg

rt3olz.jpg

Ево једне слике лепљења и једне излепљеног аутобуса :)
506866.jpg

507149.jpg

И јел може неко да ми објасни шта се овде за бога милога десило? :/
76928590.jpg

И извините на оволиком посту :p
 
@Johnest
Član kingmanowar je ranije preneo tu vest na temi Održavanje vozila, pa sad i dalje čekamo da nam neko proveri (recimo putem GSP foruma, na kom nisam registrovan) da li se radi o autobusu GSP-a ili nekog od privatnih prevoznika...
 
Felix55":1fzu0f5e je napisao(la):
@Johnest
da li se radi o autobusu GSP-a ili nekog od privatnih prevoznika...
ГСП или Беобус. Остали одржавају возила.
 
Ја сам га пар пута видео са 2-3 људи унутра па сам помислио да возачи на њему уче :D
А на ком аутобусу полажу?
 
Pa polazu u ato skoli a gsp obicno mladim vozacima da najvece krsine sa manuelnim mjenjacem da se celice i ako ga slupaju da se nesikiraju jer je i onako vec odavno trebao biti na otpadu :laugh:
 
Pa da, ovakvi autobusi su po GSP-u idealni za početnike, kada ispeku zanat na takvom nekom ni jedan model im posle neće teško pasti :D
dsc08111d.jpg
 
Чини ми се да је ово гб 1162, дакле ик166, 1991/2. годиште.
 
Могао би ГСП да среди по неколико старих возила трола,трамова и наравно бусева, али лепо а не да их само замажу жутом бојом као ногама и закрпе онако "офрље"! :lol: И хоће ли средити тролу гбр:1 или ће да је остави да онако трули? :/
 
Danas je bio na liniji 59...ne sviđa mi se zadnji deo jer ima rešetke koje su potpuno provide i sva mašinerija da se nestručno izrazim, se vidi. Ali nisam bio unutra pa ne mogu da sudim. Inače veolijini volvo autobusi su extra jedino kada sam izlazio primetio sam da stojeći pored autobusa možeš ispeći pile koliko je vrelo
Александар":1pd4ve8i je napisao(la):
veb983":1pd4ve8i je napisao(la):
Problem je u tome sto je klima verovatno manuelna, odnosno samo moze da ubacuje hladan vazduh ili da ne ubacuje, bez kontrole temperature.

Bar ono što sam video, u mutantima ima panel sa termometrom iznad vozača, ali stalno je postavljeno na temperaturu od 17 stepeni!

GSP vozači koliko sam video imaju internu naredbu mora da drže klima uređaje uključene u vozilima u kojima funkcionišu. Privatni prevoznici skoro pa nemaju nikakvu kontrolu :/

aladin2908":1pd4ve8i je napisao(la):
Danas sam bio na okretnici u Bircaninovoj. Ispred mene je bio autobus koji je makar otpozadi izgledao jako lepo, beli ali bez ikakve oznake na liniji 47 imao je zrenjaninske tablice, jel to veoliin ili ?


Jeste, Temsa Avenue, video sam ga i ja, ali su mu već naši razbili bočno staklo, pa je isključen :rolleyes:

Ovakav, identičan:
ein-temsa-avenue-an-grenze-56491.jpg
 
Vrh