Šta je novo?

Autobusi

Od kog proizvđača autobusa bi grad trebao da kupi 100 novih zglobnih vozila na gas.

  • Solaris

    Glasovi: 271 95,1%
  • BMC

    Glasovi: 14 4,9%

  • Ukupno glasača
    285
Данас су на хроници исто нешто причали за аутобусе. Мислим за нове линије које су планиране. 102P, 103 и 112 које ће да одржава Стрела.
 
Ђоле је потпуно управо. С обзиром на то да смо из истог краја знамо шта је стара дрндава акија. Не зна се која је гора од Лдм - а или од Банета.
 
Bolje poznajem ldm u odnosu na Baneta, ali da budem iskren ne znam koji je gori od ta dva, ako ne računam incident u martu. Ldm ima užasan enterijer, na svakoj akiji su isečeni gumeni držači, a ja ne mogu da se držim za drške koliko su visoko pozicionirane. Nema higijene unutra. Slično je za Baneta.
Šta bi se desilo sa ldm akijama da nisu bile redovno na 71, nego na primer na nekoj liniji sa čestim usponima, primer linija 50?
 
Сваки Банетов аутобус се брзо распадне. Примања радника нису толико лоша али колико возачи раде мала су. Срећа је па нам сад Транспродукт узима свих 17 возила. Има стварно добре возаче, добар возни парк и заслужио је још неку линију.
 
Соларис и разни Мерцедеси који су много бољи од Хигера и Бмц морају да завршавају каријеру због бескорисне старосне границе.
 
Moze li mi neko odgovoriti da li ce biti novih eko linija da li je nesto u planu sto se tice toga?
 
Не верујем. Можда тамо негде око 2027. године.
Очекивао сам раније нешто су се бусали да хоће да имају што више електобуса. А јел су ови хигерови електробуси што возе на еко линијама они што је Београд добио од пенала кад су каснили хигери испорука 2019 ако се сећате? Сећам се да су тад јавили да ће град добити електобусе од пенала
 
Da ne bude da samo kudimo, pohvale za vozača na 401, vozilo 3215, uvek na vreme polazak sa okretnice, vozilo uredno, prijatna vožnja. Uopšteno 401 & 402 dobro funkcionišu sa GSP-om kao redovan korisnik istih.

Jedva čekam da MDMA (LDM) sve zasere
 
Аутобуси су им лоши као и одржавање али можда имају добре возаче. Уз дужно поштовање боља искуства имам са возачима из приватних предузећа него из ГСП - а.
Da ne bude da samo kudimo, pohvale za vozača na 401, vozilo 3215, uvek na vreme polazak sa okretnice, vozilo uredno, prijatna vožnja. Uopšteno 401 & 402 dobro funkcionišu sa GSP-om kao redovan korisnik istih.

Jedva čekam da MDMA (LDM) sve zasere
 
Аутобуси су им лоши као и одржавање али можда имају добре возаче. Уз дужно поштовање боља искуства имам са возачима из приватних предузећа него из ГСП - а.
Делим идентично мишљење мислим да гсп-овци чекају најмању ситницу како би га отерали за гаражу док приватници возе. Возачи отаљавају посао шта год да ураде плата иде. Ево пример ова задња киша што је пала почетком јула велика приватници су возоли а гсп аутобуси стајали где су се затекли док не прође смена
 
Делим идентично мишљење мислим да гсп-овци чекају најмању ситницу како би га отерали за гаражу док приватници возе. Возачи отаљавају посао шта год да ураде плата иде. Ево пример ова задња киша што је пала почетком јула велика приватници су возоли а гсп аутобуси стајали где су се затекли док не прође смена
Они су навикли. Има и ту добрих возача свакако али мени се чини да возачи приватника имају и бољу комуникацију са путницима. Поготово на локалу. Тешки су услови али се људи труде и раде што треба ценити (кажем за возаче приватника).
 
Они су навикли. Има и ту добрих возача свакако али мени се чини да возачи приватника имају и бољу комуникацију са путницима. Поготово на локалу. Тешки су услови али се људи труде и раде што треба ценити (кажем за возаче приватника).
Зато се и радујем што ће мој потез узети приватник пре 15-ак дана питам возача на почетној 307 Мајсторе шта се догодило са претходним поласком зашто није остварен шта се дешава стално свако мало у Винчи изостављени поласци? Он ми одговара шта те боли она ствар беспосличари једни све вас занима свака бу**** ме пита нешто! Надркано дркају се на децу кад их питају за колико крећу јер знају да неће да им узврате ја нисам био расположен за расправу иначе бих му узвратио! Осиони су јако и бахати част изузецима који су ретки понашају се као једини у саобраћају зато једва чекам да оду са линије
 
Али углавном већина људи позитивно гледа на гсп ваљда остало то из комунистичког времена возачи су им ужас не смеш ништа да их питаш редовно стају у Винчи испред месаре оставе бас на станици пар минута чекају пљескавицуу нзм ал претпостављам да то није легално част изузецима опет кажем ја причам за већину какви су. Док на 32 који држи приватник увек комуникација на нивоу љубазно одговоре на сва питања
 
Vrh